بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

معرفی معتبرترین شرکت باربری به شهرستان


یکی از خدماتی که بصورت همه روزه در سرتاسر کشور مورد نیاز افراد مختلف است، خدمات باربری و حمل و نقل است که برای انتقال انواع محموله‌های سبک و سنگین، تجاری، صنعتی، شخصی و اثاثیه و لوازم مورد استفاده است.

ارسال بار به شهرستان با کمترین و در اسرع وقت

یکی از خدماتی که بصورت همه روزه در سرتاسر کشور مورد نیاز افراد مختلف است، خدمات باربری و حمل و نقل است که برای انتقال انواع محموله‌های سبک و سنگین، تجاری، صنعتی، شخصی و اثاثیه و لوازم مورد استفاده است. با وجود شرکت‌های بسیار زیادی که خدمات باربری به شهرستان را ارائه می‌نمایند، انتخاب یک شرکت معتبر و با سابقه درخشان کار بسیار دشواری است و از همین جهت تصمیم بر آن گرفتیم که معتبرترین شرکت باربری را به شما معرفی نمایید.

مجموعه آنی بار با سابقه طولانی و درخشان در خصوص حمل و نقل بار و کالا سالهاست در خصوص حمل و نقل بار به همه نقاط کشور بهترین و ارزانترین خدمات را با بالاترین کیفیت به هموطنان گرامی ارائه می‌نماید و امکان انتقال محموله‌های شما را در کمترین زمان ممکن فراهم نموده است.

شرکت آنی بار بصورت سراسری و از همه شهر‌ها و شهرستان‌های کشور باربری را با انواع خودروهای باربری در اختیار شما قرار می‌دهد تا هیچگونه محدودیتی در انتقال بار و کالا وجود نداشته باشد.

باربری تهران به شهرستان بصورت تخصصی و همه روزه توسط تیم آنی بار با انواع خودروهای باربری به در اختیار شما قرار می‌گیرد.

انواع خودروهای باربری برای انتقال بار به شهرستان

شرکت حمل و نقل آنی بار بزرگترین و کاملترین ناوگان حمل و نقل بین شهری و درون شهری را که متشکل از انواع خودروهای مخصوص حمل و نقل بار‌های متفاوت است در اختیار دارد . ارائه خدمات باربری از همه نقاط کشور با انواع ماشین‌های باربری سبب شده است که در هر لحظه که قصد انتقال بار و کالا به نقاط مختلف را داشته باشید، امکان درخواست خدمات باربری برای شما فراهم باشد.

انواع خودروهای باربری آنی بار:

 • انواع کامیون (10 تن، 15 تن، 911)
 • انواع تریلی (کمرشکن، کمپرسی، ترانزیت چادری، کفی و بغلدار)
 • انواع خاور و کامیونت (مسقف و روباز)
 • نیسان وانت

کامیون‌ها برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار می‌گیرند و بر‌اساس نوع آنها امکان حمل محموله‌ها نیز توسط آنها فراهم است. به عنوان مثال، کامیون 10 تن یا کامیون تک توان حمل بار تا 10 تن را دارد و طول اتاق بار آن حدود 6 متر است. اما کامیون 15 تن دارای اتاق بار بزرگتر (حدود 7 متر) است و توان حمل آن نیز 15 تن است.

بر همین اساس، انتخاب خودروی باربری مناسب برای ارسال بار به شهرستان بسیار مهم است و این امر می‌بایست با مشاوره با کارشناسان و متخصصین مجموعه آنی بار انجام شود.

با شماره تلفن 5 رقمی 57669-021 در تماس باشید و خدمات مورد نیاز خود را با مشاوره رایگان سفارش دهید.

باربری بین شهری بصورت همه روزه انجام می‌شود و خدمات حتی در روزهای تعطیل نیز ادامه خواهد داشت. 

حمل و نقل اثاثیه به شهرستان‌ها

یکی از مهمترین خدمات و ویژگی‌های مجموعه آنی بار، امکان ارسال اثاثیه و لوازم منزل از تهران به همه شهر‌ها و استان‌های کشور است. برای اسباب‌کشی بین شهری، آنی بار همه روزه مناسب‌ترین خودروی باربری که کامیونت مسقف است را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می‌دهد.

کامیونت‌های آنی بار همگی مجهز به تجهیزات لازم برای بسته‌بندی و محافظت از اثاثیه و لوازم منزل شما هستند و با استفاده از پتو، موکت، نایلون حباب‌دار، سلفون و ... که لابلای اثاثیه شما پیچیده می‌شوند به خوبی از این لوازم محافظت خواهد کرد.

علاوه بر این، کامیونت‌های آنی بار برای حمل و نقل اثاثیه بهینه‌سازی شده‌اند و دارای فنربندی‌های نرم هستند و دیواره‌های آنها به خوبی با مواد عایق پوشانده شده‌اند که از برخورد اثاثیه با دیواره‌ها جلوگیری می‌نماید.

علاوه بر این، تیم کارگری مجموعه آنی بار همگی از کارگران با سابقه و آموزش دیده هستند و برای جابه‌جایی اثاثیه شما با بیشترین دقت و در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه خواهند نمود.

ارسال انواع کالا و محموله به شهرستان‌ها

یکی از ویژگی‌های آنی بار، امکان ارسال انواع بار و کالا با کمترین هزینه است. انواع محموله‌ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی که ممنوعیت قانونی برای انتقال و جابه‌جایی ندارند توسط تیم آنی بار به سراسر کشور ارسال خواهند شد.

بر‌اساس نوع محموله شما و شرایط آن، آنی بار خودروی باربری را با بیمه نامه کامل در اختیار شما قرار می‌دهد تا محموله در اسرع وقت و با بهترین و بالاترین ایمنی منتقل شود.

 • حمل و نقل انواع چوب و mdf
 • حمل و نقل مواد غذایی و خوراکی
 • حمل و نقل دستگاه‌های صنعتی و خط تولید
 • حمل و ارسال کالاهای تجاری
 • جابه‌جایی و ارسال انواع خودروهای سواری
 • حمل و نقل انواع آهن آلات
 • حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل

همانطور که گفته شد، آنی بار خدمات باربری را از همه نقاط کشور در اختیار شما قرار می‌دهد و برای حمل و نقل محموله‌های تره‌بار نیز می‌توانید از خدمات ما بهره‌مند شوید.

حمل و نقل خودرو با خودروبر به شهرستان

یکی از ویژگی‌های آنی بار، حمل و نقل خودروهای سواری شخصی و سازمانی است که امکان انتقال همه روزه و سریع انواع خودروی سواری به همه شهرستان‌ها را برای شما فراهم می‌نماید.

شما می‌توانید با کمترین هزینه انواع خودروی صفر کیلومتر، کارکرده، تصادفی  و ... را بصورت روزانه از تهران به سایر نقاط کشور ارسال کنید.

ارسال خودروهای سواری ایرانی، خارجی، وارداتی و لوکس بصورت همه روزه انجام می‌شود و بالاترین ایمنی برای انتقال خودروها خط قرمز مجموعه آنی بار است.

حمل و نقل خودروهای سواری تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام می‌شود و خودروهای شما توسط کامیونت خودروبر تکی و تریلی حمل می‌شوند.

آیا برای ارسال بار به شهرستان از بیمه نیز استفاده می‌شود؟

بله، از آنجایی که در حمل و نقل بین شهری و حتی درون شهری احتمال بروز حوادث و خسارات به محموله‌ها همواره وجود دارد، آنی بار از بهترین و کاملترین بیمه نامه برای حفاظت از محموله‌های شما استفاده می‌نماید.

بیمه نامه در زمان بروز هرگونه حادثه‌ای که منجر به خسارت به محموله شما شود، خسارات وارده را بصورت کامل به صاحبین بار پرداخت می‌نماید.

مجموعه آنی بار برای جلوگیری از بروز خسارات، تمامی موارد ایمنی را بصورت کامل توسط رانندگان مورد بررسی قرار می‌دهد اما در صورت بروز حادثه‌ای، هزینه‌ها بصورت کامل با بالاترین پوشش پرداخت خواهد شد.

خساراتی که بر اثر آتش‌سوزی، آب خوردگی، تصادف خودروی حامل، سرقت و ... بوجود می‌آیند بصورت کامل توسط تیم آنی بار پرداخت خواهند شد.

برای حمل بار به شهرستان ، آنی بار به تمام جزئیات فکر می‌کند.

مشاوره تخصصی و استعلام نرخ کرایه باربری شهرستان

برای حمل و نقل بار و کالا بصورت بین شهری، هزینه‌های حمل مهمترین موضوع است که برای صاحبین بار بسیار مهم و مورد توجه است. از همین جهت خدماتی دقیق و کامل همراه با نرخ کرایه‌ای معقول و مناسب همواره برای صاحبین بار و تجار گرامی بسیار قابل توجه بوده است.

برای ارسال بار و کالا به نقاط مختلف کشور، امکان استعلام دقیقترین کرایه در اسرع وقت تنها با تماس با کارشناسان مجموعه آنی بار فراهم خواهد شد.

تنها کافیست از طریق شماره پنج رقمی 57669-021 در تماس باشید و بهترین و ارزانترین خدمات باربری به شهرستان را در اختیار داشته باشید.

با مراجعه به وبسایت آنی بار، اطلاعات کاملی در خصوص خدمات این مجموعه به دست خواهید آورد:

https://anibar.net

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3142

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins