برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
زمستان 1394 , دوره  8 , شماره  1 ; از صفحه 73 تا صفحه 80 .
 
عنوان مقاله: 

جواب معادلات ديفرانسيل فازي

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
 
چکیده: 

متن کامل اين مقاله به زبان انگليسي مي باشد، لطفا براي مشاهده متن کامل مقاله به بخش انگليسي مراجعه فرماييد.
لطفا براي مشاهده متن کامل اين
مقاله اينجا را کليک کنيد.

 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

اوتادی، ا.، و مصلح، ا. (1394). جواب معادلات دیفرانسیل فازی. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, 8(1), 73-80. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=276408



Vancouver : کپی

اوتادی ام.، مصلح ام.. جواب معادلات دیفرانسیل فازی. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی. 1394 [cited 2021October19];8(1):73-80. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=276408



IEEE : کپی

اوتادی، ا.، مصلح، ا.، 1394. جواب معادلات دیفرانسیل فازی. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, [online] 8(1), pp.73-80. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=276408.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 83 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی