برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
تابستان 1392 , دوره  5 , شماره  3 ; از صفحه 227 تا صفحه 236 .
 
عنوان مقاله: 

يک روش تکراري جديد براي حل معادلات انتگرال فردهلم فازي نوع دوم

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
 
چکیده: 
لطفا براي مشاهده چکيده به متن کامل (PDF) مراجعه فرماييد. اصل مقاله به صورت متن کامل انگليسي، در بخش انگليسي قابل رويت است.
 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

جعفریان، ا.، و معصومی نیا، ص. (1392). یک روش تکراری جدید برای حل معادلات انتگرال فردهلم فازی نوع دوم. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, 5(3), 227-236. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=193787



Vancouver : کپی

جعفریان احمد، معصومی نیا صفا. یک روش تکراری جدید برای حل معادلات انتگرال فردهلم فازی نوع دوم. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی. 1392 [cited 2021December09];5(3):227-236. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=193787



IEEE : کپی

جعفریان، ا.، معصومی نیا، ص.، 1392. یک روش تکراری جدید برای حل معادلات انتگرال فردهلم فازی نوع دوم. مجله بین المللی ریاضیات صنعتی, [online] 5(3), pp.227-236. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=193787.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 128 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی