برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
خرداد 1395 , دوره  13 , شماره  3 ; از صفحه 113 تا صفحه 124 .
 
عنوان مقاله: 

انطباق مطلوب بهترين جواب تقريب در فضاهاي متريك فازي غير - اقليدسي

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
 
چکیده: 

متن کامل اين مقاله به زبان انگليسي مي باشد، لطفا براي مشاهده متن کامل مقاله به بخش انگليسي مراجعه فرماييد.
لطفا براي مشاهده متن کامل اين مقاله اينجا را کليک کنيد.

 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

سلیمی، ن.، و عباسی، م.، و رزا، ز. (1395). انطباق مطلوب بهترین جواب تقریب در فضاهای متریک فازی غیر - اقلیدسی. مجله سیستم های فازی ایران, 13(3), 113-124. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=273001



Vancouver : کپی

سلیمی ن.، عباسی م.، رزا ز.. انطباق مطلوب بهترین جواب تقریب در فضاهای متریک فازی غیر - اقلیدسی. مجله سیستم های فازی ایران. 1395 [cited 2021October18];13(3):113-124. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=273001



IEEE : کپی

سلیمی، ن.، عباسی، م.، رزا، ز.، 1395. انطباق مطلوب بهترین جواب تقریب در فضاهای متریک فازی غیر - اقلیدسی. مجله سیستم های فازی ایران, [online] 13(3), pp.113-124. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=273001.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 62 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی