برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
زمستان 1383 , دوره  16 , شماره  1 ; از صفحه 63 تا صفحه 68 .
 
عنوان مقاله: 

نامساوي‌هاي احتمال براي صورت هاي درجه دوم متغييرهاي تصادفي زيرگاوسي وابسته منفي

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
* دانشگاه فردوسی مشهد، مشهد
 
چکیده: 
در اين مقاله كران‌هاي نمائي را براي دنباله احتمالات صورتهاي درجه دوم متغيرهاي تصادفي زيرگاوسي وابسته منفي به‌دست مي‌آوريم.و قانون لگاريتم مكرر متغيرهاي تصادفي زيرگاوسي مستقل را به حالتي كه متغيرها تصادفي زيرگاوسي وابسته منفي هستند تعميم مي‌دهيم.
 
کلید واژه: 

 
موضوعات مرتبط: 
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

امینی، م.، و بزرگ نیا، ا.، و زارعی، ح. (1383). نامساوی‌های احتمال برای صورت های درجه دوم متغییرهای تصادفی زیرگاوسی وابسته منفی. مجله علوم جمهوری اسلامی ایران, 16(1), 63-68. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=14593



Vancouver : کپی

امینی محمد، بزرگ نیا ابوالقاسم، زارعی حسن. نامساوی‌های احتمال برای صورت های درجه دوم متغییرهای تصادفی زیرگاوسی وابسته منفی. مجله علوم جمهوری اسلامی ایران. 1383 [cited 2021December01];16(1):63-68. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=14593



IEEE : کپی

امینی، م.، بزرگ نیا، ا.، زارعی، ح.، 1383. نامساوی‌های احتمال برای صورت های درجه دوم متغییرهای تصادفی زیرگاوسی وابسته منفی. مجله علوم جمهوری اسلامی ایران, [online] 16(1), pp.63-68. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=14593.



 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 54 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی