بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

با آموزش انگلیسی تجاری کسب و کارت رو رونق بده!


امروزه همه افراد به دنبال پیشرفت و ترقی در کسب و کار خودشان هستند. آموزش انگلیسی تجاری می‌تواند در این زمینه کارساز باشد.

با آموزش انگلیسی تجاری کسب و کارت رو رونق بده!

آموزش انگلیسی تجاری

آموزش انگلیسی تجاری در دنیای امروزی، یکی از کارهایی است که هر مدیر تجاری، کارمند فروش یا بازرگانی یک شرکت، باید برای آن زمان بگذارد. آموزش انگلیسی تجاری چه به صورت کلاس آنلاین زبان انگلیسی و چه به صورت حضوری باشد،اگر گام به گام و از همان ابتدا با جدیت و تلاش انجام بگیرد، برای همیشه در ذهن خواهد ماند و روند تجارت و کسب و کار یک شرکت یا نیروی فروش شرکتی را بیشتر و بهتر پیش خواهد برد. 
ما در این مطلب سعی می‌کنیم با پاسخ پرسش‌های زیر، سوالاتی که در ذهن شما حول محور آموزش زبان تجاری، تربیت مدرس زبان و همچنین آموزش زبان کودکان وجود دارد را کمتر کنیم. در این مطلب به دنبال یافتن پاسخ این پرسش‌ها هستیم:
1. آموزش انگلیسی تجاری و کلاس آنلاین انگلیسی برای چه کسانی مناسب است؟ چه مشاغل و کسب و کارهایی می‌توانند از انگلیسی تجاری بهره ببرند؟
2. بهترین دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی تجاری در ایران کدام است؟
3. تاثیر کلاس زبان کودکان در قوی تر شدن انگلیسی تجاری در آینده چقدر است؟

آموزش انگلیسی تجاری مناسب چه کسانی است؟

یکی از دغدغه‌های کارمندان بخش بازرگانی و فروش در شرکت‌های بین المللی یا حتی بانک‌ها و موسسات تجاری خصوصی و دولتی، آموزش انگلیسی تجاری است. افرادی که در این حوزه مشغول کار هستند، خوب می‌دانند که قرار است با دانستن زبان انگلیسی تجاری، میزان درآمد و تحقق اهداف سازمان یا کسب و کار خود را بالاتر ببرند. اما دانستن زبان تجاری، مستلزم آموزش انگلیسی تجاری است. زبان انگلیسی، به عنوان زبان بین المللی تجاری در تمام کشورهای دنیا استفاده می‌شود. به طور قطع کسی که پا در تجارت خارجی و بازرگانی می‌گذارد، باید آموزش انگلیسی تجاری دیده باشد. شاید زبان‌های دیگری هم در این زمینه کاربرد داشته باشند اما زبان انگلیسی به عنوان اولین و بهترین زبان تجاری است.
اگر شما قصد ورود به تجارت بین‌الملل را دارید، یا مدیر ارشد و مدیر عامل یک مجموعه هستید، یا اینکه کارمند بخش بازرگانی و یا مدیرمیانی یک سازمان هستید، مطمئن باشید نیمی از پیشرفت کاری شما و تحقق درآمدتان نیازمند آموزش انگلیسی تجاری خواهد بود. باید کلاس آنلاین زبان انگلیسی شرکت کنید و یا با حضور در کلاس‌های آموزشگاهی، سطح دانش خود را بالا ببرید. 
آموزشگاه زبان سفیر، یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌توانید به راحتی در آن تعیین سطح زبان انجام داده و حتی به صورت آنلاین ، زبان انگلیسی تجاری را یاد بگیرید.

بهترین دوره برای تربیت مدرس انگلیسی تجاری در ایران

بهترین دوره برای تربیت مدرس انگلیسی تجاری در ایران، دوره‌ای است که بتواند یک مدرس حرفه ای تربیت کند تا نیاز واقعی کارمندان و صاحبان مشاغل بازرگانی و مدیران سازمانی را برطرف کند. این دوره‌ها همیشه و در همه سطح در آموزشگاه‌ها در حال بر گزاری است.  یکی از مطرح‌ترین دوره‌ها، دوره‌ی TTC در آموزشگاه سفیر است.
بهترین دوره برای تربیت مدرس آموزش انگلیسی تجاری باید به گونه‌ای باشد که مدرس با واژگان واصطلاحات فارسی و انگلیسی بازرگانی آشنا باشد. اصولا آموزشگاه‌هایی که این دوره ها را برای مدرسان برگزار می‌کنند، به قدری روی دانش و اطلاعات شخص کار می‌کنند تا خود مدرس نیز بتواند چم و خم تجاری را هم آموزش ببیند. خوشبختانه آموزشگاه سفیر این ویژگی را دارد.
دوره‌هایی که برای تربیت مدرس حرفه‌ای در حال برگزاری است، دوره‌های TTC است. این دوره‌ها برای افرادی که سطح زبان انگلیسی خوبی دارند برگزار می‌گردد. یکی از خوبی‌های این دوره برای تربیت مدرس انگلیسی تجاری، تلفیق شدن مباحث نظری و اجراهای عملی است. مدرس در این دوره‌ها یاد می‌گیرد که چگونه مباحث نظری و تئوری زبان انگلیسی را به شکل کاملا تخصصی به کارمندان و مدیران و بازاریابان تجاری، به شیوه‌ی عملی آموزش دهد. برای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه سفیر باید تعیین سطح زبان انجام داده و سپس در کلاس آنلاین زبان انگلیسی یا حضوری مشغول شوید.
در این دوره‌ها شیوه‌های نوین تدریس انگلیسی تجاری به مدرسان آموزش داده می‌شود. برای مثال، موارد زیر جزئی از آموزش‌ها است:
•    مباحث تجاری و سفارشات بازرگانی
•    قراردادهای بازرگانی
•    مکاتبات بازرگانی انگلیسی
•    واژگان و اصطلاحات تخصصی تجاری و بازرگانی
•    مکالمات مورد نیاز در دنیای تجارت و بازرگانی
•    تماس‌های تلفنی اداری
•    آموزش امور بین‌المللی شرکت‌ها و سازمان‌ها
توصیه‌ی همیشگی ما به کسانی که پا در این راه می‌گذارند این است که خود را تنها یک مربی انگلیسی ندانند. باید مطالعات تخصصی خود را در زمینه‌ی تجاری و بازرگانی بالا ببرند تا بتوانند مطالب را با عمق بیشتری درک کنند و به زبان آموزان یاد بدهند. اگر فرصت حضور در کلاس‌های حضوری آموزشگاه سفیر را ندارید، حتما بعد از تعیین سطح زبان خود، وارد کلاس آنلاین زبان انگلیسی شوید.

تاثیر کلاس زبان کودکان در قوی‌تر شدن آموزش انگلیسی تجاری در آینده

کلاس زبان کودکان در موسسات مختلف آموزشی باید به گونه‌ای برگزار شود که کودک با میل و اشتیاق خود به کلاس برود. کلاس زبان خشک و بی روح و استفاده از متد آموزشی قدیمی و منسوخ شده، می‌تواند ریشه‌های یادگیری در کودک را از بین ببرد. شاید باور نکنید اما بسیاری از مدیران ارشد، مدیرعاملان و صاحبان مشاغل تجاری یا حتی مدیران سازمان‌های بازرگانی دولتی که نمی‌توانند انگلیسی صحبت کنند و از مفاهیم و اصطلاحات انگلیسی تجاری چیزی نمی‌دانند، ریشه‌ی ضعف خود را در کودکی می‌دانند.
این‌ها همان کودکانی بوده‌اند که با شیوه‌های غلط آموزشی در دوران مدرسه یا حتی کلاس‌های زبان انگلیسی آموزش دیده‌اند. زبان انگلیسی خاصیت فرّار بودن دارد. اگر به کودکان به طور غلط آموزش داده شود، در میزان یادگیری آنها اثرات زیادی برجای خواهد گذاشت.
اگر کودک از یادگیری لذت نبرد، مطمئنا زبان انگلیسی را رها می‌کند و در آینده هم با یادگیری آن غریبه خواهد بود. تاثیر کلاس آنلاین زبان انگلیسی کودکان آموشگاه زبان سفیر، در قوی‌تر شدن آموزش انگلیسی تجاری در آینده‌ی او به شدت زیاد است.  بهترین سن برای یادگیری ز‌‌بان کودکان سنین 3 الی 4 سالگی است. اگر در این سنین کودک وارد دنیای زبان انگلیسی شود و به مدرسه‌ی زبان برود، می‌توان امیدوار بود که در ‌یادگیری و آموزش انگلیسی تجاری در آینده نیز موفق خواهد شد. نباید این سن ‌یادگیری در کودکان بیشتر از 18 سال و دوران نوجوانی باشد. هر چقدر از سن 3 الی 4 سالگی دیرتر شروع شود، میزان یادگیری و فهم مطالب بسیار مشکل‌تر خواهد شد.

