برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
 
عنوان مقاله: 

سخني درباره رايي که در زمينه مسووليت متصدي حمل نقل دريايي صادر شده است

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
* دانشکده حقوق، دانشگاه شهید بهشتی
 
چکیده: 

در بيشتر کشورهاي جهان، رويه قضايي بخشي از مندرجات مجلات حقوقي را تشکيل مي دهد و تصميمات مهم و قابل بحث دادگاه ها توسط حقوق دانان برجسته مورد نقد بررسي قرار مي گيرد.
مجلاتي که در زمينه هاي حقوقي در ايران انتشار مي يابد، اين نقص عمده را دارد که از رويه قضايي خالي است. علت هم آن است که اين آرا منتشر نمي شود و در معرض قضاوت همگان قرار نمي گيرد.
حال که چنين است، بسيار مغتنم مي باشد که هر وقت به رايي دسترسي پيدا شود که آموزنده باشد، در اين گونه مجلات درج گردد و در صورت امکان تحليل و بررسي شود.
رايي که در اين مقاله مورد نقد قرار گرفته در
خصوص مسووليت متصدي حمل و نقل دريايي صادر شده است. دادگاه صادرکننده بدون توجه به مباني قانوني و بدون تحقيق لازم جهت روشن شدن زواياي دعواي اقامه شده مبادرت به صدور راي نموده است. مطمئنم که مطالعه اين مقاله براي حقوق دانان به طور اعم و دانشجويان حقوق بالاخص، مفيد و آموزنده خواهد بود.

 
کلید واژه: 

 
موضوعات مرتبط: 
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

فخاری، ا. (1388). سخنی درباره رایی که در زمینه مسوولیت متصدی حمل نقل دریایی صادر شده است. مجله تحقیقات حقوقی, -(49), 55-83. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=163042Vancouver : کپی

فخاری امیرحسین. سخنی درباره رایی که در زمینه مسوولیت متصدی حمل نقل دریایی صادر شده است. مجله تحقیقات حقوقی. 1388 [cited 2021November27];-(49):55-83. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=163042IEEE : کپی

فخاری، ا.، 1388. سخنی درباره رایی که در زمینه مسوولیت متصدی حمل نقل دریایی صادر شده است. مجله تحقیقات حقوقی, [online] -(49), pp.55-83. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=163042. 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 68 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی