بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

بهترین جراح تعویض مفصل لگن


در مواقعی که میزان آسیب دیدگی مفاصل ناحیه لگن زیاد باشد، جراح با تعویض مفصل لگن آسیب دیده برای درمان اقدام می‌کند.

بهترین جراح تعویض مفصل لگن

یکی از راه های درمان مفاصل آسیب دیده در قسمت ران و لگن، جراحی تعویض مفصل لگن است. مفاصل ناحیه ران و لگن در اثر تحمل فشار زیاد در معرض آسیب دیدگی های شدیدی قرار دارند. به همین دلیل در سنین بالا ممکن است با درد زیادی همراه باشند. در مواقعی که میزان آسیب دیدگی مفاصل ناحیه لگن زیاد باشد، جراح با تعویض مفصل لگن آسیب دیده برای درمان اقدام می‌کند. جراحی تعویض مفصل لگن نیاز به دقت و توجه بالایی دارد. به همین دلیل باید توسط جراحان حاذقی انجام شود. بر این اساس ما بر آن شدیم تا در این مطلب به ویژگی بهترین جراح تعویض مفصل لگن و نکاتی که در انتخاب بهترین جراح باید به آن توجه شود، بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

بهترین جراح تعویض مفصل لگن

اهمیت انتخاب بهترین جراح تعویض مفصل لگن

مفاصل لگن و ران ممکن است در اثر بروز بیماری هایی چون آرتروز و همچنین ضربه های سخت دچار آسیب دیدگی های شدیدی شوند. در مواقعی آسیب دیدگی مفاصل ران و لگن به قدری زیاد است که فرد توانایی انجام کارهای روزمره خود را به دلیل درد شدید از دست می دهد. امروزه جراحان ارتوپدی با تعویض مفصل آسیب دیده و جایگزین کردن آن با مفصل مصنوعی برای درمان این عارضه اقدام می کنند. تعویض مفصل لگن نیاز به دقت و توجه بالایی دارد؛ بنابراین انتخاب بهترین جراح تعویض مفصل لگن نقش موثری در موفقیت آمیز بودن جراحی دارد. انجام جراحی توسط جراحان حاذق و باتجربه کمک می کند تا فرد بعد از عمل با درد کمتری همراه باشد و طی زمان کوتاهی سلامتی خود را بدست آورد.

 

بهترین جراح تعویض مفصل لگن کیست؟

جراحی لگن باید توسط پزشکان و متخصصانی انجام شود که در زمینه درمان بیماری های ارتوپدی از مدرک معتبری برخوردار هستند. کسانی که در ناحیه لگن با درد شدیدی همراه هستند، باید با مراجعه به پزشک ارتوپدی برای تشخیص و درمان درد ناحیه لگن اقدام کنند. در صورتی که درمان درد در ناحیه لگن تنها با تعویض مفصل لگن امکان پذیر باشد، پزشک متخصص ارتوپدی باید با انجام جراحی برای درمان آن اقدام کند؛ اما همه پزشکان ارتوپدی شرایط مناسب برای انجام جراحی تعویض مفصل لگن را ندارند. در واقع تمام پزشکان ارتوپد در رشته خاصی در حال فعالیت هستند؛ بنابراین ممکن است قادر نباشند انواع جراحی های ارتوپدی را به بهترین نحو انجام دهند؛ بنابراین باید برای جراحی تعویض مفصل لگن به جراحان و متخصصانی مراجعه شود که فعالیت اصلی آن ها در حیطه تعویض مفصل لگن است.

 

دکتر تعویض مفصل لگن چه اقداماتی را برای درمان درد لگن انجام می دهد؟

مهم ترین وظیفه پزشک متخصص ارتوپدی آن است که بتوانند تشخیص صحیحی داشته باشد و با توجه به شرایط بهترین راه برای درمان درد در ناحیه لگن را انتخاب کند. دکتر ارتوپدی بعد از معاینه بیمار و استفاده از روش های تشخیصی مانند عکس برداری و...به تشخیص علت درد در ناحیه لگن می پردازد. سپس بعد از دریافت شرح حالی از بیمار و وضعیت مفاصل لگن، بهترین راه را برای درمان درد لگن انجام می دهد. در صورتی که درد در ناحیه لگن تنها با تعویض مفاصل لگن امکان پذیر باشد، جراح تعویض مفصل لگن را به بهترین نحو انجام می دهد.

بهترین جراح تعویض مفصل لگن

بهترین جراح تعویض مفصل لگن از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

تعویض مفصل لگن از جراحی های نسبتاً دشواری است که باید توسط پزشکان حاذق و باتجربه انجام شود تا نتیجه جراحی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. بهترین جراح تعویض مفصل لگن باید در زمینه ارتوپد از دانش بالایی برخوردار باشد تا بتوانند مشکلاتی که ممکن است حین عمل رخ دهد را بدون هیچ نگرانی رفع کند. بهترین جراح تعویض مفصل لگن از ویژگی هایی برخوردار است که برخی از آن ها عبارت هستند از:

بهترین جراح ارتوپد باید علاوه بر تخصص در زمینه تعویض مفصل لگن از تجربه بالایی برخوردار باشد

بهترین پزشک ارتوپد باید از تجهیزات به روز و پیشرفته برای تعویض مفصل لگن استفاده کند

بهترین متخصص ارتوپد برای تعویض مفصل لگن باید از پروتز باکیفیت و بادوام استفاده کند

جراح تعویض مفصل لگن باید با مشاوره قبل از عمل، بیمار را برای انجام جراحی آماده کند‌

 

انتخاب بهترین جراح تعویض مفصل لگن از چه مزیت هایی برخوردار است؟

انتخاب بهترین جراح تعویض مفصل لگن برای درمان از مزیت های زیادی برخوردار است. برخی از مهم ترین مزیت های انتخاب بهترین دکتر تعویض مفصل لگن عبارت است از:

بهترین جراحان تعویض مفصل لگن از دانش و تجربه بسیار زیادی برخوردار هستند و به همین دلیل می توانند در صورت بروز هر مسئله ای در حین عمل بدون هیچ اضطرابی برای رفع آن اقدام کنند و با نتایج موفقیت آمیزی همراه باشند

بهترین جراحان ارتوپدی با ارائه مشاوره قبل از عمل بیمار را با شرایط جراحی آماده می کنند تا میزان اضطراب در بیمار کاهش پیدا کند و علاوه بر بیمار، جراح بتواند با کیفیت بهتری جراحی را به پایان برساند

دریافت شرح حال از بیمار و اطلاع از وضعیت سلامت بدن بیماران کمک می کند تا جراح مطابق با شرایط موجود بهترین راه را برای جراحی انتخاب کند

کم بودن عوارض جراحی یکی از مزیت های انتخاب بهترین جراح برای تعویض مفصل لگن است. هرچه قدر مهارت و تجربه جراح در جراحی تعویض مفصل بیشتر باشد، بیمار عوارض بعد از عمل کمتری را تجربه می کند زیرا جراح با دقت و توجه بالا و بدون آسیب دیدگی سایر بخش ها برای انجام جراحی اقدام می کند.

بهترین جراح تعویض مفصل لگن

مراجعه به پزشک

در مطلب فوق به توضیح کامل اینکه بهترین جراح تعویض مفصل لگن از چه ویژگی هایی برخوردار است و چگونه می توان بهترین جراح را برای تعویض مفصل لگن انتخاب کرد پرداختیم. داشتن تخصص و تجربه بالا از مهم ترین عواملی است که موجب می شود جراح بتوانند جراحی تعویض مفصل لگن را به بهترین نحو ممکن انجام دهد؛ بنابراین بهتر است با بررسی سوابق پزشکی، نمونه کار و...پزشک معتبری را برای انجام جراحی تعویض مفصل لگن انتخاب کنید. دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده فوق تخصص ارتوپدی، تومورهای استخوانی و عضلانی از پزشکان متخصص و با تجربه ای که است که با تکیه بر دانش بالا و تجربه زیاد خود در زمینه جراحی مفاصل، تعویض مفصل لگن را به بهترین نحو انجام می دهد.

 

ارتباط با مطب دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده

آدرس:
تهران، ستاری جنوب، بلوار فردوس غرب (ناصر حجازی)، پلاک 415، بالای داروخانه شبانه روزی، طبقه 2، واحد2

تلفن های تماس:
02144133507 – 02144132653

09333057160 فقط واتس اپ — 09904746708

ساعات کاری:
روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 16 الی 20

آدرس پیج اینستاگرام دکتر فرشاد ابوالقاسم زاده:
https://www.instagram.com/drabolghasemzadeh

آدرس سایت دکتر فرشاد ابوالقاسم زاه:
https://drabolghasemzadeh.com

-------------

خانه پزشکان

پست های مرتبط

معرفی 6 سامانه کلاس آنلاین برای دانشجویان، اساتید و معلمان

تاریخ: 1401/05/04

بازدید: 50

1401

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بررسی پلفترم های برگزاری کلاس آنلاین برای دانشجویان، اساتید، دانش آموزان و معلمان

مدرس

@ins

بیوسنسور چیست ؟

تاریخ: 1400/11/23

بازدید: 1044

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

بیوسنسورها از واکنش های بیوشیمیایی برای تشخیص ترکیبات شیمیایی که توسط مبدل های الکتریکی ، حرارتی یا نوری انجام می شوند ، استفاده می کنند .

مدرس

@ins

مدرسه زمستانه مجازی نقشه برداری مغز

تاریخ: 1400/10/25

بازدید: 509

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

مغز انسان متشکل از شبکه‌های متعددی است که در فضا توزیع شده و در طول زمان به هم متصل شده‌ تا تعامل معناداری با دنیای بیرون تنظیم کند .

مدرس

@ins

رونمایی از پوستر نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی ۱۴۰۰ / روایت تحقق پیشرفت دانش‌بنیان از نمایی نزدیک

تاریخ: 1400/09/15

بازدید: 1211

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

پوستر نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی ۱۴۰۰ که باهدف معرفی مهم‌ترین دستاوردهای این نهاد در حوزه‌ پژوهش و فناوری، فرهنگ، آموزش و کارآفرینی و تجاری‌سازی و اقتصاد دانش‌بنیان برگزار می‌شود، امروز (یکشنبه ۱۴ آذر ماه) رونمایی شد.

مدرس

@ins

مهم ترین مقالات علمی در مورد سرطان سینه

تاریخ: 1400/07/25

بازدید: 694

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

سرطان سینه ، سرطانی است که در سلول های سینه ایجاد می شود. بعد از سرطان پوست ، سرطان سینه شایع ترین سرطان در میان زنان آمریکایی است .

مدرس

@ins

روز جهانی کارگر و مروری بر مقالات علمی نمایه شده در SID

تاریخ: 1398/02/11

بازدید: 1319

1398

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

بازخوانی مقاله علمی

مدرس

@ins

آغاز پیش ثبت نام کارگاه‌های آموزشی مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی

تاریخ: 1398/02/02

بازدید: 881

1398

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

کارگاه‌های آموزشی

مدرس

@ins

آغاز سال تحصیلی جدید بر رهپویان علم و دانش خجسته و مبارک باد

تاریخ: 1397/06/31

بازدید: 704

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

رویداد علمی

مدرس

@ins

چطور مکان notebook را در گوگل درایو پیدا کنیم

تاریخ: 1400/02/28

بازدید: 1840

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

آشنایی با گوگل کلب

مدرس

@ins

گزارش ارزیابی نشریات علمی کشور توسط SID منتشر شد.

تاریخ: 1400/12/22

بازدید: 250

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

رئیس مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی از ارزیابی نشریات علمی کشور توسط این مرکز خبر داد.

مدرس

@ins