برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
پاييز 1391 , دوره  6 , شماره  3 ; از صفحه 37 تا صفحه 49 .
 
عنوان مقاله: 

حل عددي معادلات ديفرانسيلي- جبري به شکل هزنبرگ با استفاده از کنترل مد لغزشي

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
* گروه کنترل، دانشگاه صنعتی امیر کبیر
 
چکیده: 

لطفا براي مشاهده چکيده به متن کامل (PDF) مراجعه فرماييد.

 
کلید واژه: 

 
موضوعات مرتبط: 
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

خالقی کارسالاری، ع.، و شفیعی، م. (1391). حل عددی معادلات دیفرانسیلی- جبری به شکل هزنبرگ با استفاده از کنترل مد لغزشی. کنترل, 6(3), 37-49. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=191309



Vancouver : کپی

خالقی کارسالاری علی، شفیعی مسعود. حل عددی معادلات دیفرانسیلی- جبری به شکل هزنبرگ با استفاده از کنترل مد لغزشی. کنترل. 1391 [cited 2021May14];6(3):37-49. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=191309



IEEE : کپی

خالقی کارسالاری، ع.، شفیعی، م.، 1391. حل عددی معادلات دیفرانسیلی- جبری به شکل هزنبرگ با استفاده از کنترل مد لغزشی. کنترل, [online] 6(3), pp.37-49. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=191309.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 35 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی