نسخه جدید سایت SID.ir

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
1398 , دوره  6 , شماره  2 ; از صفحه 117 تا صفحه 123 .
 
عنوان مقاله: 

نگاشت های نگهدارنده جفت های عملگری باناخ روی جبرهای عملگری

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
* گروه ریاضی، دانشکده علوم ریاضی، دانشگاه مازندران، مازندران، ایران
 
چکیده: 
لطفا برای مشاهده چکیده به متن کامل (PDF) مراجعه فرمایید.
 
کلید واژه: 

 
موضوعات مرتبط: 
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
  • ندارد
 
طرح های مرتبط: 
 
مقالات بین المللی مرتبط: 
  • No item.
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

حسین زاده، ر. (1398). نگاشت های نگهدارنده جفت های عملگری باناخ روی جبرهای عملگری. موجک و جبر خطی, 6(2), 117-123. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=533184



Vancouver : کپی

حسین زاده روجا. نگاشت های نگهدارنده جفت های عملگری باناخ روی جبرهای عملگری. موجک و جبر خطی. 1398 [cited 2022July06];6(2):117-123. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=533184



IEEE : کپی

حسین زاده، ر.، 1398. نگاشت های نگهدارنده جفت های عملگری باناخ روی جبرهای عملگری. موجک و جبر خطی, [online] 6(2), pp.117-123. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=533184.



 

 
بازدید یکساله 66 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی