نسخه جدید سایت SID.ir

ترجمیار

  • ترجمیار یک سرویس ترجمه هوشمند آنلاین و ترکیبی از سرعت ماشینی و ظرافت انسانی است که می تواند با تکیه بر یک سیستم نورونی متن های مختلف را از زبان انگلیسی به زبان فارسی ترجمه نماید. این سرویس با تکیه بر یک فرهنگ لغت تخصصی قوی، در هنگام ترجمه با ارائه واژه های متنوع کاربران را برای رسیدن به مطلوب ترین ترجمه در میان متون تخصصی کمک می کند.

    راهنمای استفاده از سرویس ترجمیار

    1- ورود از طریق جستجو در مقالات موجود در بانک نشریات انگلیسی SID در این روش کاربران جهت ترجمه مقالات موجود در بانک نشریات انگلیسی SID با کلیک کردن بر روی آیکون مربوطه وارد صفحه ترجمیار می شوند و پس آپلود خودکار متن کامل مقاله می توانند آن را مشاهده کرده و کار ترجمه را از طریق انتخاب جملات موجود آغاز نمایند. کاربرانی که از این طریق وارد سیستم می شوند از تخفیف ویژه کاربران SID بهره مند خواهند شد.

  • 2- ورود مستقیم در این روش کاربران با ورود مستقیم به سرویس ترجمیار با آپلود کردن فایل مقاله مورد نظر (در فرمت PDF) آن را مشاهده نموده و با انتخاب جملات، کار ترجمه خود را آغاز نمایند. ورود مستقیم به ترجمیار

  • در سرویس ترجمیار، ترجمه 800 کلمه اول هرمقاله به صورت رایگان بوده تا کاربران با محیط ترجمیار و قابلیت ها و توانایی های آن آشنا شوند. برای استفاده از امکانات کامل لازم است تا کاربران با ایجاد یک حساب کاربری و پرداخت هزینه از خدمات این سرویس بهره مند شوند. جهت کسب اطلاع از تعرفه های مربوطه و آشنایی بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید: دربارۀ ترجمیار

  • ** سرویس ترجمیار تنها برروی آخرین نسخۀ مرورگرهای Chrome و FireFox قابل استفاده می باشد. برای دانلود آخرین نسخه این مرورگرها از لینک های زیر استفاده کنید.