برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
بهار 1392 , دوره  5 , شماره  2 ; از صفحه 119 تا صفحه 128 .
 
عنوان مقاله: 

يک روش پارامتريک براي رتبه بندي اعداد فازي بر مبناي جوابهاي ايده ال مثبت و منفي

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
 
چکیده: 

لطفا براي مشاهده چکيده به متن کامل (PDF) مراجعه فرماييد.

اصل مقاله به صورت متن کامل انگليسي، در بخش انگليسي قابل رويت است.

 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

صانعی فرد، ر.، و ناهید، س. (1392). یک روش پارامتریک برای رتبه بندی اعداد فازی بر مبنای جوابهای ایده ال مثبت و منفی. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, 5(2), 119-128. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=193957



Vancouver : کپی

صانعی فرد رحیم، ناهید سمیه. یک روش پارامتریک برای رتبه بندی اعداد فازی بر مبنای جوابهای ایده ال مثبت و منفی. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی. 1392 [cited 2021July24];5(2):119-128. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=193957



IEEE : کپی

صانعی فرد، ر.، ناهید، س.، 1392. یک روش پارامتریک برای رتبه بندی اعداد فازی بر مبنای جوابهای ایده ال مثبت و منفی. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, [online] 5(2), pp.119-128. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=193957.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 33 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی