نسخه جدید سایت SID.ir

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
تابستان 1396 , دوره  9 , شماره  3 ; از صفحه 225 تا صفحه 229 .
 
عنوان مقاله: 

هامني (مسطح) بودن گراف اشتراک زير مدول هاي يک مدول

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
*
 
چکیده: 
متن کامل مقاله هاي اين شماره به زبان انگليسي مي باشد، لطفا براي مشاهده متن کامل مقالات به بخش انگليسي مراجعه فرماييد.لطفا براي مشاهده متن کامل اين مقاله اينجا را کليک کنيد.
 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
  • ندارد
 
طرح های مرتبط: 
 
مقالات بین المللی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

ملکوتی، پ. (1396). هامنی (مسطح) بودن گراف اشتراک زیر مدول های یک مدول. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, 9(3), 225-229. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=296823



Vancouver : کپی

ملکوتی پی.. هامنی (مسطح) بودن گراف اشتراک زیر مدول های یک مدول. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی. 1396 [cited 2022May17];9(3):225-229. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=296823



IEEE : کپی

ملکوتی، پ.، 1396. هامنی (مسطح) بودن گراف اشتراک زیر مدول های یک مدول. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, [online] 9(3), pp.225-229. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=296823.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 66 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی