برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
 
عنوان مقاله: 

بازه اطمينان ناپارامتري با ضريب اطمينان دقيق براي چندک هاي جامعه بر اساس نمونه گيري مجموعه رتبه دار

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
* گروه آمار، دانشکده علوم ریاضی، دانشگاه فردوسی مشهد
 
چکیده: 

لطفا براي مشاهده چکيده به متن کامل (PDF) مراجعه فرماييد.

 
کلید واژه: 

 
موضوعات مرتبط: 
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

زمان زاده، ا.، و احمدی، ج. (1390). بازه اطمینان ناپارامتری با ضریب اطمینان دقیق برای چندک های جامعه بر اساس نمونه گیری مجموعه رتبه دار. مجله علوم آماری, 5(1), 23-39. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=193491



Vancouver : کپی

زمان زاده الهام، احمدی جعفر. بازه اطمینان ناپارامتری با ضریب اطمینان دقیق برای چندک های جامعه بر اساس نمونه گیری مجموعه رتبه دار. مجله علوم آماری. 1390 [cited 2021July25];5(1):23-39. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=193491



IEEE : کپی

زمان زاده، ا.، احمدی، ج.، 1390. بازه اطمینان ناپارامتری با ضریب اطمینان دقیق برای چندک های جامعه بر اساس نمونه گیری مجموعه رتبه دار. مجله علوم آماری, [online] 5(1), pp.23-39. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=193491.



 

 
بازدید یکساله 92 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی