برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
1397 , دوره  9 , شماره  1 ; از صفحه 17 تا صفحه 24 .
 
عنوان مقاله: 

نامساوی های بیشتر برای شاخص های لاپلاس به روش بیشینه سازی

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
*
 
چکیده: 
n-تایی مقادیر مشخصه ی لاپلاس یک گراف، توسط دنباله ی مزدوج درجاتش بیشینه شده است. با استفاده از نتایج به دست آمده، مجموعه ای از نامساوی های عمومی را برای تعدادی از شاخص های لاپلاس بیان شده بر حسب درجات مزدوج، می یابیم و سپس با یک پارامتر ماکسیمال، کرانهای کلی مقید که بر حسب اندازه ی مجموعه ی رئوس n و درجه ی میانگین dG=2|E|/n بیان شده اند را به دست می آوریم. همچنین تعدادی کران مقید مشخص برای تعدادی از کلاسهای گرافها برحسب پارامترهای گراف متعارف می یابیم.
متن کامل این مقاله به زبان انگلیسی می باشد. لطفا برای مشاهده متن کامل مقاله به بخش انگلیسی مراجعه فرمایید.لطفا برای مشاهده متن کامل این مقاله اینجا را کلیک کنید.
 
کلید واژه: 

 
موضوعات مرتبط: 
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
مقالات بین المللی مرتبط: 
  • No item.
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

پالاشز، ج. (1397). نامساوی های بیشتر برای شاخص های لاپلاس به روش بیشینه سازی. مجله ریاضی شیمی ایران, 9(1 ), 17-24. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=511712Vancouver : کپی

پالاشز جی. ال.. نامساوی های بیشتر برای شاخص های لاپلاس به روش بیشینه سازی. مجله ریاضی شیمی ایران. 1397 [cited 2022January23];9(1 ):17-24. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=511712IEEE : کپی

پالاشز، ج.، 1397. نامساوی های بیشتر برای شاخص های لاپلاس به روش بیشینه سازی. مجله ریاضی شیمی ایران, [online] 9(1 ), pp.17-24. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=511712. 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 122 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی