برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
 
عنوان مقاله: 

سري رشد كامل گروههاي كاكستر با بيش از سه مولد

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
*
 
چکیده: 
در اين مقاله با بكاربردن چند روش، سري رشد كامل گروههاي كاكستر را كه بيشتر از سه مولد دارند محاسبه مي كنيم. در كلي ترين روش با استفاده از قضيه عكس موبيوس متعلق به نظريه اعداد، براي سري رشد مذكور يك فرمول بازگشتي به دست مي آوريم كه مشابه فرمولي براي سري رشد معمولي اين گروه هاست.
 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
ارجاعات: 
  • ندارد
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

جلوداری ممقانی، م. (1382). سری رشد کامل گروههای کاکستر با بیش از سه مولد. (بولتن انجمن ریاضی ایران) Bulletin of Iranian Mathematical Society, 29(1), 65-76. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=4645



Vancouver : کپی

جلوداری ممقانی محمد. سری رشد کامل گروههای کاکستر با بیش از سه مولد. (بولتن انجمن ریاضی ایران) Bulletin of Iranian Mathematical Society. 1382 [cited 2021May12];29(1):65-76. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=4645



IEEE : کپی

جلوداری ممقانی، م.، 1382. سری رشد کامل گروههای کاکستر با بیش از سه مولد. (بولتن انجمن ریاضی ایران) Bulletin of Iranian Mathematical Society, [online] 29(1), pp.65-76. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=4645.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 52 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی