نسخه جدید سایت SID.ir

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
شهريور 1391 , دوره  1 , شماره  3 ; از صفحه 39 تا صفحه 49 .
 
عنوان مقاله: 

گروه هاي نامتناهي با تعداد زيادي زير گروه هاي نرمال تعميم يافته

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
 
چکیده: 
يک زير گروه X از يک گروه G تقريبا نرمال ناميده مي شود اگر شاخص |G:NG(X)| متناهي باشد، در حالي که X به طور نزديکي نرمال است اگر آن داراي شاخص متناهي در بستار نرمال XG باشد. اين مقاله ساختار گروه هايي که در آن هر زير گروه (نامتناهي) آن يا تقريبا نرمال است يا بطور نزديکي نرمال باشد را مورد بررسي قرار مي دهيم.
 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
  • ندارد
 
طرح های مرتبط: 
 
مقالات بین المللی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

جیووانی، ف.، و رینون، ک. (1391). گروه های نامتناهی با تعداد زیادی زیر گروه های نرمال تعمیم یافته. مجله بین المللی نظریه گروه ها, 1(3), 39-49. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=185510



Vancouver : کپی

جیووانی فرانچسکو د، رینون کاترین. گروه های نامتناهی با تعداد زیادی زیر گروه های نرمال تعمیم یافته. مجله بین المللی نظریه گروه ها. 1391 [cited 2022May17];1(3):39-49. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=185510



IEEE : کپی

جیووانی، ف.، رینون، ک.، 1391. گروه های نامتناهی با تعداد زیادی زیر گروه های نرمال تعمیم یافته. مجله بین المللی نظریه گروه ها, [online] 1(3), pp.39-49. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=185510.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 223 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی