بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

10 سایت عالی برای دانلود رایگان آبجکت های اتوکد "آبجکت 2D, 3D اتوکد"


به بهترین مقاله رایگان وب سایت کلوپ معماری بلوک های اتوکد خوش آمدید! ما 10 وب سایت های بلوک cad رایگان را در زیر گردآوری کرده ایم.

به بهترین مقاله رایگان وب سایت کلوپ معماری بلوک های اتوکد خوش آمدید! ما 10 وب سایت های بلوک cad رایگان را در زیر گردآوری کرده ایم. 9 وب سایت به به زبان انگلیسی می باشد و برای دانلود راحت تر و به زبان فارسی می توانید پکیج رایگان آبجکت های اتوکد به صورت 2 بعدی و 3 بعدی کلوپ معماری را تهیه کنید.

آبجکت های رایگان اتوکد

ما کتابخانه بلوک CAD خودمان را داریم، بنابراین برای بررسی آن به صفحات بلوک cad ما بروید. ما به آپدیت های آن ادامه خواهیم داد، و اگر چیزی کم است که می‌خواهید ببینید، فقط به ما اطلاع دهید تا آن را در پکیج ارائه کنیم. هدف ما ارائه بلوک‌ها با بهترین کیفیت، اصلاح مقیاس‌ها، اصلاح لایه‌ها است که به شما امکان می‌دهد مستقیماً بدون مشکل وارد نقشه کشی ساختمان شوید. اکثر بلوک‌های کد در واحدهای امپریال و متریک هستند. ما همچنین مجموعه‌ای از بلوک‌های ممتاز داریم که می‌توانید با هزینه بسیار کمی خریداری کنید. برای بررسی این محدوده می توانید به فروشگاه کلوپ معماری مراجعه کنید.

پکیج آبجکت اتوکد کلوپ معماری: بلوک‌های حمام، بلوک‌های کابینت مبلمان، بلوک‌های رومیزی، بلوک‌های کابینت صندلی، بلوک‌های کابینت درب، بلوک‌های پنجره‌ای، بلوک‌های کادوی مردمی، بلوک‌های چوبی درختی، بلوک‌های کابینت، بلوک های وسایل نقلیه، بلوک‌های کابینت، بلوک های محوطه‌سازی، بلوک‌های ورزشی ، و تعداد بیشماری بلوک های اتوکد 2 بعدی و 3 بعدی را شامل می شود.

1. clupmemari

clupmemari ارائه‌دهنده پیشرو اطلاعات محصولات ساختمانی، انجام پروژه های معماری، آموزش اتوکد، انجام مدلسازی های حرفه ای، طراحی نمای ساختمان،  و ... می باشد. clupmemari دارای مجموعه عظیمی از جزئیات سازنده و نقشه های اتوکد است. جستجو بر اساس تامین کننده یا بر اساس نوع محصول. برای دانلود لازم نیست ثبت نام کنید همه آنها رایگان هستند. 

CLUPMEMARI

2. Fast Track CAD

با مراجعه به وب سایت Fast Track CAD می توانید مبلمان های اتوکد 2 بعدی و 3 بعدی را به صورت رایگان دانلود کنید.

3. CAD-Blocks.net

مجموعه ای عالی از بلوک ها، می توانید به صورت رایگان دانلود کنید و قبل از دانلود باید ثبت نام کنید. همچنین تصاویر خوبی داشته باشید که به شما نشان می دهد چه چیزی به دست خواهید آورد، همه دسته بندی شده اند. در زمان نوشتن نیازی به داشتن یک حساب کاربری برای دانلود است که باعث صرفه جویی در زمان می شود.

4. CAD Blocks Free

CAD Blocks Free دارای طیف بسیار چشمگیری از بلوک ها، هم در دو بعدی و هم به صورت سه بعدی است. آنها قابلیت جستجوی خوبی دارند، دسته بندی ها و تصاویر بلوک ها. این وب سایت امکان آپلود کاربر را در ازای دسترسی به محتوای پولی فراهم می کند، به این معنی که برخی از فایل ها ممکن است مشکلاتی با مقیاس، لایه بندی، واحدها و غیره داشته باشند.

برخی از اقلام موارد پولی هستند (که نام سایت کمی گمراه کننده است!)، اما به طور کلی طیف وسیعی از موارد رایگان وجود دارد و برای دانلود نیازی به حساب کاربری ندارید. می‌توانید برای دانلود مدل‌های پریمیوم عضویت داشته باشید، در حال حاضر 19 پوند در ماه، با گزینه‌های مختلف قیمت‌گذاری دیگر.

هنگام جستجوی بلوک‌های رایگان، می‌توانید از فیلتر موجود در نوار کناری برای انتخاب همه بلوک‌ها بین 0.00 تا 0.00 پوند استفاده کنید.

5. Cad-block.com

Cad-block.com دارای طیف بسیار خوبی از بلوک های cad است. تصاویر بسیار واضح و به خوبی برچسب گذاری شده اند، بنابراین شما دقیقا می دانید چه چیزی دریافت می کنید. طیف خوبی از بلوک ها وجود دارد، برخی رایگان و برخی پولی. برای دانلود بلوک های رایگان نیازی به حساب کاربری ندارید.

CAD-BLOCKS

6. بلوک های CAD به صورت رایگان

بلوک های CAD به صورت رایگان یکی دیگر از سایت های عالی بلوک های CAD رایگان است که دارای محدوده بیش از 10000 بلوک CAD است. آنها به خوبی دسته بندی شده اند و به راحتی می توان بلوک های کد مورد نظر را جستجو کرد. بلوک ها از عناصر معماری، حمام، مبلمان، محوطه سازی، مردم و بسیاری موارد دیگر متفاوت است. برای دانلود نیازی به ثبت نام ندارید، به این معنی که می توانید به سرعت آنچه را که نیاز دارید دریافت کنید!

7. مدل های DWG

مدل‌های DWG دارای یک کتابخانه بلوک cad رایگان پر از بلوک‌های کد ۲ بعدی است. همه بلوک‌ها رایگان نیستند، اما مطمئناً مجموعه خوبی از بلوک‌های cad رایگان دارند.
شما می توانید بر اساس پولی یا رایگان فیلتر کنید، و انتخاب شامل جزئیات معماری، پل ها، جزئیات ساخت و ساز، نرده ها، محوطه سازی، برنامه ریزی شهری و موارد دیگر است. در این سایت موارد زیادی برای جستجو وجود دارد.

8. Archweb

Archweb یک سایت ایتالیایی با طیف وسیعی از بلوک های کد رایگان برای دانلود است. چند مشکل متقاطع زبان وجود دارد، اما به دلیل تعداد زیاد بلوک‌های cad رایگان موجود در این سایت، ارزش ادامه دادن آن را دارد. به عنوان مثال، آنها طیف گسترده ای از وسایل نقلیه را دارند که بر اساس برند و سپس مدل فهرست شده اند، چیزی که من در سایت های دیگر به غیر از کلوپ معماری در ایران با این جزئیات ندیده ام. دسته های دیگر شامل حیوانات، حمام، اتومبیل، جزئیات ساخت و ساز، خانه و مسکونی، مبلمان، و به معنای واقعی کلمه تن بیشتر! مطمئن شوید که مدتی را به مرور این وب سایت رایگان cad block اختصاص دهید.

9. BiblioCAD

Bibliocad نیاز به ثبت نام دارد اما ترکیب خوبی از موارد بلوک های اتوکد را دارد - با تصاویر پیش‌نمایش برخی رایگان و برخی VIP. من از Bibliocad بسیار استفاده می کنم، اما یک نقطه ضعف این است که بسیاری از محتواها توسط کاربر ارائه می شود، بنابراین گاهی اوقات کیفیت ممکن است کمی مورد توجه قرار گیرد و از دست برود.

BiblioCAD

10. CadAplus

A Plus دارای مجموعه بزرگی از بلوک های CAD است که دانلود رایگان و به خوبی طبقه بندی شده اند. هر بلوک به صورت جداگانه برای بارگیری در دسترس است، که اگر به دنبال تعدادی آیتم هستید می تواند بسیار زمان بر باشد.

وب سایت های رایگان بلوک CAD مورد علاقه شما کدامند؟ با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید!

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3096

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins