برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
 
عنوان مقاله: 

واگذاري حقوقي ناشي از قرارداد

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
 
چکیده: 

حضور در بازارهاي جهاني و در عرصه مبادلات بازرگاني بين المللي، امري اجتناب ناپذير است و موفقيت در اين زمينه، مستلزم آگاهي از آخرين تحولات و پيشرفت هاي حقوق بازرگاني است. موضوع واگذاري حقوق قراردادي، يکي از مهمترين مباحثي است که در سال هاي اخير متحول شده و بسياري از انديشه ها و انظار را به خود جلب نموده است.
واگذاري حقوق قراردادي، داراي زواياي مختلف و پيچيده اي است که به رغم اهميت فزاينده موضوع در معاملات تجاري و مبادلات گسترده مالي جهان امروز، از نظر قواعد و اسناد بين المللي با فقر خاصي مواجهيم. در سال هاي اخير و در اصول قراردادهاي تجاري بين المللي و اصول کلي حقوق قرارداد اروپايي، اين موضوع جاي خود را پيدا نموده است. در اين مقاله شرايط و آثار واگذاري حقوق قراردادي در پرتوي دو مجموعه فوق و مقررات قانوني ايران مورد بررسي قرار مي گيرد.

 
کلید واژه: 

 
موضوعات مرتبط: 
 
ارجاعات: 
  • ندارد
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

محقق داماد، س.، و امامی پور، م. (1388). واگذاری حقوقی ناشی از قرارداد. نامه مفید, 15(73 (نامه حقوقی)), 3-22. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=123723Vancouver : کپی

محقق داماد سیدمصطفی، امامی پور محمد. واگذاری حقوقی ناشی از قرارداد. نامه مفید. 1388 [cited 2021May08];15(73 (نامه حقوقی)):3-22. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=123723IEEE : کپی

محقق داماد، س.، امامی پور، م.، 1388. واگذاری حقوقی ناشی از قرارداد. نامه مفید, [online] 15(73 (نامه حقوقی)), pp.3-22. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=123723. 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 279 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی