برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
1389 , دوره  7 , شماره  1 ; از صفحه 0 تا صفحه 0 .
 
عنوان مقاله: 

نوع شبه متريک فازي قضيه اي از گريگوري و سافنا

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
*
 
چکیده: 

در اين مقاله، قضيه نقطه ثابت براي نگاشت هاي انقباضي فازي در فضا هاي G- کامل متريک فازي را که توسط گريگوري (Gregori) و سافنا (Sapena) ارائه شده اند را مورد توجه قرار داده وآن را با شبه متريک فازي مجددا ثابت مي کنيم. سپس با استفاده از اين قضيه، نقاط ثابت نگاشت هاي انقباضي در فضاي دامنه لغات با شبه متريک فازي را بدست مي آوريم.

 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

میهت، د. (1389). نوع شبه متریک فازی قضیه ای از گریگوری و سافنا. مجله سیستم های فازی ایران, 7(1), 0-0. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=147981



Vancouver : کپی

میهت د.. نوع شبه متریک فازی قضیه ای از گریگوری و سافنا. مجله سیستم های فازی ایران. 1389 [cited 2021September27];7(1):0-0. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=147981



IEEE : کپی

میهت، د.، 1389. نوع شبه متریک فازی قضیه ای از گریگوری و سافنا. مجله سیستم های فازی ایران, [online] 7(1), pp.0-0. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=147981.



 

 
بازدید یکساله 54 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی