بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

دوره TTC سفیر ؛ تربیت آنلاین معلم زبان


دوره TTC آنلاین سفیر با عنوان VITTCO (Virtual Teacher Training Course) دوره‌ آموزش تدریس زبان انگلیسی به صورت آنلاین است.

اگر از علاقه‌مندان آموزش زبان انگلیسی هستید، ممکن است فکر تدریس به سرتان بزند. تدریس زبان شغلی جذاب، مفید و پررونق است. اما فراموش نکنید تدریس تنها تسلط بر زبان نیست، بلکه فوت‌وفن‌های مخصوص خودش را دارد. دوره‌های مختلفی مثل دوره TTC سفیر، برای آموزش این فوت‌وفن‌ها طراحی شده‌اند. شاید گمان کنید برای معلم شدن راهی جز حضور فیزیکی در کلاس‌ها نیست، اما اگر سودای معلم زبان انگلیسی شدن را دارید و نمی‌توانید سر کلاس‌های حضوری بروید، جای نگرانی نیست؛ می‌توانید در خانه بنشینید و با تی تی سی آنلاین سفیر معلم زبان شوید. 

دوره ttc

دوره تی تی سی آنلاین چیست؟

دوره TTC آنلاین سفیر با عنوان VITTCO (Virtual Teacher Training Course) دوره‌ آموزش تدریس زبان انگلیسی به صورت آنلاین است. ممکن است شما به هر دلیلی نتوانید سر کلاس‌های حضوری تربیت مدرس زبان حاضر شوید، در این صورت شرکت در دوره TTC‌ آنلاین به دادتان می‌رسد و شما را هم‌پای کلاس‌های حضوری برای تدریس و حضور در کلاس آماده می‌کند. این دوره شش هفته طول می‌کشد و ورود به آن مستلزم قبولی در آزمون کتبی و شفاهی است. 

TTC آنلاین سفیر چه مزایایی دارد؟

تصور غالب این است که دوره‌های آنلاین کارامدی دوره‌های حضوری را ندارند، اما این تصور اکثر اوقات اشتباه است. کلاس‌های آنلاین در صورتی که پشتیبانی قوی و برنامه‌ریزی حرفه‌ای داشته باشند، می‌توانند هم‌پا و حتی جلوتر از کلاس‌های حضوری حرکت کنند.

تربیت مدرس زبان انگلیسی

دوره TTC آنلاین سفیر چه ویژگی‌هایی دارد؟

1. طراحی مطابق استانداردها

مهم‌ترین اصلی که در دوره آنلاین تی تی سی سفیر مدنظر گرفته شده، طراحی بر اساس استانداردهای بین‌المللی است. در این دوره سعی شده به‌روزترین و جدیدترین متدها به کار گرفته شوند تا مدرس بعد از طی کردن دوره بتواند در بازار پررقابت تدریس زبان انگلیسی موفق‌تر عمل کند. 

2. پوشش همه‌جانبه

دوره  VITTCOسفیر تنها محدود به یک سبک نیست، بلکه از تمام ابزارهای دنیای آنلاین استفاده می‌کند تا مدرس بتواند از زاویه‌های مختلف تدریس زبان انگلیسی را یاد بگیرد. مثلاً در این دوره شما با کمک جلسات LIVE، پادکست‌ها، ویدیوها، تالار گفت‌وگو و تمرین‌های مختلف می‌توانید کیفیتی مشابه کلاس حضوری را تجربه کنید، همچنین فوت‌وفن‌های تدریس را چه از جنبه‌ی انتقال علم و چه از لحاظ قدرت بیان لازم برای معلم یاد می‌گیرید. 

3. استفاده از اساتید حرفه‌ای 

این دوره توسط مدرسان با تجربه و حرفه‌ای طراحی شده و هدایت می‌شود. اساتید این دوره دارای مدارک عالیه زبان انگلیسی هستند و عموماً مدارک بین المللی سلتا (CELTA) و تیسول (TESOL) را در کارنامه دارند. همچنین این اساتید سال‌ها در مسیر تدریس این زبان تجربه کسب کرده‌اند و می‌توانند به‌صورت همه‌جانبه شما را برای تدریس آماده کنند. حضور اساتید حرفه‌ای با دانش بین‌المللی باعث می‌شود مدرس از همان ابتدا فنون تدریس را به‌درستی یاد بگیرد.  

4. کسب تجربه

امکانات دوره TTC آنلاین به شما کمک می‌کند فراز و فرودهای تدریس را به‌خوبی بشناسید و در اول مسیرتان دچار غافل‌گیری نشوید. در پایان دوره شما دو اجرای تمرینی دارید، بعد از اجرا می‌توانید نظر اساتید را بشنوید و نقاط قوت و ضعف خودتان را پیدا کنید. استفاده از تجربه‌های اساتید حرفه‌ای و زبان‌آموزان باعث می‌شود شما گام‌های اول را محکم بردارید و سابقه‌ای درخشان و نامی خوش برای خودتان بسازید. 

5. تأکید بر مهارت‌های تدریس

دوره تی تی سی آنلاین مؤسسه سفیر تنها روی انتقال دانش تأکید ندارد؛ بلکه مهارت‌های تدریس را هم در نظر می‌گیرد؛ مثلاً ارتباط با زبان‌آموزها، نحوه‌ی مدیریت یک کلاس آموزشی و بهترین شیوه‌ی بیان مطالب. بسیار دیده‌ شده که معلم‌ها با وجود تسلط کافی بر مبحث، به دلیل آشنا نبودن با تدریس عملکرد موفقی نداشته‌اند. در واقع مرز بین یک معلم خوب و معلم عالی آشنایی با همین مهارت‌هاست. 

6. اعطای مدرک معتبر

هرچقدر هم مدرس خوبی باشید، بدون یک مدرک قابل‌اعتنا شانس پذیرفته شدنتان در یک مرکز معتبر کم است. شرکت در دوره TCC سفیر چه به‌ صورت حضوری و چه به‌ صورت آنلاین، در کنار تمام مزایا و محتوای اصولی، شما را به یک مدرک معتبر با مهر دانشگاه بلومزبری Bloomsbury هم می‌رساند. مدرکی که در عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی، مهارت تدریس شما را تایید می‌کند. در واقع مدرک معتبر است که در استخدام به کمکتان می‌آید و اعتبار دانش تدریس به شمار می‌رود. 

7. صرفه‌جویی در زمان و انرژی

دوره تی سی سی آنلاین سفیر با فراهم کردن کیفیتی برابر دوره‌های حضوری، باعث می‌شود با حذف زمان و هزینه‌ی رفت‌وآمد، فرصت تمرین بیشتری داشته باشید. در ضمن دیگر جغرافیا نمی‌تواند جلوی علاقه‌تان بایستد و از هر جای دنیا می‌توانید در این دوره حاضر شوید. 

8. امکان استخدام در سفیر

سفیر بعد از پایان دوره شما را تنها نمی‌گذارد. در صورت طی کردن موفقیت‌آمیز دوره TCC و کسب نمره‌های قابل قبول، می‌توانید در مراحل استخدام معلم زبان در سفیر شرکت کنید و شانس جذب در همین مؤسسه را دارید. 

دوره آنلاین ttc

جذب مدرس در سفیر چه مراحلی دارد؟

یکی از راه‌های استخدام معلم زبان در سفیر ارائه عملکرد قابل‌قبول در دوره تی تی سی مؤسسه سفیر است. شما بعد از گذراندن دوره TCC چند اجرا دارید و در صورت قبولی می‌توانید در همین مؤسسه گام اول را بردارید و تدریس را شروع کنید. به‌طور کلی مراحل جذب مدرس سفیر اول شامل پر کردن فرم تقاضای تدریس یا Application Form است؛ در گام بعدی باید از پس یک آزمون کتبی و شفاهی برای ورود به دوره بربیایید تا پس از ثبت نام در TTCرسماً وارد دوره تربیت مدرس سفیر شوید. در این دوره‌ها آموزش گرامر زبان انگلیسی هم قرار دارد.بعد از پایان دوره باید اجراهایی داشته باشید و در صورت تأیید اساتید مدرک دریافت می‌کنید. در صورتی که عملکرد و اجراهایتان حرفی برای گفتن داشته باشد و نظر دپارتمان جذب استاد زبان در سفیر را جلب کند، می‌توانید از همین مؤسسه سفیر شروع به کار کنید. 

دوره TTC سفیر مدرسه‌ای برای معلم شدن

دنیای مدرن هرروز به دنبال کاهش مرزها و محدودیت‌هاست؛ مثلاً شما می‌توانید در هر گوشه‌ی دنیا تنها به اینترنت وصل شوید و به‌مرور زبان انگلیسی را به سادگی ولی به‌طور اصولی به فارسی‌زبان‌ها تدریس کنید. دوره تی تی سی آنلاین سفیر یک دوره‌ی همه‌جانبه و حرفه‌ای است که با امکانات آنلاین و آفلاین شما را پشتیبانی می‌کند. در ضمن موسسه سفیر اعلام آمادگی می‌کند تا از شرکت کنندگان قوی دوره TTC معلم‌هایی را انتخاب کند؛ بنابراین اگر سودای معلم شدن در سر دارید، دوره آنلاین جذب مدرس سفیر یا VITTCO مسیری حرفه ای و اصولی است.

پست های مرتبط

پارگی مینیسک زانو: درمان بدون جراحی با ورزش و پیاده‌روی

تاریخ: 1400/12/28

بازدید: 504

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

هر کدام از زانوهای ما دارای دو بخشی از جنس غضروف و به شکل حلال ماه یا حرف C انگلیسی است که به هر بخش مینیسک گفته می‌شود. مینیسک‌ها با هم به عنوان بالشتک ضربه‌گیر بین استخوان‌های زانو و در سر استخوان‌های ران و درشت‌نی عمل می‌کنند تا استخوان‌ها در حین حرکت بروی یکدیگر ساییده نشوند.

مدرس

@ins

انتخاب بهترین متخصص قلب

تاریخ: 1400/10/07

بازدید: 484

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

مدرس

@ins

جراحی رفع افتادگی پلک و لیفت پلک

تاریخ: 1400/11/04

بازدید: 713

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

افتادگی پلک یا پتوز به پایین افتادن بیش از حد لبه یک یا هر دو پلک بالا گفته می‌شود. افتادگی پلک باعث مشکلات زیبایی ناخوشایندی می‌شود و حالتی خسته به چهره می‌دهد.

مدرس

@ins

فناوری‌های جدید به کار رفته در دستگاه تصفیه آب خانگی

تاریخ: 1400/12/24

بازدید: 330

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

هیچ فردی نمیتواند اهمیت آب را در زندگی انکار کند. از همه جهات برای ادامه زندگی به آب نیاز داریم. اما در صورتی آبی که به دست ما میرسد، از هر جنبه‌ای سالم نباشد چطور؟

مدرس

@ins

چرا باید از گیاهان دارویی در برنامه آشپزی خود استفاده کنیم؟

تاریخ: 1400/08/15

بازدید: 744

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

استفاده از مواد غذایی متنوع و سالم در آشپزی روزانه می‌تواند تأثیر مستقیمی بر سلامت اعضای خانواده داشته باشد. از این رو بهتر است فردی که اقدام به تهیه‌ی مواد غذایی روزانه می‌کند، با شناخت کافی گیاهان دارویی و آگاهی از تأثیرات آنها، استفاده از این گیاهان را در برنامه‌ی غذایی اعضای خانواده و البته خود قرار دهد.

مدرس

@ins

تورم مصالح ساختمانی در ایران در زمستان ۱۴۰۰

تاریخ: 1400/11/20

بازدید: 698

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

مرکز آمار ایران در آخرین گزارش خود در ابتدای بهمن ماه سال ۱۴۰۰، تحولات مربوط به قیمت مصالح و نهاده‌های ساختمانی در پایتخت را بررسی کرد.

مدرس

@ins

معرفی خدمات کاشت مو و ابرو کلینیک هلیا

تاریخ: 1400/07/19

بازدید: 675

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

یکی از عوامل مؤثر در داشتن ظاهری زیبا، برخورداری از موهای پرپشت و سالم است. از این رو افرادی که دچار ریزش مو یا طاسی هستند تمایل دارند با استفاده از کاشت موی سر به ظاهری جذاب دست پیدا کنند.

مدرس

@ins

بهترین نهال گردوی کشور در سال 1400 کدام است؟

تاریخ: 1400/11/18

بازدید: 542

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

درخت گردو یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین ارقام میوه است که در بیشتر نقاط کشورمان قابل کاشت و محصول‌دهی است. از طرفی به علت محصول‌دهی بسیار عالی و عمر اقتصادی بالایی که دارد؛ سودآوری و بهره‌وری بی‌نظیری در بین سایر ارقام میوه به خود اختصاص داده است.

مدرس

@ins

آشنایی با انواع درب ضد سرقت و درب داخلی ساختمان

تاریخ: 1400/07/04

بازدید: 1140

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

آشنایی با انواع درب ضد سرقت و درب داخلی ساختمان

مدرس

@ins

اصول حسابداری و حساب کتاب در سوپرمارکت

تاریخ: 1401/03/10

بازدید: 193

1401

زمان مطالعه: 3 دقیقه

اهمیت استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری سوپرمارکت آنقدر زیاد است که فروشندگان و صاحبان امتیاز یک فروشگاه باید قبل از خرید برنامه حسابداری مدنظر به موارد مختلفی توجه کنند.

مدرس

@ins