test SID Scientific Information Database
جهاد دانشگاهی واحد استان قزوين back
close

تاریخچه: جهاددانشگاهی واحد استان قزوین با فاصلة زمانی نسبتا طولانی از تشکیل این نهاد و در سال ۱۳۸۴فعالیت خود را در حوزه‌های پژوهشی، فرهنگی و آموزشی آغاز نمود. معاونت پژوهشی این واحد از لحاظ ساختار تشکیلاتی فعالیتهای خود را در قالب مراکز خدمات تخصصی انجام می‌دهد. واحد استان قزوین هم اکنون دارای دو مرکز تخصصی تله مدیسین درمان ناباروری و هنرو معماری و 2 گروه پژوهشی در شرف تاسیس می باشد. معاونت آموزشی نیز فعالیت مستمر خود را در قالب آموزش دوره‌های مختلف در مراکز آموزش تخصصی کوتاه مدت آغاز کرد و امروز براساس نیازهای تخصصی جامعه، فعالیتهای این معاونت در حوزه‌های مختلف گسترش یافته است. معاونت فرهنگی نیز به منظور ایجاد بستر و زمینه مشارکت دانشجویی در عرصه های فرهنگی، علاوه بر استفاده از ظرفیت شعبات سازمان‌های مذکور، فعالیت‌ها و برنامه‌های فراوانی را در دستور کار خود قرار داده است که راه‌اندازی اردوگاه جهادی شهدای علم و فناوری، برگزاری دوره‌های تفریحی و تربیتی ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان در این اردوگاه، تدوین و اجرای آموزش‌های فرهنگی ویژه فعالان فرهنگی، حمایت‌های مالی و معنوی از تشکل‌های دانشجویی، پژوهش‌‌های فرهنگی، برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و ایجاد دبیرخانه استانی آن، توسعه فعالیت‌های خبری در قالب خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) از آن جمله است. علاوه بر حوزه های یاد شده، دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد قزوین نیز در امر جذب و آموزش دانشجویان در رشته های مختلف در حال فعالیت می باشد.

توانمندی ها: "اولین مرکز درمان ناباروری به روش تله مدیسین در استان قزوین و موفقیت چشم گیر مرکز در اولین سال فعالیت خود طراحی و اجرای موفق پروژه های معماری، مرمت و شهرسازی در سطح استان (فعالیت تخصصی در موضوع معماری و شهرسازی ایرانی اسلامی) مجری طرح بزرگ فرهنگی اردوگاه جهادی شهدای علم و فناوری در استان قزوین"

آدرس: قزوین - خیابان فلسطین شرقی - نبش خیابان توحید - پلاک 180

شماره تماس: 33337691-028

فکس: 33325204-028

نشانی الکترونیکی: sec.qz@acecr.ac.ir

تارگاه: www.jahadqazvin.ir

نام: محمد حسین

نام خانوادگی: فائزی

رشته تحصیلی: مهندسی مکانیک

مقطع تحصیلی: كارشناسی ارشد

سمت: رئیس

مقالات:
 • شعبانی، خدیجه و نصیریان، ندا (1392). اپیژنوم اسپرم در ناباروری. کنگره ملی تازه های علمی باروری و ناباروری، 20-18 آذر 1392، تهران.
 • شعبانی، خدیجه (1392). ژن های دخیل در سرطان پستان. ششمین کنگره سراسری سرطان پستان، 16 آبان 1392، تهران.
 • مومنی، مصطفی (1393). برنامه ریزی توسعه یکپارچه و پایدار منطقه قزوین مبتنی بر تحلیل عرصه های مرتبط تصمیم گیری. فصلنامه علمی پژوهشی آمایش محیط، در نوبت چاپ.
طرح های پژوهشی و پایان نامه های مورد حمایت
 • تهیه طرح مرمت و احیا خانه ابوترابی جهت تبدیل به خانه - موزه، 1392
همایشها:
 • اجرای سمینار ناباروری 1392
 • مشارکت در اجرای همایش ملی معماری شهرسازی انسانگرا 1392
 • مشارکت در اجرای همایش ملی الگوی معماری و شهرسازی اسلامی ایرانی 1392
 • اجرای سمینار خون بندناف 1393
 • مشارکت در اجرای همایش ملی نظریه های نو در معماری و شهرسازی 1393

پزشکی از راه دور درمان ناباروری

هنر و معماری

  اطلاعاتی موجود نمی باشد