برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
پاييز 1392 , دوره  5 , شماره  4 ; از صفحه 317 تا صفحه 323 .
 
عنوان مقاله: 

دستگاه هاي معادلات خطي منفرد محدوديت دار

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
 
چکیده: 

متن کامل اين مقاله به زبان انگليسي مي باشد، لطفا براي مشاهده متن کامل مقاله به بخش انگليسي مراجعه فرماييد.
لطفا برای مشاهده متن کامل این مقاله اینجا را کلیک کنید.

 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

نیکویی، م.، و میرنیا، م. (1392). دستگاه های معادلات خطی منفرد محدودیت دار. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, 5(4), 317-323. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=210843



Vancouver : کپی

نیکویی محرم، میرنیا میرکمال. دستگاه های معادلات خطی منفرد محدودیت دار. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی. 1392 [cited 2021October28];5(4):317-323. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=210843



IEEE : کپی

نیکویی، م.، میرنیا، م.، 1392. دستگاه های معادلات خطی منفرد محدودیت دار. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, [online] 5(4), pp.317-323. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=210843.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 84 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی