برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
بهار 1395 , دوره  8 , شماره  2 ; از صفحه 157 تا صفحه 163 .
 
عنوان مقاله: 

نظريه توابع بلوك-پالس براي حل عددي معادلات انتگرال فردهلم نوع دوم

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
 
چکیده: 

متن کامل اين مقاله به زبان انگليسي مي باشد، لطفا براي مشاهده متن کامل مقاله به بخش انگليسي مراجعه فرماييد.
لطفا براي مشاهده متن کامل اين مقاله اينجا را کليک کنيد.

 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

عبدالهی، ا.، و بابلیان، ا. (1395). نظریه توابع بلوک-پالس برای حل عددی معادلات انتگرال فردهلم نوع دوم. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, 8(2), 157-163. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=270608



Vancouver : کپی

عبدالهی ا.، بابلیان ای.. نظریه توابع بلوک-پالس برای حل عددی معادلات انتگرال فردهلم نوع دوم. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی. 1395 [cited 2021October18];8(2):157-163. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=270608



IEEE : کپی

عبدالهی، ا.، بابلیان، ا.، 1395. نظریه توابع بلوک-پالس برای حل عددی معادلات انتگرال فردهلم نوع دوم. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, [online] 8(2), pp.157-163. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=270608.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 102 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی