بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

امام خمینی در مقالات فارسی


امام خمینی بنیان گذار جمهوری اسلامی است . اندیشه های امام خمینی به عنوان بعد ایشان از دیدگاه محققان و اندیشمندان مورد توجه است .

امام خمینی بنیان گذار جمهوری اسلامی است . اندیشه های امام خمینی به عنوان بعد ایشان از دیدگاه محققان و اندیشمندان مورد توجه است . در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، به ابعاد فکری ایشان توجه ویژه ای شد . محققان زیادی به تحلیل ویژگی های شخصی و اجتماعی ایشان پرداختند . در این مقاله به بررسی مقالات فارسی مرتبط با امام خمینی خواهیم پرداخت.

بررسی اندیشه های امام خمینی در مقالات فارسی

تا تاریخ 16 خرداد 1401 ، 1121 مقاله با موضوع امام خمینی در بانک نشریات فارسی مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی منتشر شده است. مقالات تحلیل مفهوم هنجار انقلاب اسلامی؛ از تکوین تا تثبیت و حیل ربا در معاملات از منظر فقه امامیه با رویکردی بر نظرات امام خمینی (ره) پر بازدیدترین مقالات در مورد امام خمینی هستند. مجلات متین، مطالعات انقلاب اسلامی و پژوهش های انقلاب اسلامی مهم ترین مجلاتی هستند که به اندیشه های امام خمینی پرداختند . مقالات با موضوع امام خمینی، مربوط به موضوعات فقه و حقوق ، علوم قرآن و حدیث و فلسفه و کلام هستند .

کلمات کلیدی عصاره مقالات علمی هستند که در چند کلمه مقاله علمی را توصیف می کنند و خواننده را از موضوع آن با خبر می کنند . کلمات انقلاب اسلامی ، اندیشه سیاسی و ولایت فقیه مهم ترین کلمات به کار رفته در مقالات با موضوع امام خمینی هستند.

بررسی اندیشه های امام خمینی در مقالات فارسی

پست های مرتبط

روز جهانی محیط زیست

تاریخ: 1401/03/11

بازدید: 224

1401

زمان مطالعه: 3 دقیقه

5 June برابر با 15 خرداد هر سال روز جهانی محیط زیست نام گذاری شده است .

مدرس

@ins

چهارم ماه مارس روز آگاهی از سرطان روده

تاریخ: 1401/03/18

بازدید: 179

1401

زمان مطالعه: 4 دقیقه

سرطان روده بزرگ ، سومین سرطان رایج در جهان است . در سال 2020 ، میزان ابتلا به سرطان روده بزرگ دو میلیون نفر تشخیص شده است .

مدرس

@ins