نسخه جدید سایت SID.ir

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
خرداد 1391 , دوره  1 , شماره  2 ; از صفحه 51 تا صفحه 57 .
 
عنوان مقاله: 

گروههاي p–حل پذير با يک p–زير گروه مرکزي تعميم يافته يا يک p–زير گروه سيلوي قدرتمند

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
* موسسه ریاضیات سوبولاف، 630090، نووسیبیریسک، روسیه
 
چکیده: 
اصل مقاله به صورت متن کامل انگليسي، در بخش انگليسي قابل رويت است. لطفا براي مشاهده متن کامل انگليسي اينجا را کليک کنيد.
 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
  • ندارد
 
طرح های مرتبط: 
 
مقالات بین المللی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

خوخرو، ا. (1391). گروههای p–حل پذیر با یک p–زیر گروه مرکزی تعمیم یافته یا یک p–زیر گروه سیلوی قدرتمند. مجله بین المللی نظریه گروه ها, 1(2), 51-57. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=201202



Vancouver : کپی

خوخرو ای.آی.. گروههای p–حل پذیر با یک p–زیر گروه مرکزی تعمیم یافته یا یک p–زیر گروه سیلوی قدرتمند. مجله بین المللی نظریه گروه ها. 1391 [cited 2022May21];1(2):51-57. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=201202



IEEE : کپی

خوخرو، ا.، 1391. گروههای p–حل پذیر با یک p–زیر گروه مرکزی تعمیم یافته یا یک p–زیر گروه سیلوی قدرتمند. مجله بین المللی نظریه گروه ها, [online] 1(2), pp.51-57. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=201202.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 76 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی