برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
1381 , دوره  16 , شماره  2-1 ; از صفحه 12 تا صفحه 12 .
 
عنوان مقاله: 

تئوري انعطاف پذيري در متن توابع تعميم يافته جديد

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
 
چکیده: 
در این مقاله ضمن معرفی جبر توابع تعمیم یافته کولومبو، آن را برای فومولبندی شرایط پرش در مرزهای یک مسله الاستیسیته به کار می بریم. نشان می دهیم که بر خلاف نظریه کلاسیک توزیعها(نظریه شوارتز- سوبولوف) که انجام عملیات غیر خطی روی توزیعها را غیر ممکن می داند، در جبر توابع تعمیم یافته کولومبو تعریف مشخصی برای این گونه از ضربها امکان پذیر است.
 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

نوذری، ک.، و علی زاده افروزی، ق. (1381). تئوری انعطاف پذیری در متن توابع تعمیم یافته جدید . مجله پژوهشی علوم پایه دانشگاه اصفهان, 16(2-1), 12-12. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=38665



Vancouver : کپی

نوذری کوروش، علی زاده افروزی قاسم. تئوری انعطاف پذیری در متن توابع تعمیم یافته جدید . مجله پژوهشی علوم پایه دانشگاه اصفهان. 1381 [cited 2021December04];16(2-1):12-12. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=38665



IEEE : کپی

نوذری، ک.، علی زاده افروزی، ق.، 1381. تئوری انعطاف پذیری در متن توابع تعمیم یافته جدید . مجله پژوهشی علوم پایه دانشگاه اصفهان, [online] 16(2-1), pp.12-12. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=38665.



 

 
بازدید یکساله 0 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی