نسخه جدید سایت SID.ir

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
تابستان 1395 , دوره  2 , شماره  6 ; از صفحه 11 تا صفحه 19 .
 
عنوان مقاله: 

دسته بندي درخت ها با عدد رومي بزرگ

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
* گروه ریاضی، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، بابل، ایران
 
چکیده: 
لطفا براي مشاهده چکيده به متن کامل (PDf) مراجعه فرماييد.
 
کلید واژه: 

 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
  • ندارد
 
طرح های مرتبط: 
 
مقالات بین المللی مرتبط: 
  • No item.
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

عبداله زاده آهنگر، ح.، و خیبری، م.، و جعفری راد، ن. (1395). دسته بندی درخت ها با عدد رومی بزرگ. پژوهش های نوین در ریاضی (علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی), 2(6), 11-19. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=277898



Vancouver : کپی

عبداله زاده آهنگر حسین، خیبری مهلا، جعفری راد نادر. دسته بندی درخت ها با عدد رومی بزرگ. پژوهش های نوین در ریاضی (علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی). 1395 [cited 2022May25];2(6):11-19. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=277898



IEEE : کپی

عبداله زاده آهنگر، ح.، خیبری، م.، جعفری راد، ن.، 1395. دسته بندی درخت ها با عدد رومی بزرگ. پژوهش های نوین در ریاضی (علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی), [online] 2(6), pp.11-19. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=277898.



 

 
بازدید یکساله 103 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی