بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

نمایش طرح های پژوهشی مرتبط با مقالات در پایگاه مرکز اطلاعات علمی


طرح پژوهشی ، به تلاش علمی گسترده برای پاسخ به یک یا چند سوال تحقیقاتی گفته می شود . در طرح پژوهشی باید تاریخ شروع و پایان تعریف شده باشد .

طرح پژوهشی چیست ؟

طرح پژوهشی ، به تلاش علمی گسترده برای پاسخ به یک یا چند سوال تحقیقاتی گفته می شود . در طرح پژوهشی باید تاریخ شروع و پایان تعریف شده باشد . طرح های پژوهشی ، به پروژه های نوآورانه برای به کارگیری دانش و تلاش برای رسیدن به یک هدف خاص گفته می شود . طرح های پژوهشی می تواند توسط یک یا چند فرد انجام شود که هر کدام از این افراد وظایف خاصی را به عهده دارند . طرح تحقیقاتی باید دارای مجوز باشد . طرح پژوهشی ، به مدرک علمی گفته می شود که هدفمند و روش مند باشد . اغلب طرح های  پژوهشی ، فرضیاتی را مطرح می کنند و برای پاسخ به آنها اقداماتی را انجام می دهند . در انتهای طرح های پژوهشی لیستی از منابع همانند آنچه که در پایان نامه است ، ذکر می شود .

برای دریافت آخرین های بلاگ در خبرنامه عضو شوید.

نمایش طرح های پژوهشی مرتبط در پایگاه مرکز اطلاعات علمی

اهمیت طرح های پژوهشی زیاد است و بسیاری از محققان به دنبال پایگاه هایی هستند که اطلاعات مربوط به طرح های پژوهشی را جمع آوری و نمایه کرده باشد . همچنین ، بسیاری از سازمان ها برای انجام فعالیت های تحقیقاتی خود فراخوان می دهند و از آنجا که اجرای طرح های پژوهشی هزینه برتر از مقالات هستند و اطلاعات کاربردی زیادی دارند ، سازمان ها خواستار آن هستند که این طرح ها را نمایه کنند . مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی سال ها است که علاوه بر نمایه کردن مقالات ، به نمایه سازی طرح ها نیز پرداخته است . در این پست ، با ویژگی جدید مرکز اطلاعات علمی ، نمایش طرح های پژوهشی که ب کمک الگوریتم های هوش مصنوعی ساخته شده ، آشنا خواهیم شد .

برای ملاحظه طرح های مرتبط با موضوع مورد مطالعه خود ، به آدرس https://www.sid.ir/fa/journal مراجعه کنید و در جعبه جستجو ، کلمه مورد نظر خود را وارد کنید . بعد از اینکه صفحه مقالات بازیابی شد ، روی مقاله مورد نظر خود کلیک کنید .

نمایش طرح های پژوهشی

بعد از قسمت های مقالات نشریه مرتبط و مقالات همایشی مرتبط ، طرح های مرتبط دیده می شود که تمامی این طرح ها در پایگاه مرکز اطلاعات علمی نمایه شده است . رنگ هر عنوان نشان دهنده ارتباط آن با مقاله مورد نظر شما است . رنگ سبز یعنی بیشترین ارتباط و رنگ قرمز کمترین ارتباط را نشان می دهد .

نمایش طرح های پژوهشی

با کلیک روی طرح پژوهشی مورد نظر خود می توانید اطلاعات مربوط به آن مثل گروه تخصصی ، سازمان مجری ، گروه پژوهشی ، تاریخ خاتمه ، کارفرما ، خروجی طرح ، نشانی سازمان مجری ، پژوهشگران و چکیده را ملاحظه کنید . در صورتی که طرح پژوهشی دارای فایل باشد در همین صفحه قابل دسترس است .

نمایش طرح های پژوهشی

نمایش طرح های پژوهشی

پست های مرتبط

جدید ترین دوره فصلنامه قانون یار در بانک نشریات فارسی SID نمایه سازی شد .

تاریخ: 1397/06/17

بازدید: 598

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

نشریات روز آمد

مدرس

@ins

میز تحقیق مرکز اطلاعات علمی

تاریخ: 1400/02/27

بازدید: 2402

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

ابزار کمک به محقق برای انجام آسان تر پژوهش

مدرس

@ins

جدیدترین مقالات نشریه آب و فاضلاب ویژه بهار 1398 در تارگاه مرکز اطلاعات علمی (SID) نمایه شد.

تاریخ: 1398/01/25

بازدید: 1259

1398

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

نشریات روز آمد

مدرس

@ins

مقالات جدیدترین شماره فصلنامه تحقیقات فرهنگی ایران ویژه تابستان 1397 در بانک نشریات SID نمایه سازی شد.

تاریخ: 1397/07/02

بازدید: 1209

1397

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

نشریات روز آمد

مدرس

@ins

برگزاری سی‌و‌یکمین جلسه‌ی شورای علمی مرکز اطلاعات علمی SID

تاریخ: 1400/12/18

بازدید: 284

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

سی‌و‌یکمین جلسه‌ی شورای علمی مرکز اطلاعات علمی با حضور رئیس و معاون پژوهشی جهاددانشگاهی در سالن جلسات دفتر مرکزی برگزار شد.

مدرس

@ins

پیام رییس جهاددانشگاهی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی/ لزوم تدوین طرح‌های ارتباطی بر مبنای آینده‌پژوهی

تاریخ: 1400/02/26

بازدید: 1398

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی در آستانه ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی در پیامی فرارسیدن این روز را به تمام فعالان این حوزه و به‌ویژه به همکاران پرتلاش در بخش‌های مختلف این عرصه اثرگذار و مهم در جهاددانشگاهی تبریک گفت.

مدرس

@ins

تقدیر از همکاران اداره پشتیبانی SID در روز منابع انسانی

تاریخ: 1401/01/27

بازدید: 142

1401

زمان مطالعه: 5 دقیقه

همزمان با 25 فروردین روز منابع انسانی، از همکاران اداره پشتیبانی مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی تقدیر شد.

مدرس

@ins