برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
1386 , دوره  1 , شماره  2 ; از صفحه 127 تا صفحه 137 .
 
عنوان مقاله: 

پايداري مرزي براي يک سيستم فشرده در معادله موج

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
* دانشگاه شیراز
 
چکیده: 

اصل مقاله به صورت متن کامل انگليسي، در بخش انگليسي قابل رويت است.

لطفا براي مشاهده متن کامل انگليسي اينجا را کليک کنيد.

 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

تهمتنی، ف. (1386). پایداری مرزی برای یک سیستم فشرده در معادله موج. گستره ریاضی, 1(2), 127-137. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=201407



Vancouver : کپی

تهمتنی فرامرز. پایداری مرزی برای یک سیستم فشرده در معادله موج. گستره ریاضی. 1386 [cited 2021October18];1(2):127-137. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=201407



IEEE : کپی

تهمتنی، ف.، 1386. پایداری مرزی برای یک سیستم فشرده در معادله موج. گستره ریاضی, [online] 1(2), pp.127-137. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=201407.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 64 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی