بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

با آموزش انگلیسی تجاری کسب و کارت رو رونق بده!


آموزش انگلیسی تجاری کارساز برای افرادی که دنبال پیشرفت و ترقی در کسب وکار خودشان هستند.

با آموزش انگلیسی تجاری کسب و کارت رو رونق بده!

آموزش انگلیسی تجاری

آموزش انگلیسی تجاری در دنیای امروزی، یکی از کارهایی است که هر مدیر تجاری، کارمند فروش یا بازرگانی یک شرکت، باید برای آن زمان بگذارد. آموزش انگلیسی تجاری چه به صورت کلاس آنلاین زبان انگلیسی و چه به صورت حضوری باشد،اگر گام به گام و از همان ابتدا با جدیت و تلاش انجام بگیرد، برای همیشه در ذهن خواهد ماند و روند تجارت و کسب و کار یک شرکت یا نیروی فروش شرکتی را بیشتر و بهتر پیش خواهد برد. 
ما در این مطلب سعی می‌کنیم با پاسخ پرسش‌های زیر، سوالاتی که در ذهن شما حول محور آموزش زبان تجاری، تربیت مدرس زبان و همچنین آموزش زبان کودکان وجود دارد را کمتر کنیم. در این مطلب به دنبال یافتن پاسخ این پرسش‌ها هستیم:
1. آموزش انگلیسی تجاری و کلاس آنلاین انگلیسی برای چه کسانی مناسب است؟ چه مشاغل و کسب و کارهایی می‌توانند از انگلیسی تجاری بهره ببرند؟
2. بهترین دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی تجاری در ایران کدام است؟
3. تاثیر کلاس زبان کودکان در قوی تر شدن انگلیسی تجاری در آینده چقدر است؟

آموزش انگلیسی تجاری مناسب چه کسانی است؟

یکی از دغدغه‌های کارمندان بخش بازرگانی و فروش در شرکت‌های بین المللی یا حتی بانک‌ها و موسسات تجاری خصوصی و دولتی، آموزش انگلیسی تجاری است. افرادی که در این حوزه مشغول کار هستند، خوب می‌دانند که قرار است با دانستن زبان انگلیسی تجاری، میزان درآمد و تحقق اهداف سازمان یا کسب و کار خود را بالاتر ببرند. اما دانستن زبان تجاری، مستلزم آموزش انگلیسی تجاری است. زبان انگلیسی، به عنوان زبان بین المللی تجاری در تمام کشورهای دنیا استفاده می‌شود. به طور قطع کسی که پا در تجارت خارجی و بازرگانی می‌گذارد، باید آموزش انگلیسی تجاری دیده باشد. شاید زبان‌های دیگری هم در این زمینه کاربرد داشته باشند اما زبان انگلیسی به عنوان اولین و بهترین زبان تجاری است.
اگر شما قصد ورود به تجارت بین‌الملل را دارید، یا مدیر ارشد و مدیر عامل یک مجموعه هستید، یا اینکه کارمند بخش بازرگانی و یا مدیرمیانی یک سازمان هستید، مطمئن باشید نیمی از پیشرفت کاری شما و تحقق درآمدتان نیازمند آموزش انگلیسی تجاری خواهد بود. باید کلاس آنلاین زبان انگلیسی شرکت کنید و یا با حضور در کلاس‌های آموزشگاهی، سطح دانش خود را بالا ببرید. 
آموزشگاه زبان سفیر، یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌توانید به راحتی در آن تعیین سطح زبان انجام داده و حتی به صورت آنلاین ، زبان انگلیسی تجاری را یاد بگیرید.

بهترین دوره برای تربیت مدرس انگلیسی تجاری در ایران

بهترین دوره برای تربیت مدرس انگلیسی تجاری در ایران، دوره‌ای است که بتواند یک مدرس حرفه ای تربیت کند تا نیاز واقعی کارمندان و صاحبان مشاغل بازرگانی و مدیران سازمانی را برطرف کند. این دوره‌ها همیشه و در همه سطح در آموزشگاه‌ها در حال بر گزاری است.  یکی از مطرح‌ترین دوره‌ها، دوره‌ی TTC در آموزشگاه سفیر است.
بهترین دوره برای تربیت مدرس آموزش انگلیسی تجاری باید به گونه‌ای باشد که مدرس با واژگان واصطلاحات فارسی و انگلیسی بازرگانی آشنا باشد. اصولا آموزشگاه‌هایی که این دوره ها را برای مدرسان برگزار می‌کنند، به قدری روی دانش و اطلاعات شخص کار می‌کنند تا خود مدرس نیز بتواند چم و خم تجاری را هم آموزش ببیند. خوشبختانه آموزشگاه سفیر این ویژگی را دارد.
دوره‌هایی که برای تربیت مدرس حرفه‌ای در حال برگزاری است، دوره‌های TTC است. این دوره‌ها برای افرادی که سطح زبان انگلیسی خوبی دارند برگزار می‌گردد. یکی از خوبی‌های این دوره برای تربیت مدرس انگلیسی تجاری، تلفیق شدن مباحث نظری و اجراهای عملی است. مدرس در این دوره‌ها یاد می‌گیرد که چگونه مباحث نظری و تئوری زبان انگلیسی را به شکل کاملا تخصصی به کارمندان و مدیران و بازاریابان تجاری، به شیوه‌ی عملی آموزش دهد. برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه سفیر باید تعیین سطح زبان انجام داده و سپس در کلاس آنلاین زبان انگلیسی یا حضوری مشغول شوید.
در این دوره‌ها شیوه‌های نوین تدریس انگلیسی تجاری به مدرسان آموزش داده می‌شود. برای مثال، موارد زیر جزئی از آموزش‌ها است:
•    مباحث تجاری و سفارشات بازرگانی
•    قراردادهای بازرگانی
•    مکاتبات بازرگانی انگلیسی
•    واژگان و اصطلاحات تخصصی تجاری و بازرگانی
•    مکالمات مورد نیاز در دنیای تجارت و بازرگانی
•    تماس‌های تلفنی اداری
•    آموزش امور بین‌المللی شرکت‌ها و سازمان‌ها
توصیه‌ی همیشگی ما به کسانی که پا در این راه می‌گذارند این است که خود را تنها یک مربی انگلیسی ندانند. باید مطالعات تخصصی خود را در زمینه‌ی تجاری و بازرگانی بالا ببرند تا بتوانند مطالب را با عمق بیشتری درک کنند و به زبان آموزان یاد بدهند. اگر فرصت حضور در کلاس‌های حضوری آموزشگاه سفیر را ندارید، حتما بعد از تعیین سطح زبان خود، وارد کلاس آنلاین زبان انگلیسی شوید.

