بلاگ

پایگـاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

با پروژه آماده پریمیر و افترافکت آشنا شوید


اگر می‌خواهید ویدیوهای فوق حرفه‌ای را فقط با صرف چند دقیقه زمان ایجاد کنید حتماً تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

 اگر می‌خواهید ویدیوهای فوق حرفه‌ای را فقط با صرف چند دقیقه زمان ایجاد کنید حتماً تا انتهای این مطلب با من همراه باشید، سعی می‌کنم شما را با منابع آماده برای ساخت ویدیو و تیزر آشنا کنم، نحوه استفاده از آن‌ها را برای شما توضیح بدهم و بهترین منبع برای دانلود این فایل‌ها را به شما معرفی می‌کنم. همان‌طور که می‌دانید امروزه ویدیوها در تمامی زمینه‌های معرفی تا تبلیغات حرفه‌ای چه برای فعالان در اینستاگرام و یوتیوب گرفته چه برای تمامی کسب و کارها یک بخش مهم و ضروری برای معرفی خدمات و محصولات است و ساخت ویدیو حرفه‌ای بسیار پر هزینه شده است، اما می‌توان با استفاده از پروژه‌های آماده ویدیویی با کمترین هزینه و با صرف کمترین زمان یک ویدیو بسیار جذاب ایجاد کرد به همین دلیل این مطلب تا شما با پروژه آماده پریمیر و افترافکت آشنا شوید و از امکانات فوق‌العاده آن برای ساخت ویدیو استفاده کنید.

با پروژه آماده پریمیر و افترافکت آشنا شوید

پروژه آماده ویدیویی چیست؟

پروژه آماده ویدیوی در واقع فایل‌های آماده نرم‌افزارهای تدوین و جلوه‌های ویژه هستند که در آن فایل تمامی تنظیمات برای ساخت یک ویدیو عالی از قبل توسط یک شخص یا شرکت حرفه‌ای انجام شده است و شما می‌توانید فقط فایل نهای مثلاً برای پریمیر یا افترافکت را باز کرده عکس‌ها و ویدیوهای خود را در آن جایگزین کرده، متن‌های پروژه را تغییر داده و از آن خروجی نهایی را دریافت کنید و هیچ کار دیگه‌ای نیاز نیست و نیاز به دانش بالا در این نرم‌افزارها نیست. پروژه آماده ویدیویی برای نرم‌افزارهای مانند: پریمیر، افترافکت، فاینال کات، داوینچی ریزالو و ... موجود است.

پروژه آماده پریمیر چیست؟

پروژه آماده ویدیویی برای پریمیر فایل‌های نهایی از قبل طراحی شده برای نرم‌افزار پریمیر هستند که از قبل تمامی افکت‌ها و انیمیشن‌ها در آن ایجاد شده‌اند و ساختار کامل ویدیو از قبل طراحی و اجرا شده است و شما فقط کافی است پروژه آماده پریمیر را در نرم‌افزار پریمیر باز کنید و بدون نیاز به دانش آنچنان در پریمیر فقط ویدیو و تصاویر خود را در جایگاه‌های که از قبل در نظر گرفته شده است قرار دهید و متن‌های پروژه را به متن‌های خود تغییر دهید، انجام این کار بسیار ساده است، شما می‌توانید پروژه آماده پریمیر را از سایت CGKOK دانلود کنید و همچنین آموزش استفاده از این پروژه‌ها نحوه ویرایش کامل پروژه پریمیر در این سایت موجود است و بدون نیاز به هیچ دانش قبلی از پریمیر می‌توانید ویدیوهای حرفه‌ای در پریمیر بسازید.

پروژه آماده پریمیر

پروژه آماده افترافکت چیست؟

افترافکت یکی از نرم‌افزارهای حرفه‌ای برای ساخت ویدیو و ایجاد جلوه‌های ویژه و ساخت موشن گرافیک‌های خلاقانه است و امکانات فوق‌العاده‌ای برای ساخت ویدیو دارد، برای این نرم‌افزار پروژه‌های آماده افترافکت در سبک‌ها و برای موضوعات مختلف موجود است که با استفاده از آن‌ها بدون نیاز به دانش آنچنان از افترافکت می‌توانید ویدیوها و جلوه‌های ویژه بسیار جذابی ایجاد کنید. پروژه آماده افترافکت را از سایت CGKOK می‌توانید دانلود کنید، نحوه ویرایش و کار با این پروژه‌ها به صورت کامل در سیجی کوک آموزش داده شده است و شما به سادگی می‌توانید ویدیوهای جذاب، تیزرهای تبلیغاتی، لوگو موشن، ویدیوهای اینستاگرام و یوتیوب و صدها ویدیوی دیگر را ایجاد کنید.

پروژه آماده فترافکت

از کجا پروژه آماده پریمیر و افترافکت دانلود کنیم؟

است، از ویژگی‌های خوب این سایت راهنمای کامل و آموزش‌های حرفه‌ای برای ویرایش تمامی فایل‌های گرافیکی است که به صورت کامل شما را برای ساخت یک محتوای جذاب راهنمایی می‌کند. حتماً توصیه می‌کنم در گوگل سیجی کوک را سرچ کنید و از امکانات حرفه‌ای این سایت برای ساخت ویدیو و تولید محتوا استفاده کنیدCGKOK.COMدسترسی به آرشیو بزرگی از پروژه‌های ویدیویی خلاقانه می‌تواند برای تمامی کسانی که در زمینه ساخت ویدیو فعالیت دارند ضروری باشد، یکی از منابع کامل و بزرگ برای پروژه پریمیر و افترافکت، المان‌های حرفه‌ای ساخت ویدیو، موشن گرافیک و جلوه‌های ویژه سایت

پست های مرتبط

تأثیر ریپورتاژ بر برندینگ

تاریخ: 1400/05/05

بازدید: 2995

1400

زمان مطالعه: 5 دقیقه دقیقه

در این مجال قصد داریم که ضمن بازتعریف برخی واژه‌ها به اهمیت فناوری اطلاعات و تبلیغات در بستر وب بپردازیم.

مدرس

@ins