برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
شهريور 1391 , دوره  1 , شماره  3 ; از صفحه 11 تا صفحه 19 .
 
عنوان مقاله: 

خواص هميلتون-همبندي در حاصلضرب دكارتي

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
 
چکیده: 

در اين مقاله، مساله پيدا كردن شرطي طبيعي براي اطمينان از اينكه حاصلضرب دكارتي دو گراف، هميلتون-همبند است را مورد بررسي قرار مي دهيم. شرابط لازم و كافي اي را براي هميلتون-همبندي Gð‹‹‹‹H وقتي كه G گرافي هميلتون-همبند و H درخت است يا G هميلتوني و H گراف K2 است را ارايه مي كنيم.

 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
ارجاعات: 
  • ندارد
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

هوشر، ر.، و ومار، ا. (1391). خواص همیلتون-همبندی در حاصلضرب دکارتی. مجله بین المللی ترکیبات, 1(3), 11-19. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=189333



Vancouver : کپی

هوشر راشنگول، ومار الکین. خواص همیلتون-همبندی در حاصلضرب دکارتی. مجله بین المللی ترکیبات. 1391 [cited 2021May14];1(3):11-19. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=189333



IEEE : کپی

هوشر، ر.، ومار، ا.، 1391. خواص همیلتون-همبندی در حاصلضرب دکارتی. مجله بین المللی ترکیبات, [online] 1(3), pp.11-19. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=189333.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 44 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی