نسخه جدید سایت SID.ir

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
خرداد 1387 , دوره  5 , شماره  2 ; از صفحه 71 تا صفحه 78 .
 
عنوان مقاله: 

مدولاريتي اجمل براي شبکه هاي ايده آل هاي فازي يک حلقه

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
*
 
چکیده: 
ما در اين مقاله با استفاده از مفاهيم زير مجموعه هاي تراز و زير مجموعه هاي تراز قوي در حلقه R، دو مجموعه فازي مي سازيم. اين مجموعه هاي فازي دستاوردهاي يکساني ندارند و يک ساختار جهاني از يک ايده آل فازي که توسط يک مجموعه فازي توليده شده است را فراهم مي کند. با استفاده از اين ساختار و بکارگيري تکنيک زير مجموعه هاي تراز قوي ما يک اثبات نظري مستقيم و کوتاه از اينکه J(R) مجموعه تمام ايده آلهاي فازي حلقه R مدولار است ارايه مي دهيم.
 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
  • ندارد
 
طرح های مرتبط: 
  • ندارد
 
مقالات بین المللی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

جهان، آ. (1387). مدولاریتی اجمل برای شبکه های ایده آل های فازی یک حلقه . مجله سیستم های فازی ایران, 5(2), 71-78. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=76525



Vancouver : کپی

جهان آی.. مدولاریتی اجمل برای شبکه های ایده آل های فازی یک حلقه . مجله سیستم های فازی ایران. 1387 [cited 2022August15];5(2):71-78. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=76525



IEEE : کپی

جهان، آ.، 1387. مدولاریتی اجمل برای شبکه های ایده آل های فازی یک حلقه . مجله سیستم های فازی ایران, [online] 5(2), pp.71-78. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=76525.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 86 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی