بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

سفر در زمان با هوش مصنوعی


با استفاده از ماشین زمان در هوش مصنوعی، فقط با چند کلیک می‌توانید عکس‌های خود را به شکل فرعون مصر، یک شوالیه قرون وسطایی یا یک فضانورد بسازید.

سفر در زمان با هوش مصنوعی، یکی از امکانات سایت MyHeritage است. با استفاده از ویژگی هوش مصنوعی ارائه شده در این سایت می‌توانید عکس‌های خیالی از فردی که مورد نظرتان است در دوره‌های مختلف تاریخی بسازید. این سایت که یکی از محصولات MyHeritage است، از عکسی که در آن آپلود می‌کنید، عکس واقعی می‌گیرد و آنها را به تصاویر واقعی از فرد در موقعیت های مختلف، از ما قبل تاریخ تا عصر اکتشافات فضایی و فراتر از آن تبدیل می‌کند.

AI Time Machine یکی از محصولات شرکت MyHeritage است که قبلا ابزار زنده کردن تصاویر افراد در گذشته را عرضه کرده بود. با استفاده از ماشین زمان در هوش مصنوعی، فقط با چند کلیک می‌توانید عکس‌های خود را به شکل فرعون مصر، یک شوالیه قرون وسطایی یا یک فضانورد بسازید.

سفر در زمان با هوش مصنوعی

سفر در زمان با هوش مصنوعی چگونه کار می‌کند؟

سفر در زمان با هوش مصنوعی با استفاده از تکنولوژی تبدیل متن به عکس و استیبل دیفیوژن کار می‌کند. با استفاده از تصویر ارائه شده از یک سوژه خاص، مدل ساخته شده می‌تواند تصاویر سوژه را در حالت‌ها و شرایط مختلف نشان دهد.

چگونه از سایت هوش مصنوعی در زمان استفاده کنیم؟

به آدرس مراجعه کنید. روی "Try it now" و حدود 10 تا 25 تا از عکس‌های خود را در زوایای مختلف آپلود کنید. سه عکس تمام قد، پنج عکس از بالاتنه، ده عکس از نمای نزدیک، دو عکس از نیم رخ را آپلود کنید. سپس، مدل با استفاده از تم‌های از پیش تعیین شده تصاویر را ترکیب می‌کند. وقتی عکس‌های مورد نیاز را وارد کردید، جنسیت خود را انتخاب کنید. فرآیند ساخت تصاویر شما در زمان آغاز می‌شود.

سفر در زمان با هوش مصنوعی

ایمیلی از طرف سایت برای شما ارسال خواهد شد. در صفحه نتایج می‌توانید با کلیک روی یکی از تم‌های موجود، تصاویر اضافی در دوره‌های مختلف را ببینید.

 

لینک کوتاه

لینک کوتاه

پست های مرتبط

متون ساخته شده توسط ChatGPT را با GPTKit شناسایی کنید

تاریخ: 1401/12/06

بازدید: 101

1401

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با توسعه یادگیری ماشین و هوش مصنوعی در سال های اخیر، ابزارهای زیادی تولید شده و در اختیار عموم قرار گرفته است.

مدرس

@ins

یادگیری تقویتی چیست؟

تاریخ: 1401/06/22

بازدید: 1133

1401

زمان مطالعه: 3 دقیقه

یادگیری تقویتی یا reinforcement learning، زیر شاخه‌ای از یادگیری ماشین است.

مدرس

@ins

یادگیری ماشین چیست ؟

تاریخ: 1401/08/14

بازدید: 379

1401

زمان مطالعه: 2 دقیقه

یادگیری ماشین، به فرآیندی گفته می‌شود که کامپیوتر بر اساس شواهد یا داده ها یاد می‌گیرد تا در برخی از وظایف مبتنی بر داده کمک کند.

مدرس

@ins