برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
آذر 1391 , دوره  1 , شماره  4 ; از صفحه 25 تا صفحه 32 .
 
عنوان مقاله: 

گروه هاي ساده با تعداد صفرهاي اندكي بيشتر از تعداد سرشت هاي غير خطي تحويل ناپذير

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
* دانشکده علوم، دانشگاه علم و مهندسی، 64300 زیگونگ، چین
 
چکیده: 

هدف اين مقاله طبقه بندي گروه هاي ساده اي است كه تعداد صفرها حداكثر هفت تا بيشتر از تعداد سرشت هاي تحويل ناپذير غير خطي در جدول سرشت هاي آنها است. ثابت مي كنيم كه آنها دقيقا A5، L2 (7) و A6 هستند.

 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

زنگ، گ. (1391). گروه های ساده با تعداد صفرهای اندکی بیشتر از تعداد سرشت های غیر خطی تحویل ناپذیر. مجله بین المللی نظریه گروه ها, 1(4), 25-32. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=174588



Vancouver : کپی

زنگ گوانجو. گروه های ساده با تعداد صفرهای اندکی بیشتر از تعداد سرشت های غیر خطی تحویل ناپذیر. مجله بین المللی نظریه گروه ها. 1391 [cited 2021June20];1(4):25-32. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=174588



IEEE : کپی

زنگ، گ.، 1391. گروه های ساده با تعداد صفرهای اندکی بیشتر از تعداد سرشت های غیر خطی تحویل ناپذیر. مجله بین المللی نظریه گروه ها, [online] 1(4), pp.25-32. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=174588.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 0 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی