بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

ویژگی های یک حوله خوب کدام است ؟


مطمئنا تاکنون با موضوع حوله و خرید حوله ، روبرو بوده اید، حوله ها جزو وسایل شخصی هر فرد و لوازم پر کاربرد روزانه اشخاص به حساب می آیند که بسته به نوع حوله موارد استفاه از آنها نیز متفاوت است

خرید حوله

اگر بخواهیم چند نوع حوله پر کاربرد را نام ببریم باید به حوله های دستی، حوله های حمام، حوله استخری، حوله باشگاهی، حوله تن پوش و... اشاره کنیم.

برای انتخاب و خرید حوله مناسب، باید به چند پارامتر مهم که رابطه مستقیمی با کیفیت و دوام حوله ها دارند توجه بسیاری بکنید، برای مثال نوع و جنس نخی که در فرآیند بافت حوله به کار می رود تاثیر مستقیمی در لطافت و میزان جذب آب هر حوله ای دارد، یا تراکم بافت حوله، که به اصطلاح با وزن حوله سنجیده می شود و اهمیت بسیاری در میزان جذب آب و وزنی که برای حوله ایجاد می کند دارد، عواملی این چنین که از نظر فنی در بحث خرید حوله حائز اهمیت هستند غالبا در قسمت مشخصات حوله ها درج شده و شما می تونید قبل از خرید حوله اقدام به مقایسه آنها بنمائید،

امروزه با روی کار آمدن کسب و کار های اینترنتی، مصرف کننده ها علاوه بر خرید از فروشگاه های فیزیکی موجود در سطح شهر و خرید حضوری، می توانند از طریق سایت ها و فروشگاه های مجازی یا آنلاینی که در بستر اینترنتی کشور فعالیت دارند اقدام به خرید حوله بنمایند.

از مزیت هایی که خرید های آنلاین یا اینترنتی در مقایسه با خرید های حضوری دارند می توان به صرفه جویی در زمان و هزینه خرید اشاره کرد، چرا که شما بجای مراجعه به چندین فروشگاه و مقایسه اجناس مختلف، می توانید با انجام تنها چند کلیک در بستر وب، اقدام به مقایسه، بررسی و انتخاب محصول خود، که حال می تواند خرید حوله یا خرید هر محصول دیگری باشد، بکنید. 

انواع حوله تن پوش

یکی از انواع بسیار محبوب و پر کاربرد حوله ها، به نام حوله تن پوش شناخته می شود که خود، در انواع و اقسام مختلفی توسط برند های متعددی تولید و به بازار عرضه می شوند.

حوله تن پوش از لحاظ ظاهری شبیه به یک پالتو است که از جنس پارچه حوله تولید می شود و برای جایگزینی حوله حمام بسیار مناسب می باشد، اگر بخواهیم از کاربرد های حوله تن پوش مثالی بیاوریم، باید به حوله های عروس و داماد که جزو اقلام ملزوم جهیزیه عروس به شمار می روند اشاره کنیم که غالبا کیفیت و متریال های به کار رفته در حوله تن پوش های ست جهیزیه، از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. علاوه بر این افراد بسیاری از حوله تن پوش به عنوان حوله حمام استفاده میکنند که این موضوع نشان دهنده عمومیت و محبوبیت این نوع حوله خواهد بود.

یک حوله باشگاه خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه ؟

در بخش های قبلی در مورد خرید حوله و پارامتر هایی که در خرید حوله خوب و با کیفیت مهم هستند صحبت کردیم و یکی از حوله های پر کاربرد و محبوب، یعنی حوله تن پوش را به شما معرفی کردیم. در این بخش می خواهیم اشاره کوتاهی به نوع دیگری از حوله ها به نام حوله باشگاه که بیشتر از طرف ورزش کار ها مورد توجه قرار می گیرد داشته باشیم.

حوله باشگاه عمدتا توسط ورزشکار ها برای مواردی چون رفع تعریق حین فعالیت، خنک کردن بدن یا از لحاظ بهداشتی برای جلوگیری از تماس مستقیم بدن با وسایل ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. حوله باشگاه از لحاظ ظاهری تقریبا شبیه به حوله استخری یا حوله دستی بوده و شمایل مستطیلی شکل دارد، با این تفاوت که سایز و ابعاد حوله باشگاه از حوله دستی بزرگتر و از حوله استخری یا حمام کوچکتر است.

اگر تصمیم دارید در چارت برنامه روزانه خودتان زمانی را برای ورزش کردن اختصاص دهید، داشتن یک حوله باشگاه خوب و با کیفیت، قطعا جزو ملزومات مورد احتیاجتان خواهد بود.

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3096

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins