برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
1387 , دوره  3 , شماره  1 ; از صفحه 87 تا صفحه 93 .
 
عنوان مقاله: 

انعکاس پذيري بر فضاهاي باناخ توابع تحليلي

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
 
چکیده: 

اصل مقاله به صورت متن کامل انگليسي، در بخش انگليسي قابل رويت است.

لطفا براي مشاهده متن کامل انگليسي اينجا را کليک کنيد.

 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

یوسفی، ب.، و درودگر، ج. (1387). انعکاس پذیری بر فضاهای باناخ توابع تحلیلی. گستره ریاضی, 3(1), 87-93. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=201530



Vancouver : کپی

یوسفی بهمن، درودگر جینالو. انعکاس پذیری بر فضاهای باناخ توابع تحلیلی. گستره ریاضی. 1387 [cited 2021September27];3(1):87-93. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=201530



IEEE : کپی

یوسفی، ب.، درودگر، ج.، 1387. انعکاس پذیری بر فضاهای باناخ توابع تحلیلی. گستره ریاضی, [online] 3(1), pp.87-93. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=201530.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 102 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی