برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
 
عنوان مقاله: 

وجود و يگانگي جواب هاي مثبت نوعي مساله مقدار مرزي شامل معادله ديفرانسيل مرتبه کسري

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
* دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
 
چکیده: 

لطفا براي مشاهده چکيده به متن کامل (PDF) مراجعه فرماييد.

 
کلید واژه: 

 
موضوعات مرتبط: 
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

احمدخانلو، ا. (1396). وجود و یگانگی جواب های مثبت نوعی مساله مقدار مرزی شامل معادله دیفرانسیل مرتبه کسری. پژوهش های ریاضی (علوم ), 3(1), 1-10. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=296748



Vancouver : کپی

احمدخانلو اصغر. وجود و یگانگی جواب های مثبت نوعی مساله مقدار مرزی شامل معادله دیفرانسیل مرتبه کسری. پژوهش های ریاضی (علوم ). 1396 [cited 2021November27];3(1):1-10. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=296748



IEEE : کپی

احمدخانلو، ا.، 1396. وجود و یگانگی جواب های مثبت نوعی مساله مقدار مرزی شامل معادله دیفرانسیل مرتبه کسری. پژوهش های ریاضی (علوم ), [online] 3(1), pp.1-10. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=296748.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 150 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی