بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

قیمت قفل الکترونیکی و هوشمند درب ورودی ضد سرقت


درب ضد سرقت ساختمان زمانی امن و قابل اعتماد است که از قفل های امن در این محصولات استفاده شود.

 

قیمت قفل الکترونیکی و هوشمند درب ورودی ضد سرقت

درب های ورودی ساختمان هر چقدر هم دارای استراکچری مقاوم و مستحکم باشند، بدون یک قفل امن و باکیفیت محصولی بدون استفاده خواهند بود. درب ضد سرقت ساختمان زمانی امن و قابل اعتماد است که از قفل های امن در این محصولات استفاده شود. از جدیدترین، امن ترین و پیشرفته ترین مدل قفل ضد سرقت قابل نصب در این درب ها می توان به قفل هوشمند و الکترونیکی اشاره نمود.

مرکز فروش قفل هوشمند و دیجیتال

قفل ضد سرقت درب ورودی ساختمان

قفل ضد سرقت در دو مدل مکانیکی و هوشمند در بازار موجود می باشند. نوع طراحی و ساختار این قفل ها به گونه ای است که بدون کلید امکان بازگشایی و استفاده از درب امکان پذیر نیست. در مدل های قفل ضد سرقت مکانیکی، چند زبانه فولادی در قفل کار شده که در هنگام قفل شدن درب این زبانه ها از چند جهت وارد چارچوب شده و امنیت بسیار بالایی را فراهم می آورند. قفل هوشمند ضد سرقت هم از لحاظ کارایی مشابه محصولات مکانیکی است اما این محصولات امن تر بوده و برای دسترسی به قفل و باز نمودن آن بی نیاز از کلید مکانیکی خواهید بود. قیمت قفل ضد سرقت درب ورودی ساختمان از سایر محصولات گران تر بوده ولی ارزش خرید دارند. قفل دیجیتال درب ورودی را از برندهای معتبری مانند سامسونگ، کاداس، روستیک، میلره، فیلیپس و فیلتا تهیه نمایید.

برای خرید جدیدترین مدل های قفل هوشمند می توانید با مجموعه ایران لاک تماس بگیرید. از محصولات قفل هوشمند درب ضد سرقت بازدید نمایید. 

مشاوره فروش 09905280155

قفل الکترونیکی و دیجیتال درب ورودی آپارتمان

نسل جدید قفل ضد سرقت ساختمان، قفل هوشمند است. با نصب این محصولات بر روی درب ورودی ساختمانتان امنیت بسیار بالایی را برای منزل خود فراهم می آورید. در قفل های دیجیتال با استفاده از روش های متعددی مانند اثر انگشت، رمز، کارت و استفاده از فناوری جدید تشخیص چهره می توانید به قفل منزل خود دسترسی داشته باشید. هرچه قدر در ساخت قفل درب ضد سرقت از تکنولوژی های جدیدتری استفاده نمایید، آن قفل امن و مقاوم تر است. قفل های هوشمند دارای مشخصات و ویژگی های متعددی هستند که در ادامه به آن می پردازیم.

قفل الکترونیکی و دیجیتال درب ورودی آپارتمان

مشخصات و مزایای نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضد سرقت

قفل از مهم ترین و تاثیر گذار ترین یراق آلات در ایجاد امنیت برای درب است. قفل های هوشمند محصولات جدیدی هستند که با نصب آن ها می توانید امنیت زیادی برای ساختمان خود فراهم آورید. از مهم ترین مشخصات و ویژگی های این محصولات می توان به این موارد اشاره نمود:

 

  • امنیت مهم ترین و اصلی ترین عامل پیدایش و نصب این محصولات بر روی درب ها است. در ساخت بدنه و زبانه این قفل ها از آلیاژ فولاد استفاده شده که این امر منجر می شود قفل در برابر ضربه و اسید مقاوم باشد. همچنین روش های دسترسی به این محصولات به گونه ای است که احتمال ورود غیر مجاز را به منزل شما بسیار کم می کند.
  • قفل های هوشمند دارای ظاهری بسیار شیک و لوکس هستند. از این قفل ها معمولا در درب ضد سرقت لوکس استفاده می شود. این مدل از قفل درب ورودی، علاوه بر ایجاد امنیت موجب زیبایی درب شما نیز می شود. دستگیره هوشمند مدلی از قفل دیجیتال است که امکان نصب آن در انواع درب چوبی ضد سرقت و اتاقی فراهم شده است. دستگیره های دیجیتال در دو مدل پول پوش و اهرمی در بازار موجود می باشند.
  • روش دسترسی امن و متفاوت: در مدل های جدید قفل درب الکترونیکی از روش های متفاوتی برای دسترسی به قفل استفاده می کنند. استفاده از این روش ها امنیت را افزایش داده و از آنجایی که بر هر کاربر رمز عبور جداگانه تعریف می شود به راحتی می توان تشخیص داد که هر کاربرد در چه ساعتی از شبانه روز به ساختمان تردد داشت. در قفل های دیجیتال پیشرفته امکان گزارش گیری از رفت و آمدها میسر است.
  • امکان کنترل درب از راه دور: مدل های جدید قفل درب دیجیتال دارای سیستم های کنترل از راه دور می باشند. در این قفل ها با استفاده از فناوری وای فای و اتصال قفل به اینترنت شما قادر خواهید بود با استفاده از نرم افزار نصب شده بر روی تلفن همراه باز و بسته بودن درب منزل را چک نموده و در صورت لزوم درب را قفل نمایید. همچنین می توانید به کسانی که می خواهید اجازه ورود دهید. 
  • امکان تعریف رمز یکبار مصرف: شما  با استفاده از تکنولوژی مورد استفاده در این محصولات می توانید برای میهمان های خود رمز یکبار مصرف تعریف نمایید تا اگر در منزل حضور نداشتید بتوانند داخل شوند. این رمز ها پس از ورود حذف خواهند شود و دیگر با استفاده از آن رمز امکان دسترسی به قفل را نخواهید داشت.


آیا قفل ضد سرقت هوشمند دارای امنیت 100% است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم هرگز نمی توان ادعا کرد که محصولی امنیت کامل را برای شما فراهم می آورد. در ساخت و تولید این محصولات از تکنولوژی های بسیار امن و پیشرفته ای استفاده شده است و به همین دلیل امنیت بالایی را برای شما فراهم می آورند. اما باز هم توصیه می شود مواردی امنیتی را رعایت نموده و در هنگام خروج از منزل حتما درب را قفل نمایید و از دراختیار قرار دادن رمز عبور خود به دیگران اجتناب نمایید. قفل دیجیتال درب حیاط از محصولاتی است که با نصب آن ها امنیت بسیار بالایی برای ساختمان شما فراهم می شود. این قفل ها دارای ریموت کنترل بوده و باز و بسته نمودن آن ها بسیار سریع و آسان است.

مشاوره فروش: 09905280155

نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضد سرقت

مدل های مختلف قفل هوشمند

قفل های هوشمند دارای مدل های مختلفی می باشند. نوع روش دسترسی و تکنولوژی مورد استفاده در محصولات موجب پدید آمدن این دسته بندی های مختلف شده است. از انواع قفل درب هوشمند می توان به این موارد اشاره نمود:

  1. قفل درب کارتی
  2. قفل درب رمزدار
  3. قفل اثر انگشتی
  4. قفل تشخیص چهره

قفل کارتی یا هتلی

از ارزان ترین و اولین مدل های قفل هوشمند می توان به قفل هتلی اشاره نمود. این قفل ها با استفاده از کارت مغناطیسی که در اختیارتان قرار می گیرد باز و بسته می شود. امنیت این قفل ها مقداری کمتر از سایر محصولات است. زیرا هرکسی می تواند به کارت دسترسی پیدا نمایید و وارد ساختمان شما شود. 

قفل رمزدار

در قفل های هوشمندی که برای ورود نیاز به وارد نمودن رمز عبور است، امنیت بالاتری برقرار است. برای هر فرد می توان رمز عبور متفاوتی تعریف نمود. این گونه دیگر کسی به رمز شما دسترسی نخواهد داشت. همچنین در قفل های دیجیتال سیستم هایی مانند تابع خیالی تعریف شده که اگر کسی هم در کنارتان بایستد با دیدن رمزی که وارد می کنید قادر نخواهد بود رمز اصلی را تشخیص دهد.

قفل درب اثر انگشتی

از محبوب ترین مدل قفل درب دیجیتال، می توان به قفل درب اثر انگشتی اشاره نمود. هر فرد دارای اثر انگشت منحصربه فردی است و با تعریف اثر انگشت خود به قفل می توانید به راحتی درب منزل را باز نمایید. اما مشکلی که پیش می آید این است که اگر پوست دست شما دچار اگزما و زخم شود دیگر امکان دسترسی به قفل را نخواهید داشت.اما نگران نباشید در تمام مدل های قفل هوشمند از چند روش دسترسی استفاده می شود حتی در برخی از مدل ها می توانید از کلید مکانیکی برای باز نمودن درب استفاده نمایید.

قفل و دستگیره تشخیص چهره

از امن ترین و گران قیمت ترین مدل قفل درب هوشمند می توان به قفل تشخیص چهره اشاره نمود. این محصولات با استفاده از الگوریتم هایی که در آن ها تعریف شده بخش های مختلف صورت افراد را مورد تحلیل قرار داده و به کدهای عددی تبدیل می کند. بدین ترتیب هرگز امکان اشتباه در این مدل از قفل ها وجود نخواهد داشت.

جمع بندی:

قفل هوشمند درب ورودی ساختمان از امن ترین مدل های قفل ضد سرقت است. در این محصولات با استفاده از روش های مختلف مانند رمز و کارت امکان دسترسی به قفل را خواهید داشت. این قفل ها دارای امکانات بسیار پیشرفته ای هستند که موجب افزایش امنیت ساختمان شما خواهند شد. قیمت قفل هوشمند منزل نسبت به سایر محصولات گرانتر بوده ولی با توجه به امنیت ایجاد شده برای ساختمانتان ارزش خرید دارد.

مشاوره فروش: 09905280155

پست های مرتبط

ایمپلنت دندان: نکات مهم برای مراقبت از آن

تاریخ: 1401/03/18

بازدید: 207

1401

زمان مطالعه: 4 دقیقه

اگر از ایمپلنت دندان به خوبی مراقبت شود مانند دندان های طبیعی با دوام خواهد بود. برای اینکه مطمئن شوید ایمپلنت های شما بیشترین ماندگاری و سلامت را خواهند داشت توصیه های زیر را برای مراقبت از آنها در نظر بگیرید

مدرس

@ins

سابسیژکتور و میکروکانولا و همه چیز درباره آنها

تاریخ: 1400/11/06

بازدید: 623

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

بعد از هر گونه جراحت، زخم و یا التهاب که بهبود آن طول کشیده، ممکن است بافت ناحیه درگیر چسبندگی به بافت‌های زیرین چسبیده و اصطلاحاً فیبروز شود.

مدرس

@ins

بهترین قالیشویی غرب تهران | قالیشویی پاک مهر

تاریخ: 1401/03/26

بازدید: 186

1401

زمان مطالعه: 4 دقیقه

انتخاب قالیشویی یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید پیش از هر اقدامی به آن توجه کنید؛ زیرا بهترین قالی شویی غرب تهران باید بتواند در کنار حفظ سلامت فیزیکی، با استفاده از مواد شوینده‌ی مرغوب فرش را به بهترین نحو ممکن تمیز کند.

مدرس

@ins

درمان واریس پا و همه چیز درباره آن

تاریخ: 1401/03/31

بازدید: 188

1401

زمان مطالعه: 2 دقیقه

واریس پا یکی از شایع‌ترین مشکلاتی است که به دلیل اختلال در عملکرد دریچه‌های سیاهرگی اتفاق می‌افتد.

مدرس

@ins

روز جهانی آگاهی در مورد اختلال عصبی عملکردی(اختلال تبدیلی) و بازخوانی مقالات مرتبط

تاریخ: 1398/01/24

بازدید: 1678

1398

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

روزجهانی آگاهی در مورد اختلال عصبی عملکردی

مدرس

@ins

مکانیک‌آل؛ آکادمی مهندسی مکانیک

تاریخ: 1401/04/25

بازدید: 69

1401

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مکانیک‌آل؛ گروه آموزشی است که به تولید آموزش‌های بسیار آموزنده و ارزشمند در حوزه مهندسی مکانیک می‌پردازند. از مجبوب ترین آموزش‌های این مجموعه می‌توان به آموزش نرم افزار آباکوس، متلب، کدنویسی المان محدود و سابروتین نویسی در آباکوس اشاره کرد.

مدرس

@ins

گروه مکعب سازنده بهترین برند میز اداری

تاریخ: 1400/09/08

بازدید: 419

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

بهترین میز‌های اداری سال ۲۰۲۱ به شما کمک می‌کنند تا به راحتی و با خیال راحت کار کنید، فرقی نمی‌کند چه در دفتر باشید و چه در خانه.

مدرس

@ins

هر کسی باید تندخوانی را یاد بگیرد؟ آموزش تندخوانی و شرکت در بهترین دوره تند خوانی

تاریخ: 1401/02/25

بازدید: 379

1401

زمان مطالعه: 30 دقیقه

تندخوانی به معنای افزایش تعداد کلماتی که با درک و یادگیری بالای 80% در واحد زمان مطالعه می‌کنیم؛ است. هدف از تندخوانی افزایش سرعت مطالعه با درک و یادگیری بیشتر و صرفه‌جویی در زمان است.

مدرس

@ins

برای برگزار کنندگان همایش: با ثبت همایش خود در پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی دیده شوید

تاریخ: 1398/07/11

بازدید: 2931

1398

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

همایش خود در پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی ثبت کنید

مدرس

@ins