نسخه جدید سایت SID.ir

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
1396 , دوره  7 , شماره  2 ; از صفحه 15 تا صفحه 37 .
 
عنوان مقاله: 

روش توابع پايه شعاعي براي حل معادلات انتگرال فردهلم خطي سه بعدي روي دامنه هاي مکعبي

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
 
چکیده: 
متن کامل اين مقاله به زبان انگليسي مي باشد. لطفا براي مشاهده متن کامل مقاله به بخش انگليسي مراجعه فرماييد.لطفا براي مشاهده متن کامل اين مقاله اينجا را کليک کنيد.
 
کلید واژه: 

 
موضوعات مرتبط: 
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
  • ندارد
 
طرح های مرتبط: 
 
مقالات بین المللی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

اسماعیل بیگی، م.، و میرزایی، ف.، و معظمی، د. (1396). روش توابع پایه شعاعی برای حل معادلات انتگرال فردهلم خطی سه بعدی روی دامنه های مکعبی. مجله ایرانی آنالیز عددی و بهینه سازی, 7(2), 15-37. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=300024



Vancouver : کپی

اسماعیل بیگی محسن، میرزایی فرشید، معظمی داوود. روش توابع پایه شعاعی برای حل معادلات انتگرال فردهلم خطی سه بعدی روی دامنه های مکعبی. مجله ایرانی آنالیز عددی و بهینه سازی. 1396 [cited 2022May28];7(2):15-37. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=300024



IEEE : کپی

اسماعیل بیگی، م.، میرزایی، ف.، معظمی، د.، 1396. روش توابع پایه شعاعی برای حل معادلات انتگرال فردهلم خطی سه بعدی روی دامنه های مکعبی. مجله ایرانی آنالیز عددی و بهینه سازی, [online] 7(2), pp.15-37. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=300024.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 157 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی