برای اطلاع از آخرین مقالات علمی و اخبار کرونا(COVID-19) کلیک کنید

مشخصات مقاله

عنوان نشریه: 
 
اطلاعات شماره: 
 
عنوان مقاله: 

شكل پيل ديدم چون عمود

 
نویسندگان: 
 
آدرس:  
*
 
چکیده: 
فراهنجارهاي سخن آفرينان را كف بسودان ، پاي پيل انگارند ، ولي در تصور ژرف نگران نگيني در كلام ماند كه طغيان مقامي و سيل كنش هاي سركش در ارتباط با مشاهدات و برخوردها و دريافت ها آن را بپروراند.
فراقانوني كلامي حاكمان ملك سخن ، سنت شكني كور يا طغياني نامبارك به حساب نمي آيد ، بلكه گلوله هاي كنترل شده اي از راه دور باشد كه هدف هاي نامرئي و ناپيدا را نشانه گرفته است.
سكوي پرتاب باشد براي دستيابي بر دست نيافتني ها ، يا آذرخشي براي گرفتن نشان از بي نشان ها .
مقاله اي كه در پيش رو است ، با طرح دو مساله از فراهنجاري هاي كلامي و تحليل آن از جنبه هاي مختلف ، به تبيين مباحث فوق مي پردازد و بدعت آفريني خداوندان سخن را غالبا در راستاي اشباع معني عبارت و تكميل پيام رساني آن به حساب مي آورد ، و كف بسودن با ژرف نگريستن را زمين تا آسمان فرق مي نهد.
 
کلید واژه: 


 
موضوعات مرتبط: 
-
 
 
مقالات نشریه ای مرتبط:  
 
مقالات همایشی مرتبط: 
 
ارتباط خیلی زیاد ارتباط زیاد مرتبط ارتباط کمتر
 
ارجاعات: 
  • ثبت نشده است
 
استنادات: 
  • ثبت نشده است
 
+جهت ارجاع به این مقاله کلیک کنید(Cite).
APA : کپی

فاضلی، م. (1381). شکل پیل دیدم چون عمود. مجله تخصصی زبان و ادبیات دانشکده ادبیات و علوم انسانی مشهد (دانشکده ادبیات و علوم انسانی(مشهد)), 35(2-1 (پی در پی 137-136)), 113-124. https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=8834Vancouver : کپی

فاضلی محمد. شکل پیل دیدم چون عمود. مجله تخصصی زبان و ادبیات دانشکده ادبیات و علوم انسانی مشهد (دانشکده ادبیات و علوم انسانی(مشهد)). 1381 [cited 2021September17];35(2-1 (پی در پی 137-136)):113-124. Available from: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=8834IEEE : کپی

فاضلی، م.، 1381. شکل پیل دیدم چون عمود. مجله تخصصی زبان و ادبیات دانشکده ادبیات و علوم انسانی مشهد (دانشکده ادبیات و علوم انسانی(مشهد)), [online] 35(2-1 (پی در پی 137-136)), pp.113-124. Available: https://www.sid.ir/fa/journal/ViewPaper.aspx?id=8834. 

 
چکیده انگلیسی بازدید یکساله 38 مباني نظري و تجربي ونداليسم: مروري بر يافته هاي يك تحقيق
 
آخرین های بلاگ
ورود به بلاگ مرکز اطلاعات علمی