بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت روز جهانی قدس/ اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی بی پاسخ باقی نمی‌ماند


جهاددانشگاهی در آستانه روز جهانی قدس با انتشار بیانیه‌ای اعلام تاکید کرد.

جهاددانشگاهی در آستانه روز جهانی قدس با انتشار بیانیه‌ای اعلام تاکید کرد: امسال نیز جهادگران جهاددانشگاهی علاوه بر نقش آفرینی در عرصه تبیین مسأله مهم فلسطین و مقابله با دسیسه‌های رسانه‌ای دشمنان، نهم اردیبهشت ماه در سراسر کشور همگام با اقشار مختلف ملت روزه دار ایران اسلامی به خیابان‌ها آمده و با اعلام انزجار از جنایت های رژیم صهیونیستی، آرمان قدس و آزادی فلسطین را فریاد کرده و شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سرخواهند داد.

بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت روز جهانی قدس/ اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی بی پاسخ باقی نمی ماند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، متن بیانیه این نهاد به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس، روز خروش جهان علیه صهیونیست‌های مستکبر و نظام سیاسی نامشروع، ظالمانه و تبهکارانه آنان است.
عظمت روز قدس، این یادگار بزرگ و ابتکار هوشمندانه امام خمینی (ره) هر سال گریبان صهیونیست‌های غاصب و رژیم نژادپرست و تروریسم دولتی اسرائیل را می‌گیرد و روحیه و انگیزه ملت مظلوم فلسطین به ویژه نسل جوانِ جبهه مقاومت را افزایش می‌دهد.

آزادگان جهان و به ویژه مسلمانان روزه دار در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، شکوهمندانه اعلام می‌کنند که همچنان برعهد خود ایستاده اند و آزادی فلسطین و میراث معنوی عظیم موحدان عالم در آن سرزمین به ویژه معراج‌گاه پیامبر اعظم (صلوات الله علیه و آله) را فریاد می‌کنند.

آنان، پایان سال‌ها اشغال‌گری، کشتار زنان و کودکان، آوارگی و اسارت هزاران فلسطینی مظلوم و در یک کلام نابودی رژیم جنایتکار صهیونیستی را مطالبه می‌کنند.

خواست ملت‌ها این روزها آنچنان گسترده شده که تظاهرات اعلام همبستگی با مردم فلسطین در قلب آمریکا برگزار می‌شود و پرچم رژیم منحوس صهیونیستی توسط یهودیان در لندن به آتش کشیده می‌شود.

از آن سو، مقاومت فلسطین طبق وعده الهی و با مجاهده جوانان غیرتمند، محکم تر و مؤثرتر از قبل در میدان مبارزه، عرض اندام می‌کند.

ترس رژیم غاصب از تکرار عملیات "بنیان مرصوص" در جنگ 51 روزه و  "شمشیر قدس" در نبرد 11 روزه، حالا با شجاعت استشهادی جوانان فلسطینی در عملیات "بنی براک" در قلب سرزمین های اشغالی به وحشت مستمر و روزانه صهیونیست‌ها مبدل شده و آنان را به اعتراف وا داشته است که دیگر از راه رفتن در خیابان ها نیز هراس دارند.

آری همچنان که قدس، قلب تپنده و پایتخت فلسطین و روز قدس این هویت اصیل اسلامی و جبهه مقاومت به عنوان تنها راه مسأله فلسطین، زنده و گرامی و مورد حمایت اند؛ در مقابل مُردار مذاکره و طرح های عادی سازی روابط برخی کشورهای بی حیثیت شده و خودفروخته با رژیم صهیونیستی روی دست طراحان آن مانده است.

به برکت روز قدس و دوراندیشی امام (ره)، احیاگر بیداری اسلامی، امروز با عزم و مجاهدت جبهه مقاومت، اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی بی پاسخ باقی نمی‌ماند؛ اگر اشغالگران غائله محله شیخ جراح و گسترش شهرک سازی را رقم می‌زنند، "تسلیح کرانه باختری" و "رمضان داغ" را در مقابل خود خواهند دید.  

گرامیداشت روز قدس و ابراز همدلی و همبستگی با مردم فلسطین و نمایش قدرت توده ها علیه بیداد رژیم مستکبر صهیونیستی، وظیفه‌ای انسانی، دینی و جهانی است. بدون شک راهپیمایی جهانی روز قدس، کلید انسجام بیرونی ملت‌ها و نیز وحدت درونی و جهادی گروه های مقاومت فلسطین است که باید هرچه باشکوهتر و گسترده تر و با هدف افزایش اقتدار و روحیه ملت مظلوم فلسطین برگزار شود.

امسال نیز جهادگران جهاددانشگاهی علاوه بر نقش آفرینی در عرصه تبیین مسأله مهم فلسطین و مقابله با دسیسه‌های رسانه‌ای دشمنان، نهم اردیبهشت ماه در سراسر کشور همگام با اقشار مختلف ملت روزه دار ایران اسلامی به خیابان‌ها آمده و با اعلام انزجار از جنایت های رژیم صهیونیستی، آرمان قدس و آزادی فلسطین را فریاد کرده و شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سرخواهند داد.

جهاددانشگاهی
7 اردیبهشت ماه 1401

پست های مرتبط

تمدید ارسال مقاله به پنجمين كنفرانس بين المللی وب پژوهی

تاریخ: 1397/11/10

بازدید: 983

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

مجامع علمی

مدرس

@ins

دکتر بهاروند دانشمند برجسته پژوهشگاه رویان در سازمان مرکزی جهاد دانشگاهی تقدیر شد

تاریخ: 1397/10/17

بازدید: 1241

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

خبر

مدرس

@ins

دو تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی منعقد شد

تاریخ: 1400/10/06

بازدید: 327

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

تفاهم‌نامه همکاری جهاددانشگاهی و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی بین دکتر بابک نگاهداری رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی امضا و مبادله تفاهم نامه همکاری مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی نیز بین دکتر علی فرهادی معاون پشتیبانی و مدیریت منابع انسانی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و دکتر فاطمه عظیم‌زاده رییس مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی انجام شد.

مدرس

@ins

فراخوان پنجمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی

تاریخ: 1397/08/22

بازدید: 675

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

رویدادعلمی

مدرس

@ins

پیشنهادهای صریح دکتر حمیدرضاطیبی رییس جهاددانشگاهی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب

تاریخ: 1397/11/28

بازدید: 991

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

خبر

مدرس

@ins

رونمایی از پوستر نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی ۱۴۰۰ / روایت تحقق پیشرفت دانش‌بنیان از نمایی نزدیک

تاریخ: 1400/09/15

بازدید: 1207

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

پوستر نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی ۱۴۰۰ که باهدف معرفی مهم‌ترین دستاوردهای این نهاد در حوزه‌ پژوهش و فناوری، فرهنگ، آموزش و کارآفرینی و تجاری‌سازی و اقتصاد دانش‌بنیان برگزار می‌شود، امروز (یکشنبه ۱۴ آذر ماه) رونمایی شد.

مدرس

@ins

ارائه اطلاعات تصویری در خصوص فعالیتهای دکتر حسین بهاروند دانشمند برجسته پژوهشگاه رویان

تاریخ: 1397/10/18

بازدید: 1559

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

اینفوگرافی

مدرس

@ins

بررسی نشریه Cell Journal در پایگاه اسکوپوس

تاریخ: 1397/10/01

بازدید: 1402

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

تحلیل داده

مدرس

@ins

16 مرداد چهاردهمین سالگرد تاسیس مرکز اطلاعات علمی مبارکباد

تاریخ: 1397/05/21

بازدید: 611

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

رویداد

مدرس

@ins

پوستر سی‌وهشتمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی رونمایی شد

تاریخ: 1397/05/07

بازدید: 585

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

جهاد دانشگاهی

مدرس

@ins