بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

قیمت قفل الکترونیکی و هوشمند درب ورودی ضد سرقت


درب ضد سرقت ساختمان زمانی امن و قابل اعتماد است که از قفل های امن در این محصولات استفاده شود.

 

قیمت قفل الکترونیکی و هوشمند درب ورودی ضد سرقت

درب های ورودی ساختمان هر چقدر هم دارای استراکچری مقاوم و مستحکم باشند، بدون یک قفل امن و باکیفیت محصولی بدون استفاده خواهند بود. درب ضد سرقت ساختمان زمانی امن و قابل اعتماد است که از قفل های امن در این محصولات استفاده شود. از جدیدترین، امن ترین و پیشرفته ترین مدل قفل ضد سرقت قابل نصب در این درب ها می توان به قفل هوشمند و الکترونیکی اشاره نمود.

مرکز فروش قفل هوشمند و دیجیتال

قفل ضد سرقت درب ورودی ساختمان

قفل ضد سرقت در دو مدل مکانیکی و هوشمند در بازار موجود می باشند. نوع طراحی و ساختار این قفل ها به گونه ای است که بدون کلید امکان بازگشایی و استفاده از درب امکان پذیر نیست. در مدل های قفل ضد سرقت مکانیکی، چند زبانه فولادی در قفل کار شده که در هنگام قفل شدن درب این زبانه ها از چند جهت وارد چارچوب شده و امنیت بسیار بالایی را فراهم می آورند. قفل هوشمند ضد سرقت هم از لحاظ کارایی مشابه محصولات مکانیکی است اما این محصولات امن تر بوده و برای دسترسی به قفل و باز نمودن آن بی نیاز از کلید مکانیکی خواهید بود. قیمت قفل ضد سرقت درب ورودی ساختمان از سایر محصولات گران تر بوده ولی ارزش خرید دارند. قفل دیجیتال درب ورودی را از برندهای معتبری مانند سامسونگ، کاداس، روستیک، میلره، فیلیپس و فیلتا تهیه نمایید.

برای خرید جدیدترین مدل های قفل هوشمند می توانید با مجموعه ایران لاک تماس بگیرید. از محصولات قفل هوشمند درب ضد سرقت بازدید نمایید. 

مشاوره فروش 09905280155

قفل الکترونیکی و دیجیتال درب ورودی آپارتمان

نسل جدید قفل ضد سرقت ساختمان، قفل هوشمند است. با نصب این محصولات بر روی درب ورودی ساختمانتان امنیت بسیار بالایی را برای منزل خود فراهم می آورید. در قفل های دیجیتال با استفاده از روش های متعددی مانند اثر انگشت، رمز، کارت و استفاده از فناوری جدید تشخیص چهره می توانید به قفل منزل خود دسترسی داشته باشید. هرچه قدر در ساخت قفل درب ضد سرقت از تکنولوژی های جدیدتری استفاده نمایید، آن قفل امن و مقاوم تر است. قفل های هوشمند دارای مشخصات و ویژگی های متعددی هستند که در ادامه به آن می پردازیم.

قفل الکترونیکی و دیجیتال درب ورودی آپارتمان

مشخصات و مزایای نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضد سرقت

قفل از مهم ترین و تاثیر گذار ترین یراق آلات در ایجاد امنیت برای درب است. قفل های هوشمند محصولات جدیدی هستند که با نصب آن ها می توانید امنیت زیادی برای ساختمان خود فراهم آورید. از مهم ترین مشخصات و ویژگی های این محصولات می توان به این موارد اشاره نمود:

 

  • امنیت مهم ترین و اصلی ترین عامل پیدایش و نصب این محصولات بر روی درب ها است. در ساخت بدنه و زبانه این قفل ها از آلیاژ فولاد استفاده شده که این امر منجر می شود قفل در برابر ضربه و اسید مقاوم باشد. همچنین روش های دسترسی به این محصولات به گونه ای است که احتمال ورود غیر مجاز را به منزل شما بسیار کم می کند.
  • قفل های هوشمند دارای ظاهری بسیار شیک و لوکس هستند. از این قفل ها معمولا در درب ضد سرقت لوکس استفاده می شود. این مدل از قفل درب ورودی، علاوه بر ایجاد امنیت موجب زیبایی درب شما نیز می شود. دستگیره هوشمند مدلی از قفل دیجیتال است که امکان نصب آن در انواع درب چوبی ضد سرقت و اتاقی فراهم شده است. دستگیره های دیجیتال در دو مدل پول پوش و اهرمی در بازار موجود می باشند.
  • روش دسترسی امن و متفاوت: در مدل های جدید قفل درب الکترونیکی از روش های متفاوتی برای دسترسی به قفل استفاده می کنند. استفاده از این روش ها امنیت را افزایش داده و از آنجایی که بر هر کاربر رمز عبور جداگانه تعریف می شود به راحتی می توان تشخیص داد که هر کاربرد در چه ساعتی از شبانه روز به ساختمان تردد داشت. در قفل های دیجیتال پیشرفته امکان گزارش گیری از رفت و آمدها میسر است.
  • امکان کنترل درب از راه دور: مدل های جدید قفل درب دیجیتال دارای سیستم های کنترل از راه دور می باشند. در این قفل ها با استفاده از فناوری وای فای و اتصال قفل به اینترنت شما قادر خواهید بود با استفاده از نرم افزار نصب شده بر روی تلفن همراه باز و بسته بودن درب منزل را چک نموده و در صورت لزوم درب را قفل نمایید. همچنین می توانید به کسانی که می خواهید اجازه ورود دهید. 
  • امکان تعریف رمز یکبار مصرف: شما  با استفاده از تکنولوژی مورد استفاده در این محصولات می توانید برای میهمان های خود رمز یکبار مصرف تعریف نمایید تا اگر در منزل حضور نداشتید بتوانند داخل شوند. این رمز ها پس از ورود حذف خواهند شود و دیگر با استفاده از آن رمز امکان دسترسی به قفل را نخواهید داشت.


آیا قفل ضد سرقت هوشمند دارای امنیت 100% است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم هرگز نمی توان ادعا کرد که محصولی امنیت کامل را برای شما فراهم می آورد. در ساخت و تولید این محصولات از تکنولوژی های بسیار امن و پیشرفته ای استفاده شده است و به همین دلیل امنیت بالایی را برای شما فراهم می آورند. اما باز هم توصیه می شود مواردی امنیتی را رعایت نموده و در هنگام خروج از منزل حتما درب را قفل نمایید و از دراختیار قرار دادن رمز عبور خود به دیگران اجتناب نمایید. قفل دیجیتال درب حیاط از محصولاتی است که با نصب آن ها امنیت بسیار بالایی برای ساختمان شما فراهم می شود. این قفل ها دارای ریموت کنترل بوده و باز و بسته نمودن آن ها بسیار سریع و آسان است.

مشاوره فروش: 09905280155

نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضد سرقت

مدل های مختلف قفل هوشمند

قفل های هوشمند دارای مدل های مختلفی می باشند. نوع روش دسترسی و تکنولوژی مورد استفاده در محصولات موجب پدید آمدن این دسته بندی های مختلف شده است. از انواع قفل درب هوشمند می توان به این موارد اشاره نمود:

  1. قفل درب کارتی
  2. قفل درب رمزدار
  3. قفل اثر انگشتی
  4. قفل تشخیص چهره

قفل کارتی یا هتلی

از ارزان ترین و اولین مدل های قفل هوشمند می توان به قفل هتلی اشاره نمود. این قفل ها با استفاده از کارت مغناطیسی که در اختیارتان قرار می گیرد باز و بسته می شود. امنیت این قفل ها مقداری کمتر از سایر محصولات است. زیرا هرکسی می تواند به کارت دسترسی پیدا نمایید و وارد ساختمان شما شود. 

قفل رمزدار

در قفل های هوشمندی که برای ورود نیاز به وارد نمودن رمز عبور است، امنیت بالاتری برقرار است. برای هر فرد می توان رمز عبور متفاوتی تعریف نمود. این گونه دیگر کسی به رمز شما دسترسی نخواهد داشت. همچنین در قفل های دیجیتال سیستم هایی مانند تابع خیالی تعریف شده که اگر کسی هم در کنارتان بایستد با دیدن رمزی که وارد می کنید قادر نخواهد بود رمز اصلی را تشخیص دهد.

قفل درب اثر انگشتی

از محبوب ترین مدل قفل درب دیجیتال، می توان به قفل درب اثر انگشتی اشاره نمود. هر فرد دارای اثر انگشت منحصربه فردی است و با تعریف اثر انگشت خود به قفل می توانید به راحتی درب منزل را باز نمایید. اما مشکلی که پیش می آید این است که اگر پوست دست شما دچار اگزما و زخم شود دیگر امکان دسترسی به قفل را نخواهید داشت.اما نگران نباشید در تمام مدل های قفل هوشمند از چند روش دسترسی استفاده می شود حتی در برخی از مدل ها می توانید از کلید مکانیکی برای باز نمودن درب استفاده نمایید.

قفل و دستگیره تشخیص چهره

از امن ترین و گران قیمت ترین مدل قفل درب هوشمند می توان به قفل تشخیص چهره اشاره نمود. این محصولات با استفاده از الگوریتم هایی که در آن ها تعریف شده بخش های مختلف صورت افراد را مورد تحلیل قرار داده و به کدهای عددی تبدیل می کند. بدین ترتیب هرگز امکان اشتباه در این مدل از قفل ها وجود نخواهد داشت.

جمع بندی:

قفل هوشمند درب ورودی ساختمان از امن ترین مدل های قفل ضد سرقت است. در این محصولات با استفاده از روش های مختلف مانند رمز و کارت امکان دسترسی به قفل را خواهید داشت. این قفل ها دارای امکانات بسیار پیشرفته ای هستند که موجب افزایش امنیت ساختمان شما خواهند شد. قیمت قفل هوشمند منزل نسبت به سایر محصولات گرانتر بوده ولی با توجه به امنیت ایجاد شده برای ساختمانتان ارزش خرید دارد.

مشاوره فروش: 09905280155

پست های مرتبط

مهم ترین مقالات علمی در مورد طب بازساختی

تاریخ: 1400/09/17

بازدید: 544

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

طب بازساختی یکی از مهم ترین مباحث زیست فناوری است .

مدرس

@ins

مقرون به صرفه‌ترین سایت ایجاد پرسشنامه آنلاین

تاریخ: 1400/12/03

بازدید: 409

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

پرسشنامه و نظرسنجی یکی از ابزارهای اصلی جمع‌آوری داده‌های پژوهشی در حوزه‌های مختلف به شمار می‌رود و تنظیم پرسشنامه و جمع‌آوری داده‌ها یکی از دغدغه‌های اصلی پژوهشگران است که در طول انجام تحقیق با آن مواجه می‌شود.

مدرس

@ins

پردازش زبان طبیعی چیست ؟

تاریخ: 1400/09/30

بازدید: 842

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

پردازش زبان طبیعی یکی از زیرشاخه های مهم در حوزه علوم کامپیوتر ، هوش مصنوعی و نیز زبان شناسی محاسباتی است که به تعامل بین کامپیوتر و زبان های طبیعی یا انسانی می پردازد .

مدرس

@ins

با تبلیغات گوگل آژانس تبلیغاتی ادوردز20 آشنا شوید

تاریخ: 1400/09/22

بازدید: 422

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

با تبلیغ در گوگل نیم ساعته در صدر گوگل بدرخشید و بازده سرمایه خود را از هزینه تبلیغات خود به حداکثر برسانید.

مدرس

@ins

عکاسی صنعتی در خانه - نکات و فوت و فن‌ها

تاریخ: 1400/07/11

بازدید: 557

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

عکاسی صنعتی یا عکاسی محصولات یکی از شاخه‌های هنر عکاسی به شمار می‌رود.

مدرس

@ins

برگزاری کارگاه آموزشی یادگیری عمیق در مرکز اطلاعات علمی

تاریخ: 1398/03/27

بازدید: 1536

1398

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

کارگاه آموزشی

مدرس

@ins

شرکت ضامن سلامتی، در قالب یک شرکت بهداشتی درمانی

تاریخ: 1400/10/09

بازدید: 610

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

شرکت ضامن سلامتی، در قالب یک شرکت بهداشتی درمانی در سال 1382 تأسیس گردید و از همان ابتدا وارد حوزه آموزش و پژوهش در سلامت گردید.

مدرس

@ins

هیپنوتیزم درمانی

تاریخ: 1400/12/14

بازدید: 289

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

هیپنوتیزم درمانی

مدرس

@ins

سه نوع عنصر الکترونیکی بسیار محبوب در صنعت الکترونیک

تاریخ: 1401/04/06

بازدید: 94

1401

زمان مطالعه: 6 دقیقه

در این مقاله سعی کرده ایم توضیحی مختصر اما مفیدی در مورد سه نوع عنصر الکترونیکی بسیار محبوب و پرکاربرد در صنعت الکترونیک یعنی رله پکیجی ، رله امرن و لودسل زمیک را با شما به اشتراک بگذارییم، مطمئنا مطالعه این اطلاعات خالی از لطف نخواهد بود، با ما همراه باشید.

مدرس

@ins

مکانیک‌آل؛ آکادمی مهندسی مکانیک

تاریخ: 1401/04/25

بازدید: 51

1401

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مکانیک‌آل؛ گروه آموزشی است که به تولید آموزش‌های بسیار آموزنده و ارزشمند در حوزه مهندسی مکانیک می‌پردازند. از مجبوب ترین آموزش‌های این مجموعه می‌توان به آموزش نرم افزار آباکوس، متلب، کدنویسی المان محدود و سابروتین نویسی در آباکوس اشاره کرد.

مدرس

@ins