کلاس زبان کودکان

کلام آخر

شرکت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی در آموزشگاه سفیر می‌تواند در افزایش سطح زبان شما در دنیای تجارت، تأثیرگذار باشد. توصیه‌ی ما به شما این است که برای تعیین سطح زبان خود به سفیر مراجعه کرده و اگر امکان حضور در کلاس‌ها را ندارید، حتما از کلاس آنلاین زبان انگلیسی استفاده کنید.

پست های مرتبط

بورس در 1401: از ساعت کار بورس تهران در سال 1401 تا ...

تاریخ: 1401/03/18

بازدید: 855

1401

زمان مطالعه: 4 دقیقه

در سراسر جهان منظور از ساعت کار بورس یا ساعات معامله در بازارهای سهام، ساعاتی است که بورس‌ها برای معامله فعال هستند و موقعیت جغرافیایی بورس را منعکس می‌کنند. زمان بازشدن بازار سهام در هر کشور متفاوت است. در ادامه با ساعات کار بازار سهام در بازار اصلی و بازار پایه بورس آشنا می‌شوید.

مدرس

@ins

تأثیر یادگیری زبان در موفقیت شغلی حرفه‌ای

تاریخ: 1400/10/27

بازدید: 707

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

انگلیسی زبان بین‌المللی و زنده جهان به شمار می‌رود و امروزه در جنبه‌های مختلف زندگی اعم از اجتماعی، شخصی، شغلی و تحصیلی اثر گذار است. این روزها اغلب ما حتی برای جستجو‌های ساده نیز نیاز به داشتن اطلاعات زبانی داریم.

مدرس

@ins

ویزای شینگن چیست؟

تاریخ: 1400/10/25

بازدید: 1269

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

ویزای شینگن به دارنده آن این امکان را می‌دهد که در یک سفر با قدرت از مرزهای بین اتریش، آلمان، بلژیک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، یونان، ایسلند، ایتالیا، لوکزامبورگ، نروژ، پرتغال، اسپانیا، سوئد، سوئیس و هلند عبور کند.

مدرس

@ins

روز روانشناس و مشاوره و بازخوانی مقالات در SID

تاریخ: 1401/02/09

بازدید: 280

1401

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

روان شناسی، علم مطالعه ذهن و رفتار است. روان شناسی رشته‌ای چندوجهی است که شامل زیر شاخه‌هایی مثل توسعه انسانی، ورزش، سلامت، پزشکی، رفتار اجتماعی و فرآیندهای شناختی است.

مدرس

@ins

دوره های پرمخاطب مرکز اطلاعات علمی

تاریخ: 1400/06/23

بازدید: 405

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

دوره ها و کارگاه های پرمخاطب مرکز اطلاعات علمی

مدرس

@ins

سایت اسکور 2019 اسکوپوس منتشر شد

تاریخ: 1399/04/03

بازدید: 2183

1399

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

تغییر نحوه محاسبه شاخص سایت اسکور

مدرس

@ins

سه نوع عنصر الکترونیکی بسیار محبوب در صنعت الکترونیک

تاریخ: 1401/04/06

بازدید: 103

1401

زمان مطالعه: 6 دقیقه

در این مقاله سعی کرده ایم توضیحی مختصر اما مفیدی در مورد سه نوع عنصر الکترونیکی بسیار محبوب و پرکاربرد در صنعت الکترونیک یعنی رله پکیجی ، رله امرن و لودسل زمیک را با شما به اشتراک بگذارییم، مطمئنا مطالعه این اطلاعات خالی از لطف نخواهد بود، با ما همراه باشید.

مدرس

@ins

مقایسه شیمی مبتکران و خیلی سبز

تاریخ: 1401/04/07

بازدید: 1988

1401

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در بین کتاب های کمک درسی شیمی ، کتاب های شیمی مبتکران به دلیل تالیف مهندس بهمن بازرگان و کتاب های شیمی خیلی سبز به دلیل برند انتشارات خیلی سبز محبوبیت بیشتری دارند.

مدرس

@ins

کارگاه آموزشی یادگیری عمیق در مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی برگزار شد

تاریخ: 1397/11/16

بازدید: 742

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

کارگاه آموزشی

مدرس

@ins

فراخوان ثبت نام برای برخورداری از تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی ۱۴۰۰_۱۴۰۱

تاریخ: 1400/04/14

بازدید: 1141

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

بنیاد ملی نخبگان

مدرس

@ins