بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

فروش باکیفیت‌ترین روغن‌های صنعتی و خرید و فروش انواع گریس


خرید و فروش با کیفیت‌ترین محصولات گریس صنعتی پارس و روغن بهران برش و حرارت

شرکت بهران یکی از آشناترین نام‌های صنعت روغن در سراسر کشور برای اولین بار در سال 1341 با زیر حق امتیاز بودن شرکت‌های نفتی عظیمی همچون اکسان و ایسوس فعالیت خود را آغاز نمود .

شرکت روغن بهران برای اولین بار در سال 1345 به تولید نمودن روغن‌های شرکت ایسوس در داخل کشور نمود و همچنین برای اولین بار در سال‌های 1345 شرکت صنعتی بهران با نام ملی شرکت تولید و تصفیه روغن به کار خود ادامه داد که در این سال شرکت با اهداف آغاز تولیدات ملی و کاهش وابستگی و حتی با ایده‌های تصرف سهم روغن بازار‌های کشورهای همسایه به کار و فعالیت خود قدرت بخشید .

بهره‌برداری از کارخانه-پالایشگاه شرکت نفت بهران برای نخستین بار در سال 1347 با ظرفیت تولید 30 هزار تن روغن که در آن سال‌ها عددی بسیار بالا محسوب می‌شد پا به عرصه گذاشت که تا سال 1367 این عدد در مجموع به 150 هزار تن روغن ، 1500 ت ضدیخ برای انواع خودروها و 3 هزار تن پارافین رسید. در حال حاضر شرکت نفتی بهران بیش تر از 53 % از سهم روغن‌ها و روانکار‌های خودرو و همچنین بیش از 30 % از بازار روغن‌های صنعتی را داخل کشور به خود اختصاص داده است و در سال 1392 از طرق وزارت صمت به عنوان برترین صادر کننده استان تهران معرفی شد .جالب است که بدانید شرکت نفت بهران در ابتدا در سال 1341 با سرمایه حدودا 225 میلیون ریال با مشارکت شریک نفتی خود اکسان آغار به کار کرد . درآمد شرکت نفت بهران در سال 2008 به عددی بالغ بر 2898 میلیارد ریال رسید که تا قبل از انقلاب سال 57 این شرکت محصولات خود را با نام آسو زیر نظر مستقیم شرکت اکسان تولید می‌نمود که در آن سال‌ها پیشرفتی چشمگیر برای صنعت نفت ملی ایران محسوب می‌شد.

محصولات شرکت نفت بهران حرارت و بهران برش :

امروزه به دلیل افزایش چشمگیر صنایع در داخل کشور و رشد صنایع از منظر تکنولوژی در شرایط تحریمی سبب افزایش در خواست بازار داخل در تمامی مشتقات پالایشی شده است. شرکت نفت بهران با هدف افزایش میزان درخواست کشور از بازار کشور‌های رقیب، گستره محصولات خود را از نیاز صنایع خودرویی تا صنایع تولیدی صنعتی افزایش داده است که برخی از محصولات این شرکت به شرح زیر است :

روغن‌های ترانسفورماتور

روغن‌های مصرفی در صنایع نساجی

روغن بهران حرارت و انتقال حرارت

روغن‌های کمپرسور و روغن توربین

روغن‌های دنده صنعتی

انواع گریس‌های کمپلکس کلسیوم و صابون سدیم، لیتیم

روغن‌های گردشی و هیدرولیکی

انواع ضدیخ‌های دیزل، بنزینی و صنعتی

انواع مکمل‌های سوختی با درجه اوکتان متفاوت

و ...

روغن‌های کمپرسور بهران:

از این دسته از روغن‌های بهران در کمپرسورها جهت کاهش دمای قطعات استفاده می‌شود و دارای گوناگونی متفاوتی هم هستند. دستگاه‌های کمپرسور با فعالیت در دور‌های بالا سبب تولید گرما و حرارت می‌شوند که از این روغن‌ها جهت کاهش گرما در کمپرسور و همچنین جلوگیری از سایش و خورد شدن قطعات استفاده می‌گردد. در صورت عدم استفاده صحیخ از روغن‌های کمپرسور می‌تواند منجر به آسیب رساندن به سیستم‌های کمپرسور شود. از مهم‌ترین مزایای این روغن می‌توان به حفظ دمای معین در کمپرسور‌ها اشاره نمود .

پر فروش‌ترین محصولات شرکت فیدار اویل:

یکی از پر فروش‌ترین محصولات شرکت ما از برند بهران می‌توان به بهران برش اشاره کرد که کاربرد‌های زیادی در صنعت دارد از برند‌های موجود در شرکت ما می‌توان به برند پارس اشاره کرد که خرید و فروش گریس صنعتی پارس بالا ترین فروش را دارد و به دلیل کارایی خوب و مقرون به صرفه طرفداران زیادی دارد.

کافی است برای دریافت اطلاعات کامل از محصولات ما به فروشگاه سایت ما مراحعه کنید و یا با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3096

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins