بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

بهترین آموزش کامل و رایگان Autocad [ قدم به قدم و پروژه محور ]


یکی از پرتکرارترین سؤالاتی که هنرجویان معماری از ما می‌پرسند این است که می‌خواهیم اتوکد را یاد بگیریم ولی نمی‌دانیم از کجا شروع کنیم!

چند هفته پیش یک دانشجوی معماری به من پیام داده بود و می‌گفت نمی‌دانم از کجا باید شروع کنم؟ از چند مدرس دیگر هم سؤال پرسیده‌ام اما هرکدام جواب‌های متناقضی به من داده‌اند! احساس می‌کنم سردرگمی تمام وجودم را گرفته و تمام درب‌ها به رویم بسته شده است!

از او پرسیدم ترم چندم هستی؟ پاسخ داد ترم 2 ام.

به او گفتم که آیا تا به حال با نرم افزارهای معماری کار کرده‌ای؟

او گفت دست و پا شکسته بله، اما نمی‌دانم از کدام نرم افزار باید شروع کنم! مثلاً یکسری آموزش رایگان اتوکد و رویت استفاده کرده‌ام اما واقعیت این است که یک مسیر واضح و مشخص جلوی پایم نیست که آن را پیش بگیریم و البته خیالم هم از بابت آن راحت باشد!

پس به او راهی را معرفی کردم که هم اکنون به درآمد چند میلیون تومانی رسیده، آن هم از صفره صفر!

این مسیر سریع‌ترین و ساده‌ترین روشی است که صدها هنرجوی ما از آن استفاده کرده و نتیجه گرفته‌اند. احتمالاً می‌خواهید بدانید آن چیست؟ پس بگذارید کلیت آن را در یک کلمه خلاصه کنم : اتوکد

پیشنهاد میکنم صفحه آموزش رایگان اتوکد مهندس محمد فرشادیان را مشاهده کنید، چرا که در ادامه این مقاله بسیار به آن ارجاعتان خواهیم داد.

یادگیری اتوکد قدم اول شما برای پولسازی از اتوکد است، آماده‌اید این قدم را باهم بیشتر بررسی کنیم؟؟

 آموزش رایگان اتوکد سه بعدی

بهترین آموزش رایگان اتوکد را از کجا پیدا کنم؟

یکی از پرتکرارترین سؤالاتی که هنرجویان معماری از ما می‌پرسند این است که می‌خواهیم اتوکد را یاد بگیریم ولی نمی‌دانیم از کجا شروع کنیم! دوره‌های رایگان زیادی وجود دارد، ولی با توجه به نظرات مثبت به شدت زیاد و فیدبک عالی هنرجویان و تمارینی که ارسال می‌کنند و سطح کارشان را می‌بینیم، ما هم انرژی می‌گیرم  و قطعاً پیشنهاد ما آموزش رایگان اتوکد (دانلود فیلم آموزش اتوکد مقدماتی) است که شما می‌توانید در این دوره رایگان به سادگی شرکت کنید و نرم افزار اتوکد را به رایگان آموزش ببینید، آن هم به صورت کاربردی و پروژه محور و تا چند هفته دیگر شما هم‌نظر رضایت و تمارین خود را برای ما ارسال کنید و به راحتی به قسمت بزرگی از این نرم افزار تسلط پیدا کرده باشید :)

در این دوره رایگان شما می‌توانید با کمی تمرین و تلاش تا حد 30% تا 50% اتوکد را رایگان آموزش ببینید (حتی اگر پیش زمینه‌ای نداشته باشید) و با تمرین و تکرار به حد قابل قبولی برسید و تبدیل به اپراتور اتوکد شوید تا بتوانید به وسیله آموزشی رایگان، تخصصی بدست آورید و از آن تخصص کسب درآمد کنید.

دانلود فیلم آموزش اتوکد مقدماتی

چرا آموزش رایگان اتوکد گروه آموزشی محمد فرشادیان؟؟

به جرات می‌توانیم بگوییم که آموزش رایگان اتوکدی که برایتان ضبط شده است بهترین، کامل‌ترین و جامع‌ترین آموزش رایگانی است که می‌توانید شما به آن دسترسی داشته باشید و مزیت بی‌نظیری که این دوره دارد این است که شما بعد از شرکت در دوره می‌توانید هر سؤالی که در رابطه با نرم افزار اتوکد داشته باشید را در گروه پشتیبانی رفع اشکال اتوکد مطرح کنید تا کارشناسان پشتیبانی ما به آن سؤالات پاسخ دهند. برای ورود به این گروه از طریق لینک روبرو وارد شوید:  https://t.me/MohammadFarshadianGroup

آموزش رایگان اتوکد دو بعدی و آموزش رایگان اتوکد سه بعدی را در این دوره آموزش می‌بینید و با انجام پروژه‌هایی این مطالب را به صورت کامل برای شما باز می‌کنیم تا پروژه‌ای را هم در این دو بخش انجام داده باشید واصطلاحاً دستتان راه افتاده باشد.

تا به همین لحظه بیشتر از 8000 هزار نفر در این دوره شرکت کرده‌اند و از مطالب این دوره، به رایگان به درآمد رسیده‌اند (نظرات و نتایج را در وبسایت محمد فرشادیان می‌توانید مشاهده کنید)، پس حواستان باشد که از بقییه جا نمانید و در این دوره بی‌نظیر شرکت کنید تا دانش نرم افزاری خود را ارتقاء دهید.

دوره‌ای که برایتان آماده شده است شامل 20 جلسه است که جمع این جلسات چیزی بیشتر از 7 ساعت آموزش است که بعد از ثبت‌نام رایگان داخل دوره در اختیارتان قرار خواهد گرفت و  شما می‌توانید جلسات دوره رایگان اتوکد را دانلود کنید و در لپ تاپ یا گوشی موبایل خود تماشا کنید.

برای دریافت این آموزش در گوگل جستجو کنید : آموزش رایگان اتوکد محمد فرشادیان و روی لینک اول کلیک کنید.

آیا دیدن آموزش رایگان Autocad ( اتوکد مقدماتی) برای من مفید خواهد بود؟؟

آموزش رایگان اتوکد (دانلود فیلم آموزش اتوکد مقدماتی ) مخصوص هنرجویانی است که از حد متوسط پایین‌تر هستند یا در حد مبتدی هستند تا بتوانند با دیدن آموزش‌های رایگان اتوکد به حد قابل قبولی برسند و در کار با نرم افزار اتوکد به مرحله‌ای برسند که بتوانند پروژه‌های خود را پیش ببرند و ترسیم کنند.

آموزش کامل و رایگان Autocad

قدم بعدی چیه؟؟

در آموزش رایگان اتوکدی که برایتان در نظر گرفتیم تمرین‌هایی نیز وجود دارد و شما با دیدن هر جلسه هم باید خودتان تمرین کنید و هم در جلسات مشخص شده تمرین‌های خود را انجام دهید و برای ما ارسال کنید تا به آنها رسیدگی شود و بعد از اینکه با دیدن آموزش‌های رایگان اتوکد به حد خوب و مناسبی رسیدید وقت آن است که به صورت حرفه‌ای‌تر و تخصصی‌تر روی مباحثی مانند ضوابط نظام مهندسی و شهرداری، مبانی طراحی معماری و  . .  . تمرکز کنید و آن مطالب را هم آموزش ببینید، چرا که همیشه گفته‌ایم که : صرف یادگیری نرم افزار اتوکد برای شما درآمدهای بالا خلق نمی‌کند، پس باید تخصص‌های دیگر را هم کنار آن یاد بگیرید که در جلسات انتهایی به صورت کامل به این موضوع پرداخته‌ایم که بعد از به اتمام رسیدن آموزش رایگان اتوکد مقدماتی باید چه کاری انجام دهیم.

بعد از دیدن دوره اتوکد مقدماتی محمد فرشادیان می‌توانیم کسب درآمد کنیم؟

بعد از تماشای کامل تمامی ویدیو های دوره رایگان اتوکد مقدماتی شما 30 تا 50 درصد نرم افزار اتوکد را آموخته‌اید و حالا قادر هستید تا حد مناسبی نقشه‌ها را (چه نقشه‌های معماری و چه  . . . ) ترسیم کنید، در این مرحله شما به راحتی با کمی‌تمرین و تکرار می‌توانید در شرکت‌هایی که نقشه‌کش یا اپراتور اتوکد نیاز دارند استخدام شوید و از این مهارتی که رایگان آموزش دیدید و یاد گرفته‌اید کسب درآمد کنید.

ولی برای کسب درآمد بالا از طریق این مهارت و تخصص حتماً در گوگل این عبارت را سرچ کنید تا بتوانیم در آموزشی مفصل‌تر این روند را مرحله به مرحله به شما توضیح دهیم: کسب درآمد از اتوکد محمد فرشادیان، بعد از سرچ این عبارت روی لینک اول کلیک کنید و مو به موی آموزش را مطالعه کنید )

ورژن اتوکد ما برای تماشای دوره مهم است؟

درخواستی که خیلی از هنرجویان از ما دارند این است : آموزش رایگان اتوکد 2016 ، آموزش رایگان اتوکد 2018 ، آموزش رایگان اتوکد 2020 ، آموزش رایگان اتوکد 2021 ، آموزش رایگان اتوکد 2022 و  . . . دارید؟

ببینید این سوالات از پایه اشتباه است و آموزش رایگان اتوکدی که برای شما  در نظر گرفته‌ایم مخصوص تمامی ورژن‌ها است و ما هنرجویانی داریم که با اتوکد 2009 ، 2010 و ورژن‌های پایین‌تر کار می‌کنند. بعد از تماشای دوره که نظرشان را پرسیدیم کاملاً راضی بودند، چون این دوره به صورتی تدوین شده است که برای تمامی هنرجویان با هر ورژن اتوکدی مناسب است.

و در نهایت ، امیدوارم از آموزش کامل و رایگان Autocad که برایتان آماده کرده‌ایم نهایت استفاده را ببرید و قدم به قدم این نرم افزار شیرین را آموزش ببینید.

راه اول برای دریافت دوره رایگان اتوکد : لینک روبرو را در مرورگر خود کپی کنید تا وارد صفحه ثبت‌نام رایگان دوره شوید : https://mohammadfarshadian.com/free-learning-autocad/

راه دوم برای دریافت دوره رایگان اتوکد : لینک روبرو را در مرورگر خود کپی کنید تا وارد صفحه ثبت‌نام رایگان دوره شوید: عبارت "آموزش رایگان اتوکد محمد فرشادیان" را در مرورگر خود سرچ کنید و لینک اول را باز کنید.

منبع : https://mohammadfarshadian.com/ گروه آموزشی محمد فرشادیان

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 3052

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins