بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

دنبال چه آموزشگاهی می‌گردی؟


در جامعه امروزی ما، یادگیری مهارت‌های جدید می­تواند تأثیر بسیار مهمی در آینده شما داشته باشد.

دنبال چه آموزشگاهی می­گردی؟

در جامعه امروزی ما، یادگیری مهارت‌های جدید می­تواند تأثیر بسیار مهمی در آینده شما داشته باشد. علاوه بر افزایش قابلیت­‌های شما، ممکن است مهارت جدیدی که یاد می­گیرید، پول‌ساز باشد و حتی از مدارک دانشگاهی و تحصیلی نیز کاربرد بیشتری برای شما عزیزان داشته باشد. ایران آموزشگاه به‌­عنوان بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور www.iranamozeshgah.com تلاش دارد تا با ایجاد بستری مفید و پویا، امکان یادگیری مهارت­‌های جدید را برای جوانان، دانشجویان و هنرجویان عزیز فراهم آورد و نزدیک­ترین و معتبرترین مراکز آموزشی را به ایشان معرفی نماید. آموزشگاه­‌های معتبر و مشهوری در حوزه­‌های متعددی در ایران آموزشگاه، اطلاعات خود را ثبت کرده‌­اند و شما عزیزان به­‌عنوان دانشجو یا هنرجو می­توانید اطلاعات این آموزشگاه‌­ها را بررسی نمایید و بر حسب نیاز و امکانات در دسترس خود از میان این مراکز معتبر آموزشی، مرکز آموزشی مدنظر خود را انتخاب نمایید. باتوجه‌­به شرایط کنونی و اینکه برخی از افراد آموزش مجازی و آنلاین را به آموزش حضوری ترجیح می­دهند، اغلب آموزشگاه‌­های موجود در سایت ایران آموزشگاه، آموزش مجازی را نیز در کنار آموزش حضوری ارائه می­دهند. همچنین از بخش مجله ایران آموزش میتوانید مقالات دانش آموزی و دانشگاهی را نیز مطالعه فرمایید.

اگر شما نیز قصد دارید تا با یادگیری یک مهارت جدید خود را به فردی ماهر و توانا تبدیل کنید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا آموزشگاه­‌های موجود در سایت ایران آموزشگاه در حوزه­های مختلف را زیر ذره‌­بین قرار می­دهیم.

دنبال چه آموزشگاهی می گردی؟

سایت ایران آموزشگاه، بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

جوانان و نوجوانان ایرانی امروزه بیش‌­ازپیش تلاش دارند تا در راستای اهداف خود فعالیت کنند و با یادگیری مهارت­ها و پرورش استعدادهای خود، بازارهای کاری جذاب و خلاقانه‌­ای را برای خود و هم­‌نسلی­‌های خود بسازند. در این راستا، یادگیری و پرورش استعدادها می­بایست در دستور کار جوانان ایرانی قرار گیرد. پس حضور در محیط‌­های آموزشی از مهم­­ترین اقداماتی است که جوانان این سرزمین می­بایست انجام دهند. به همین جهت، ایران آموزشگاه بستر معرفی آموزشگاه‌­های کشور را فراهم کرده است تا شما جوانان عزیز بتوانید با یادگیری مهارت­های نوین و جذاب، اسباب پیشرفت خود را فراهم سازید و آینده درخشانی را برای کشور عزیزمان رقم بزنید.
در هر دسته­‌بندی‌­ای که قصد داشته باشید مهارت خود را ارتقاء بخشید، ایران آموزشگاه همراه و همگام شماست و می­تواند با ایجاد پلی میان شما و آموزشگاه­‌های معتبر سراسر کشور، مقدمات پیشرفت شما را آماده سازد.

دنبال چه آموزشگاهی می­گردی؟

بالطبع هر فردی به یک حوزه از میان حوزه­­های هنری، ورزشی، فنی و یا غیره علاقه­‌مند است و ممکن است بتواند در این حوزه پیشرفت بسیاری را تجربه نماید. شما نیز باید به‌­دنبال علاقه­‌مندی خود بروید و حوزه­هایی که در آنها توانمند هستید را بیابید. پس از اینکه دریافتید که در چه حوزه­ای بیشتر از سایر موارد توانمند هستید، کافی است تا با گسترش توانایی‌­های خود، به فردی متخصص و توانمند در آن عرصه تبدیل شوید. حال این علاقه­‌مندی می­تواند به زبان­های خارجی، موسیقی، آرایشگری، بازیگری، کامپیوتر، عکاسی، آشپزی و... باشد. پس اگر شما در مورد حوزه علاقه­‌مندی خود مردد هستید، می­توانید تا پایان مقاله همراه ما باشید و دسته­‌بندی­‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهید و حوزه علاقه­‌مندی خود را انتخاب نمایید. یا اگر می­دانید که به چه موضوعی علاقه­‌مندید می­توانید لیست مراکز آموزشی آن حوزه را مطالعه کنید و امکان حضور در این آموزشگاه­‌ها را مورد بررسی قرار دهید.

معرفی و ثبت رایگان اطلاعات مؤسسات و آموزشگاه­ های کشور

معرفی و ثبت رایگان اطلاعات مؤسسات و آموزشگاه­‌های کشور

اگر شما صاحب یک آموزشگاه هستید و قصد دارید تا عملکرد آموزشگاه خود را بهبود ببخشید و خود را در لیست برترین و معتبرترین آموزشگاه­‌های کشور قرار دهید، ایران آموزشگاه پذیرای شما عزیزان است و شما می­توانید به‌صورت رایگان و بدون نیاز به‌صرف هزینه، اطلاعات آموزشگاه خود را در سایت ایران آموزشگاه ثبت نمایید.

سامانه جست­جو آموزشگاه‌­های کشور

به­کرات در این مقاله اشاره کردیم که شما به­عنوان دانشجو می­توانید مراکز آموزشی حوزه مدنظر خود را بیابید و برترین آموزشگاه را برای خود انتخاب نمایید. در این بخش قصد داریم تا برترین آموزشگاه­‌ها در هر دسته‌­بندی را به شما عزیزان معرفی نماییم.

  • لیست مراکز آموزش زبان کشور

مراکز آموزش زبان در سراسر کشور اقدام به برگزاری کلاس‌­های آموزش زبان و دوره‌­های عمومی زبان‌­های خارجی مختلف مانند انگلیسی، آلمانی، ترکی استانبولی و ... می­کنند و شما می­توانید به‌عنوان دانشجو در این آموزشگاه‌­های حضور داشته باشید و خود را برای آزمون­‌های مانند آیلتس، تافل، دولینگو، گوته، داف، ماک و دیگر آزمون­‌های بین‌­المللی زبان آماده کنید. از معتبرترین مراکز آموزش زبان در سراسر کشور می­توان به آموزشگاه زبان اکسیر، آموزشگاه زبان گاما، ایران اروپا، گات، ایرانمهر، سفیر، پردیسان، قطب راوندی، آفرینش، مهستان، آموزشگاه زبان­های خارجی زبان نگار، آموزشگاه زبان ملل شعبه کرج ودیگر مراکز اشاره کرد.

  • لیست مراکز آموزشی موسیقی کشور

اگر به دنبال شرکت در کلاس‌­های آموزشی سازوآواز هستید و یا قصد دارید در حوزه­های انواع سازهای غربی و ایرانی، آهنگ‌سازی، تنظیم و میکس و ... آموزش ببینید، ایران آموزشگاه اینجاست تا با معرفی آموزشگاه‌­های مختلف موسیقی، شما را به علاقه‌مندی­تان نزدیک کند! برخی از معتبرترین مراکز آموزشی موسیقی در ایران عبارت‌اند از: آموزشگاه موسیقی گشتاسب، آموزشگاه موسیقی چامه، آموزشگاه موسیقی دیلمان، آموزشگاه موسیقی فردوس، آموزشگاه موسیقی منظومه، آموزشگاه موسیقی مهرنوا، آموزشگاه موسیقی دبیرزاده، آموزشگاه موسیقی زندوکیلی ناردونه، آموزشگاه موسیقی آزاده، آموزشگاه موسیقی پارس، آموزشگاه موسیقی میلاد و ظفر، آموزشگاه موسیقی ایمانی و دیگر مراکز اشاره کرد.

  • لیست مراکز آموزش آرایشگری کشور

اگر به وضعیت بازارهای اقتصادی در سراسر کشور نگاه کنید، شاید برای شما تعجب­‌آور باشد که وضعیت اقتصادی شغل آرایشگری و آرایشگاه­‌ها بسیار پررونق‌­تر از بسیاری از رشته‌­های دیگر باشد! به همین جهت بسیاری از افراد دوست دارند با یادگیری این مهارت، وارد این بازار شوند و خود را در این بازار پررونق به درآمد برسانند. در آموزشگاه­‌های آرایشگری، انواع دوره­‌های آرایشگری مانند دوره آرایش و پیرایش پایه یا دیپلم آرایشگری، دوره کاشت ناخن، دوره کوتاهی مو زنانه، پیرایش موی مردانه، دوره گریم و میکاپ یا متعادل‌سازی چهره، دوره آموزش شینیون مو، دوره آموزش اکستنشن مو و ... برگزار می­شود و شما می­توانید باتوجه‌به علاقۀ خود اقدام به حضور در هر یک از این دوره­ها نمایید و مهارت مربوطه را یاد بگیرید. معتبرترین مراکز آموزش آرایشگری کشور عبارت­اند از: آموزشگاه آرایش پیرایش زنانه شکوه، آموزشگاه مراقبت و زیبایی جلوه­‌گر، آموزشگاه آرایشگری ایران آذین، آموزشگاه آرایشگری دترلند، آموزشگاه آرایشگری، آموزشگاه آرایشگری مردانه شفیع رسالت، آموزشگاه آرایشگری زنانه مهستان، آموزشگاه آرایشگری رزسرخ، آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان، آموزشگاه آرایشگری جهان مو و دیگر مراکز اشاره کرد.

  • لیست مراکز آموزش سینمایی کشور

همواره بسیاری از جوانان و نوجوانان در ایران به صنعت سینما، بازیگری و ... علاقه­‌مند هستند و شایسته است که این علاقه را پیگیری نمایند. آموزشگاه­های سینمایی در سراسر کشور دوره­های آموزشی مختلفی مانند آموزش بازیگری، آموزش کارگردانی و فیلمسازی، آموزش عکاسی، آموزش فیلم‌برداری و تصویربرداری، آموزش تدوین، آموزش گریم و چهره­‌پردازی، آموزش نویسندگی، نمایشنامه‌­نویسی و فیلمنامه‌­نویسی و ... را برگزار می­کنند و شما بر حسب توانمندی و علاقه­‌مندی خود می­توانید در هر یک از این دوره‌­ها شرکت کنید. از جمله آموزشگاه‌­های برگزارکننده دوره­‌های آموزش سینمایی می­توان به آموزشگاه سینمایی امین حیایی، آموزشگاه سینمایی سمندریان، آموزشگاه سینمایی امین تارخ، آموزشگاه سینمایی کارنامه، آموزشگاه سینمایی هیلاج و ... اشاره کرد.

  • لیست مراکز آموزشی کنکور کشور

کنکور یکی از بزرگ­ترین دغدغه­‌های جوانان و خانواده­های ایرانی است و بسیاری از افراد ترجیح می­دهند تا با شرکت در دوره­های آموزشی و مؤسسات کنکوری، موفقیت خود را ممکن سازند. از جمله خدمات این مراکز آموزشی کنکور می­توان به مشاوره و برنامه‌­ریزی تحصیلی، کلاس­های تقویتی در مقاطع تحصیلی مختلف، برگزاری آزمون­‌های کشوری و ... اشاره کرد. معتبرترین و مشهورترین مراکز آموزشی کنکور در ایران عبارت‌اند از: آموزشگاه کنکور هنر مکعب، آموزشگاه علمی پسرانه راه رشد، مؤسسه حقوقی مهرپویان، مؤسسه آموزش عالی آزاد اندیشه‌سازان، آموزشگاه کنکور ماهان، آموزشگاه کنکور پورسینا  و... .

  • لیست مراکز آموزش هنری کشور

بسیاری از جوانان و نوجوانان ایرانی به انواع هنرها علاقه‌­مند هستند و شایسته است تا با پیگیری این علاقه­‌مندی، به فردی متخصص در آن حوزه تبدیل شوند. مراکز آموزشی هنری کشور شامل آموزشگاه­های هنرهای تجسمی، آموزشگاه نقاشی و طراحی، آموزشگاه خوشنویسی و خطاطی و ... می­شوند. این آموزشگاه­‌ها دوره‌­های متنوعی مانند دوره‌­های آموزشی هنرهای تجسمی، نقاشی و طراحی، خطاطی و خوشنویسی، سفالگری یا کوزه­‌گری، منبت‌کاری، معرق، انواع سبک‌­های نقاشی چون سیاه‌قلم، رنگ روغن، آبرنگ و غیره، تصویرسازی و ... را برگزار می­کنند و شما می­توانید بر حسب علاقه و توانمندی، در هر یک از این دوره‌­ها شرکت کنید.

  • لیست مراکز آموزش رانندگی کشور

رانندگی یکی از مهم­ترین و کلیدی­‌ترین مهارتی است که افراد می­بایست یاد بگیرند. بااین‌حال که یادگیری این مهارت چندان سخت نیست اما ممکن است برخی از افراد در فراگیری این مهارت کمی به مشکل می­خورند. در ایران آموزشگاه، آموزشگاه­های رانندگی معتبری حضور دارند که می­توانند به شما در یادگیری مهارت رانندگی کمک شایانی کنند و راهنمای شما در یادگیری این مهارت مفید باشند. این آموزشگاه­های رانندگی به شما در گرفتن گواهینامه­‌های پایه یک، پایه دو، پایه سه و گواهینامه موتورسیکلت کمک می­کنند و آموزش­های لازم را برای شما عزیزان منظور می­دارند. باید اشاره کنیم که تمامی این آموزشگاه­ها زیر نظر راهنمایی‌ورانندگی فعالیت می­کنند و آموزش­های استاندارد و درجه یک را خدمت شما عزیزان ارائه می­کنند. ضمناً این آموزشگاه­ها اقدام به برگزاری کلاس­های آموزشی برای دریافت گواهینامه وسیله­‌های نقلیه خاص مثل لیفتراک، لودر و ماشین‌آلات ساختمانی و دیگر وسایل نقلیه می­کنند و شما عزیزان می­توانید با شرکت در این دوره­ها، گواهینامه لازم را اخذ نمایید.

  • لیست مراکز آموزشی فنی و حرفه­ای کشور

همان­طور که می­دانید مدرک فنی و حرفه­ای، یکی از معتبرترین مدارک آموزشی کشور است و امکان استخدام در شرکت­های مختلف با دردست‌داشتن این مدرک ممکن خواهد بود. این مدرک توسط سازمان فنی و حرفه­ای کشور صادر می­شود و باتوجه‌­به این موضوع، این مدرک جنبه بین‌­المللی نیز دارد. آموزش فنی در زمینه­‌های مختلفی صورت می­پذیرد که از جمله این زمینه‌­ها می­توان به تعمیرات و نگه­داری خودرو و موتورسیکلت، تعمیرات موبایل، مکانیکی و برق خودرو، خیاطی، طراحی و دوخت، آشپزی و شیرینی‌­پزی، حسابداری، گردشگری و هتلداری، برق ساختمان، برق صنعتی، گل‌آرایی و سایر مهارت­های از این‌ دست، اشاره کرد. آموزشگاه‌­های متعددی در این عرصه فعال هستند که در این بخش به برخی از آنها اشاره می­کنیم، نام برخی از این آموزشگاه­ها به شرح زیر است:
آموزشگاه جواهرسازی فخر آریا، آموزشگاه فنی و حرفه ای عصر نخبگان، آموزشگاه مکانیک خودرو فن آموز، آموزشگاه فنی و حرفه ای دارالفنون، آموزشگاه فنی و حرفه­ای پیش‌گامان صنعت، آموزشگاه تعمیرات تجهیزات پزشکی پیش‌گامان، آموزشگاه طلا و جواهرسازی خورشید تابان، آموزشگاه فنی و حرفه­ای آزاد نگین پایتخت، آموزشگاه خیاطی ایده و... .

  • مراکز آموزش کامپیوتر کشور

برنامه‌نویسی و یادگیری نرم­افزارهای کاربردی در جامعه امروز ما یک ترند به‌حساب می­آید و بسیاری از جوانان دوست دارند با یادگیری برنامه‌نویسی خود را به درآمد سرشاری برسانند. لزوم اینکه بتوانید برنامه‌نویسی را یاد بگیرید این است که در کلاس­های مربوطه شرکت کنید و آموزش­های لازم را ببینید. مراکز آموزش کامپیوتر حاضر در ایران آموزشگاه برگزارکننده دوره­های آموزش برنامه­‌نویسی، سخت‌افزار، امنیت و شبکه، نرم­افزارهای گرافیک چون فوتوشاپ، نرم­افزارهای انیمیشن‌سازی چون 3DMAX، نرم­افزارهای تخصصی حوزه­های مختلف، آموزش دوره عمومی کاربردی {ICDL}، تایپ 10 انگشتی و دیگر دوره­های آموزشی مرتبط هستند و می­توانند به شما در گسترش مهارت­های خود در عرصه کامپیوتر کمک کنند.

ایران آموزشگاه به ­عنوان بانک اطلاعات مراکز آموزشی کشور

نکته:

نکته بسیار مهم این است که برای دریافت اطلاعات بیشتر می­بایست به لیست مراکز آموزشی هر دسته‌بندی مراجعه کنید و تمام آموزشگاه­های هر دسته را مشاهده کنید تا بتوانید برای شرکت کردن در این دوره­ها، بهترین آموزشگاه­ها را انتخاب نمایید. ضمناً برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد هر آموزشگاه باید به پروفایل آن آموزشگاه مراجعه کنید و شرایط حضور در کلاس­های آن آموزشگاه را بررسی نمایید.

تبلیغات برای مراکز آموزشی مختلف

ایران آموزشگاه به‌­عنوان مرجع اطلاعات آموزشگاه‌­های کشور، آماده است تا با مراکز آموزشی در حوزه‌­های مختلف همکاری کند و به آموزشگاه­ها برای ارتقا سطح کاری و تبلیغاتی کمک کند. شما می­توانید در جهت افزایش بازدهی و ارتقای کیفیت آموزشگاه خود از طریق وب­سایت ایران آموزشگاه، با ما در ارتباط باشید. امکان ارائه انواع خدمات تبلیغاتی برای آموزشگاه­ها فراهم است و می­توانید پیشرفت را همراه با ما تجربه کنید.

جمع‌بندی

در این مقاله به بررسی لیست آموزشگاه­های کشور پرداختیم و در هر دسته­‌بندی، خدمات ارائه شده و مراکز آموزشی برتر را معرفی کردیم و بیان داشتیم که آموزشگاه­ها در حوزه‌­های مختلف با ارائه خدمات متنوع تلاش دارند تا نظر شما عزیزان را جلب نمایند و به شما در راه رسیدن به اهدافتان کمک کنند. امید است که شما عزیزان با بهره­‌گیری از اطلاعات مندرج بر روی وب‌سایت ایران آموزشگاه، برای یادگیری و گسترش مهارت­های خود، فعالیت کنید و فردایی بهتر از دیروز را برای خود بسازید. در پایان امیدواریم که این مقاله مدنظر شما عزیزان واقع شود و بتوانید از وب‌سایت ایران آموزش نهایت بهره را ببرید.

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3169

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins