برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
بهار 1390 , دوره  3 , شماره  6 ; از صفحه 1 تا صفحه 9 .
 
عنوان مقاله: 

بررسي و تجزيه و تحليل اثربخشي دوره هاي آموزشي کارکنان (مطالعه موردي: شركت توليدي والا قطعه)

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
* دانشکده مدیریت و حسابداری، دانشگاه آزاد اسلامی قزوین
 
چکیده: 

آموزش و بهسازي نيروي انساني باعث بينش و بصيرت عميق تر، دانش و معرفت بالاتر و توانايي و مهارت بيشتر کارکنان در سازمان براي اجراي هر چه بهتر وظايف و مسووليت هاي شغلي مي شود و لازمه موفقيت سازمان ها در اين زمينه استفاده از برنامه ريزي آموزشي دقيق است و بايد به گونه اي طراحي شود که با تغيير در مهارت ها و دانش افراد، علاوه بر رفع نيازهاي حرفه اي کارکنان و مشکلات محيط کار، پاسخگوي محيط متحول سازماني باشد. در پژوهش حاضر پژوهشگر در صدد پاسخگوئي به اين پرسش بوده که «آيا دوره هاي آموزشي اي که براي کارشناسان ارائه مي شود منجر به بهبود نيازهاي آموزشي آنان شده است؟»
روش انجام اين پژوهش توصيفي است. اطلاعات مورد نياز از طريق پرسشنامه كتبي جمع آوري شده و براي تجزيه و تحليل داده ها از شيوه هاي آماري توصيفي و استنباطي با استفاده از برنامه نرم افزاري SPSS استفاده شده است. دستاورد تبيني اين تحقيق وجود تفاوت بين دانش نظري و مهارت از نظر اثربخشي دوره هاي آموزشي مي باشد و مي توان بيان داشت که کارشناسان شرکت مذکور با استفاده از دوره هاي آموزشي توانسته اند بر مهارت خويش بيفزايند در صورتي که نسبت به دانش نظري نمره پايين تري دريافت کرده اند.

 
کلید واژه: 

 
موضوعات مرتبط: 
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

میرزایی اهرنجانی، ح.، و موسی خانی، م.، و اکبری، آ. (1390). بررسی و تجزیه و تحلیل اثربخشی دوره های آموزشی کارکنان (مطالعه موردی: شرکت تولیدی والا قطعه). مدیریت توسعه و تحول, 3(6), 1-9. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=177104Vancouver : کپی

میرزایی اهرنجانی حسن، موسی خانی مرتضی، اکبری آمنه. بررسی و تجزیه و تحلیل اثربخشی دوره های آموزشی کارکنان (مطالعه موردی: شرکت تولیدی والا قطعه). مدیریت توسعه و تحول. 1390 [cited 2021September27];3(6):1-9. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=177104IEEE : کپی

میرزایی اهرنجانی، ح.، موسی خانی، م.، اکبری، آ.، 1390. بررسی و تجزیه و تحلیل اثربخشی دوره های آموزشی کارکنان (مطالعه موردی: شرکت تولیدی والا قطعه). مدیریت توسعه و تحول, [online] 3(6), pp.1-9. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=177104. 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 342 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی