برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
تابستان 1394 , دوره  7 , شماره  3 ; از صفحه 239 تا صفحه 246 .
 
عنوان مقاله: 

زيرمجموعه هايي از جواب هاي نامغلوب با پراکندگي مناسب براي مساله برنامه ريزي چند هدفه خطي صحيح مختلط

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
*
 
چکیده: 

متن کامل اين مقاله به زبان انگليسي مي باشد، لطفا براي مشاهده متن کامل مقاله به بخش انگليسي مراجعه فرماييد.
لطفا براي مشاهده متن کامل اين مقاله اينجا را کليک کنيد.

 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
ارجاعات: 
  • ندارد
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

رضویان، ش. (1394). زیرمجموعه هایی از جواب های نامغلوب با پراکندگی مناسب برای مساله برنامه ریزی چند هدفه خطی صحیح مختلط. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, 7(3), 239-246. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=244742



Vancouver : کپی

رضویان ش.. زیرمجموعه هایی از جواب های نامغلوب با پراکندگی مناسب برای مساله برنامه ریزی چند هدفه خطی صحیح مختلط. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی. 1394 [cited 2021May12];7(3):239-246. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=244742



IEEE : کپی

رضویان، ش.، 1394. زیرمجموعه هایی از جواب های نامغلوب با پراکندگی مناسب برای مساله برنامه ریزی چند هدفه خطی صحیح مختلط. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, [online] 7(3), pp.239-246. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=244742.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 63 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی