بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

در خرید سرویس قابلمه و آشپزخانه دقت کنید !


یکی از مهمترین ظروف هر منزل را می توان سرویس قابلمه آن دانست.

 

در خرید سرویس قابلمه و آشپزخانه دقت کنید !

خرید سرویس قابلمه

سرویس قابلمه برای هر خانه ای ضروری است

یکی از مهمترین ظروف هر منزل را می توان سرویس قابلمه آن دانست. در این نوشتار سیروشاپ ما قصد داریم در مورد سرویس قابلمه و آشپزخانه و نکات مهم در هنگام خرید آن ها توضیحاتی ارائه دهیم. شما با توجه به این نکات می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود یکی از بهترین های این ظروف آشپزخانه را انتخاب کنید. مسلما زمانی که شما به یک فروشگاه لوازم آشپزخانه مراجعه می کنید، سرویس قابلمه های متنوعی خواهید دید که شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود یکی از بهترین های آن ها را انتخاب کنید.

سرویس قابلمه یکی از ظروفی است که در جهیزیه عروس بسیار مورد توجه قرار می گیرد و مهم است. در نظر داشته باشید که خرید ارزانترین سرویس قابلمه و آشپزخانه با کیفیت عالی می تواند در طبخ هر چه بهتر غذا ها به شما کمک کند. در خرید قابلمه به مقاومت، رنگبندی، نچسب و نسوز بودن، دسته دار و بدون دسته بودن آن توجه نمایید.

 

خرید سرویس قابلمه و آشپزخانه

 

کدام ویژگی سرویس آشپزخانه و قابلمه برای شما مهم است؟

همانطور که انواع سرویس قابلمه و آشپزخانه توسط سیروشاپ دکر شد، سرویس قابلمه در مدل های مختلفی به بازار لوازم آشپزخانه وارد می شوند. در نظر داشته باشید که سرویس های قابلمه برای طبخ انواع غذا ها مورد استفاده قرار می گیرند. سرویس های قابلمه و آشپزخانه تعداد پارچه های مختلفی دارند. شما با توجه به نیاز خود و خیلی از فاکتور های دیگر می توانید یک سرویس مناسب انتخاب کنید. اما برای شما چه ویژگی از سرویس قابلمه و آشپزخانه مهم است. در این مورد به نکات زیر دقت کنید.

در سیروشاپ سرویس قابلمه و آشپزخانه همانطور که گفته شد در تعداد پارچه های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. سرویس قابلمه می تواند شامل چندین ظرف متفاوت از جمله سه، چهار یا پنج قابلمه، ماهیتابه، سرویس کفگیر و ملاقه و ... باشد. این موارد با توجه به شرکت تولید کننده متفاوت است. شما با توجه به نیاز خود یکی از این سرویس ها را می توانید انتخاب کنید. از نظر قیمت نیز مسلما سرویس هایی با تعدا بیشتر قیمت بالاتری دارند.

به نظر شما چه جنسی برای سرویس قابلمه و آشپزخانه مناسب تر است؟ با بررسی ویژگی های انواع سرویس های قابلمه می توانید یکی از بهترین های آن ها را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که سرویس های قابلمه در جنس هایی مانند تفلون، چدن، بلور و کریستال، سرامیکی و ... به بازار عرضه می شوند. شما برای خریدی مطمئن باید با ویژگی و خصوصیات این قابلمه ها آشنا شوید. در نظر داشته باشید که برخی موارد در طول عمر قابلمه ها تاثیر دارد.

سرویس قابلمه و آشپزخانه در رنگبندی های متنوعی به بازار وارد می شوند. رنگ قابلمه را می توانید با توجه به چیدمان منزل و به خصوص آشپزخانه خود انتخاب کنید. امروزه انواع و اقسام قابلمه ها و سرویس های آشپزخانه در رنگ های بسیار متنوعی تولید می شوند.

خرید سرویس قابلمه و آشپزخانه سیروشاپ

برند های معروف سرویس قابلمه و آشپزخانه

با سیروشاپ انواه برند های معروف سرویس آشپزخانه را شناسایی کنید. از خرید برند های متفرقه و بدون کیفیت خودداری کنید. البته برخی برند ها ممکن است بر اثر تبلیغات کم شناخته شده نباشند اما جنس خوبی داشته باشند. در این مورد می توانید با بررسی موارد دیگر این سرویس ها را با خیالی آسوده انتخاب کنید. از جمله برند های معروف در تولید سرویس های قابلمه و آشپزخانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرویس قابلمه و آشپزخانه دسینی محصول کشور ایتالیا
 • سرویس قابلمه و آشپزخانه عرشیا محصول کشور ایران
 • سرویس قابلمه و آشپزخانه فالز محصول کشور ترکیه
 • سرویس قابلمه و آشپزخانه بوش محصول کشور آلمان
 • سرویس قابلمه و آشپزخانه جی فی نی محصول کشور ایتالیا
 • سرویس قابلمه و آشپزخانه تقال محصول کشور فرانسه
 • سرویس قابلمه و آشپزخانه کاندید محصول کشور ایران
 • سرویس قابلمه و آشپزخانه کرکماز محصول کشور ترکیه
 • سرویس قابلمه و آشپزخانه دالغا محصول کشور ایران
 • سرویس قابلمه و آشپزخانه تک ظرف محصول کشور ایران
 • سرویس قابلمه و آشپزخانه مرسانا محصول کشور ایران
 • سرویس قابلمه و آشپزخانه تاپ محصول کشور ایران

این ها تنها مواردی از انواع سرویس قابلمه و آشپزخانه هستند که در مدل های مختلف و تعداد پارچه های متفاوتی طراحی و تولید می شوند. در نظر داشته باشید که هر کدام از این موارد ویژگی های خود را دارند و شما می توانید با توجه به سلیقه، بودجه، نیاز، تعداد افراد خانواده و ... آن ها را انتخاب کنید.

 

منبع: https://cyroshop.co

پست های مرتبط

با نکات مهم در تزریق بوتاکس آشنا شوید

تاریخ: 1400/09/23

بازدید: 1488

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

بوتاکس دارویی تزریقی است که از سم بوتولینوم نوع A ساخته شده است.

مدرس

@ins

آشنایی با انواع درب ضد سرقت و درب داخلی ساختمان

تاریخ: 1400/07/04

بازدید: 1387

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

آشنایی با انواع درب ضد سرقت و درب داخلی ساختمان

مدرس

@ins

سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی گرامی باد

تاریخ: 1397/05/26

بازدید: 472

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

رویداد

مدرس

@ins

روش‌های افزایش کامنت اینستاگرام

تاریخ: 1400/08/05

بازدید: 1898

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

اگر نگاهی به فضای مجازی داشته باشیم متوجه خواهیم شد که امروزه افراد بیشترین زمان خود را در اینستاگرام می‌گذرانند. اینستاگرام این روزها تنها برنامه‌ای برای اشتراک‌گذاری تصاویر و فیلم نیست؛ بلکه به محیطی وسیع برای ایجاد کسب و کارهای مختلف نیز تبدیل گشته است.

مدرس

@ins

آغاز پانزدهمین سال فعالیت مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

تاریخ: 1397/05/17

بازدید: 439

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

جهاد دانشگاهی

مدرس

@ins

مدیریت محصول در شرکت های بزرگ فناوری

تاریخ: 1400/09/22

بازدید: 735

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

مدیریت محصول یک عملکرد سازمانی است که با توسعه محصول جدید، توجیه اقتصادی ، برنامه ریزی ، تأیید ، پیش بینی ، قیمت گذاری، راه اندازی محصول و بازاریابی محصولات در تمام مراحل چرخه عمر آن در یک شرکت سروکار دارد .

مدرس

@ins

کامپوزیت دندان ماندگار روکش اقتصادی زیبا

تاریخ: 1400/12/16

بازدید: 11129

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

خیلی‌ها به خاطر هزینه‌های بالای خدمات دندانپزشکی و زیبایی، به پزشک مراجعه نمی‌کنند و پوسیدگی دندان‌هایشان از مرحله پر کردن، و عصب‌کشی می‌گذرد و نهایتاً کل دندان را مجبور می‌شوند بکشند و این فاجعه است.

مدرس

@ins

آموزشگاه تعمیرات موبایل به سبکی نوین

تاریخ: 1401/03/18

بازدید: 140

1401

زمان مطالعه: 4 دقیقه

پیشرفت تکنولوژی و نیاز همه جانبه افراد به آن سبب شده است تا در قرن حاضر فعالیت‌های جانبی مستلزم به حضور تکنولوژیِ بسیاری را مشاهده کنیم. موبایل یا تلفن همراه یکی از انواع همین تکنولوژی‌هایی است که فعالیت‌های کاری مرتبط با آن روز به روز در حال گسترش هستند.

مدرس

@ins

انتخاب متخصص دیسک کمر و متخصص دیسک گردن در اصفهان

تاریخ: 1400/10/25

بازدید: 365

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

مهره‌ها، استخوان‌هایی در ستون فقرات شما هستند که از پایه جمجمه تا دنبالچه ادامه پیدا کرده‌اند. بین این مهره‌ها بالشتک هایی به نام دیسک قرار گرفته است. این دیسک‌ها مثل یک فنر بین استخوان‌های شما قرار دارند و به شما کمک می‌کند به راحتی خم شوید و یا حرکت کنید.

مدرس

@ins

جذب نیروی امریه در مرکز اطلاعات علمی

تاریخ: 1400/03/15

بازدید: 1070

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی از میان فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد نیروی امریه (سربازی) جذب می‌کند.

مدرس

@ins