تاثیر کلاس زبان کودکان در قوی‌تر شدن آموزش انگلیسی تجاری در آینده

کلاس زبان کودکان در موسسات مختلف آموزشی باید به گونه‌ای برگزار شود که کودک با میل و اشتیاق خود به کلاس برود. کلاس زبان خشک و بی روح و استفاده از متد آموزشی قدیمی و منسوخ شده، می‌تواند ریشه‌های یادگیری در کودک را از بین ببرد. شاید باور نکنید اما بسیاری از مدیران ارشد، مدیرعاملان و صاحبان مشاغل تجاری یا حتی مدیران سازمان‌های بازرگانی دولتی که نمی‌توانند انگلیسی صحبت کنند و از مفاهیم و اصطلاحات انگلیسی تجاری چیزی نمی‌دانند، ریشه‌ی ضعف خود را در کودکی می‌دانند.
این‌ها همان کودکانی بوده‌اند که با شیوه‌های غلط آموزشی در دوران مدرسه یا حتی کلاس‌های زبان انگلیسی آموزش دیده‌اند. زبان انگلیسی خاصیت فرّار بودن دارد. اگر به کودکان به طور غلط آموزش داده شود، در میزان یادگیری آنها اثرات زیادی برجای خواهد گذاشت.
اگر کودک از یادگیری لذت نبرد، مطمئنا زبان انگلیسی را رها می‌کند و در آینده هم با یادگیری آن غریبه خواهد بود. تاثیر کلاس آنلاین زبان انگلیسی کودکان آموشگاه زبان سفیر، در قوی‌تر شدن آموزش انگلیسی تجاری در آینده‌ی او به شدت زیاد است.  بهترین سن برای یادگیری ز‌‌بان کودکان سنین 3 الی 4 سالگی است. اگر در این سنین کودک وارد دنیای زبان انگلیسی شود و به مدرسه‌ی زبان برود، می‌توان امیدوار بود که در ‌یادگیری و آموزش انگلیسی تجاری در آینده نیز موفق خواهد شد. نباید این سن ‌یادگیری در کودکان بیشتر از 18 سال و دوران نوجوانی باشد. هر چقدر از سن 3 الی 4 سالگی دیرتر شروع شود، میزان یادگیری و فهم مطالب بسیار مشکل‌تر خواهد شد.

کلاس زبان کودکان

کلام آخر

شرکت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی در آموزشگاه سفیر می‌تواند در افزایش سطح زبان شما در دنیای تجارت، تأثیرگذار باشد. توصیه‌ی ما به شما این است که برای تعیین سطح زبان خود به سفیر مراجعه کرده و اگر امکان حضور در کلاس‌ها را ندارید، حتما از کلاس آنلاین زبان انگلیسی استفاده کنید.

پست های مرتبط

وبینار: چگونه با استفاده از هوش مصنوعی، مقاله خود را برای ارسال به مجله آماده کنیم

تاریخ: 1400/03/18

بازدید: 812

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

آشنایی با ابزار هوش مصنوعی به منظور نگارش مقاله

مدرس

@ins

نمایه سازی مقالات فصلنامه پژوهشهای ادبی قرآنی در بانک نشریات SID

تاریخ: 1397/06/17

بازدید: 634

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

نشریات روز آمد

مدرس

@ins

وبینار رایگان: معرفی 4جهش درآمدی سال1400

تاریخ: 1400/04/13

بازدید: 814

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

وبینار رایگان انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف

مدرس

@ins

نمایه سازی شماره جدید فصلنامه آینده پژوهی مدیریت در SID

تاریخ: 1397/04/17

بازدید: 1893

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

نشریات روز آمد

مدرس

@ins

آب شیرین کن صنعتی کشاورزی

تاریخ: 1400/09/23

بازدید: 4599

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

همان‌طور که می‌دانید آب به‌عنوان یکی از مهم‌ترین عناصری است که انسان و تمامی موجودات برای ادامه حیات به آن نیاز دارند.

مدرس

@ins

پنجاهمین دوره فصلنامه پژوهشهای جغرافیای انسانی در بانک نشریات علمی SID نمایه شد

تاریخ: 1397/05/21

بازدید: 1828

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

نشریات روز آمد

مدرس

@ins

نحوه جستجو و دانلود مقالات از پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

تاریخ: 1397/07/03

بازدید: 21347

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این پست یاد می گیریم چگونه در پایگاه مرکز اطلاعات علمی جستجو کنیم.

مدرس

@ins

تور چیست؟ رزرو تور مشهد با انواع وسایل نقلیه

تاریخ: 1400/12/17

بازدید: 362

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

تور به معنی پکیج کامل سفر (رزرو هتل و بلیط و رفت برگشت) است. این پکیج به شما کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی سفر خود را به صورت دقیق و آگاهانه انجام دهید تا لذت بیشتری از سفر خود ببرید.

مدرس

@ins

ابداع روش جدید درمان سردرد به کمک فیزیوتراپی: این نوع سردرد را در ده ثانیه مهار کنید

تاریخ: 1397/08/22

بازدید: 821

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

گزارش علمی

مدرس

@ins