برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
بهار 1392 , دوره  5 , شماره  2 ; از صفحه 109 تا صفحه 118 .
 
عنوان مقاله: 

قاب هاي مرکب در فضاهاي هيلبرت مدول روي پيش –C* جبرها

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
 
چکیده: 

ما در اين مقاله، قالب هاي مرکب در فضاهاي هلبرت مدول روي پيش –C* جبرها را معرفي مي نماييم. همچنين نتايج مفيدي در ارتباط با اين قاب ها ارايه مي دهيم.

اصل مقاله به صورت متن کامل انگليسي، در بخش انگليسي قابل رويت است.

 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

آژینی، م.، و حدادزاده، ن. (1392). قاب های مرکب در فضاهای هیلبرت مدول روی پیش –C* جبرها. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, 5(2), 109-118. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=193960



Vancouver : کپی

آژینی مهدی، حدادزاده ناصر. قاب های مرکب در فضاهای هیلبرت مدول روی پیش –C* جبرها. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی. 1392 [cited 2021October20];5(2):109-118. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=193960



IEEE : کپی

آژینی، م.، حدادزاده، ن.، 1392. قاب های مرکب در فضاهای هیلبرت مدول روی پیش –C* جبرها. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, [online] 5(2), pp.109-118. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=193960.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 44 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی