برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
1398 , دوره  1 , شماره  1 ; از صفحه 1 تا صفحه 8 .
 
عنوان مقاله: 

تحلیل رابطه بین توانمندسازی کارکنان و موفقیت سازمانی در مجتمع مس سرچشمه

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
* دانشکده مدیریت، دانشگاه آزاد سیرجان، ایران
 
چکیده: 
هدف از این مطالعه تحلیل رابطه بین توانمندسازی کارکنان و موفقیت سازمانی در مجتمع مس سرچشمه است. این یک تحقیق کاربردی است و روش آن توصیفی از نوع همبستگی است. جامعه آماری کلیه کارکنان مجتمع مس سرچشمه (2628 نفر) بودند. حجم نمونه بر اساس جدول مورگان 335 نفر تعیین شد که با استفاده از انتخاب تصادفی طبقه ای انتخاب شده اند. به منظور سنجش توانمندی، پرسشنامه مبتنی بر جنبه های صلاحیت، حس معنا، احساس تأثیر، استقلال و اعتماد به همکاران استفاده شد و موفقیت سازمانی با استفاده از پرسشنامه ی سرعت خدمات، انعطاف پذیری در ارائه خدمات، یکپارچگی و نوآوری در ارائه خدمات، ارزیابی شد. قابلیت اطمینان توانمندی و موفقیت سازمانی به ترتیب 939/0 و 950/0 بود. برای بررسی فرضیه از تحلیل همبستگی و رگرسیون استفاده شد. نتایج نشان داد که بین کارکنان توانمندسازی و ابعاد آن با موفقیت سازمانی در مجتمع مس سرچشمه رابطه مستقیم و معناداری وجود دارد.
متن کامل این مقاله به زبان انگلیسی می باشد. لطفا برای مشاهده متن کامل مقاله به بخش انگلیسی مراجعه فرمایید.لطفا برای مشاهده متن کامل این مقاله اینجا را کلیک کنید.
 
کلید واژه: 

 
موضوعات مرتبط: 
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

بختیاری، م.، و احمدی، ی.، و سرچمی، ع. (1398). تحلیل رابطه بین توانمندسازی کارکنان و موفقیت سازمانی در مجتمع مس سرچشمه. مدیریت کاربردی و چابک سازی سازمانی, 1(1 ), 1-8. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=529460Vancouver : کپی

بختیاری ماندانا، احمدی یوسف، سرچمی علی. تحلیل رابطه بین توانمندسازی کارکنان و موفقیت سازمانی در مجتمع مس سرچشمه. مدیریت کاربردی و چابک سازی سازمانی. 1398 [cited 2021September24];1(1 ):1-8. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=529460IEEE : کپی

بختیاری، م.، احمدی، ی.، سرچمی، ع.، 1398. تحلیل رابطه بین توانمندسازی کارکنان و موفقیت سازمانی در مجتمع مس سرچشمه. مدیریت کاربردی و چابک سازی سازمانی, [online] 1(1 ), pp.1-8. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=529460. 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 4 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی